Aici se afla topicurile inchise !
    • unicatull12

unicatull12
      • 10 Sâm Sep 30, 2017 12:35 pm

Mesaj #1

► Numele tău de caracter: Unicatulll12
      ► Nume vinovat : oParis
      ► Motivul reclamaţiei: Am fost furat de 415 Bank
      ► Dovada : https://www.youtube.com/watch?v=ucWAvKTd-_s

Edit, ti-am pus eu dovada. Nu dam t/c ca sa facem post, si sa apara 100 de reclamatii. Reclamatie redeschisa. - Kizev
    • [MISS]Lorena

Site Admin
      Leona♕❤⚘
      • 4738 Mar Ian 26, 2016 3:37 pm

Mesaj #2

pune link -ul de la videoclip deoarece nu este dovada t/c

Imagine

Imagine

Imagine

⚘ Sin tu amor la vida no vale la pena
      .♥♥ ❤ ♥♥.
    • oParis

oParis
      • 1 Joi Oct 12, 2017 5:53 pm

Mesaj #3

Acel baiat care vorbea cu el, nu eram eu, mi.a fost spart contul de catre unicatull12, a intrat in doua metine sau cu un prieten si mi.au luat aproape toate modurile.Daca nu rezolvti imi bag ***in el de sv...am bagat o gramada de bani..din pacate nu mai am dovada.
    • manacow123456

manacow123456
      • 5 Vin Oct 06, 2017 6:20 am

Mesaj #4

Ai băgat o *** , că n-ai băgat nici 1 ban.. intrai pe metin si cerșeai moduri la 1 la altu , normal că furi te-n sânge să te bată , ce bani ai băgat tu ma? ai uitat când ziceai că n-ai băgat 5 lei?=)))) !

warn + edit - Kizev
    • unicatull12

unicatull12

Mesaj #5

ce tiam spart eu contul ba am dovada cum vorbeai st asa ca daca nu se rezolva zilele astea pun si partea 2
      in plus se vede pe vido ca nu aveam cu sa vorbesc eu depe amndoua
    • [GM]Rey

Site Admin
      ° Metin2Steel °
      • 53 Mar Aug 01, 2017 1:23 pm

Mesaj #6

Din pacate nu te putem ajuta pentru ca regulamentul nu ne permite sa intervenim deoarece acele moduri le-ai dat de buna voie prin negot. T/C

Imagine
    • [GA]Kizev

Site Admin
      Atac masiv, genul aparent inofensiv.
      • 1101 Lun Noi 28, 2016 7:13 pm

Mesaj #7

Am avut o discutie cu [ADM]Who, si am ajuns la concluzia ca oParis este banat pentru detinere de moduri fara a fi donator [majoritatea ale lui unicatulll12]. Astfel, am coincis ca la cererea lui unicatulll12, oParis isi va primi debanare, doar cu conditia sa inapoieze modurile furate + 50 bancar despagubire [asta a fost cerinta lui unicatulll12, pe care i-a oferit-o Who]

In cazul in care oParis nu va dori sa inapoieze modurile furate + despagubire 50% bancar, acesta va ramane banat atat pe oParis cat si pe contul/conturile unde sunt ascunse modurile, daca acestea se afla inca in posesia lui. [toate sau o parte din ele]

unicatulll12 este singurul care poate cere debanarea lui oParis, in caz contrar, acesta ramanand banat permanent.

Imagine

-Phunk B
    • unicatull12

unicatull12

Mesaj #8

A vorbit [SGA]Kizev cu [ADM]Who sunt de acord sa retrag reclamatia Daca recuperez modurile care mi leai furat -alcala v1 115,sasuqach 100,ice 50,papuci teea 50,papuci teea 50 [B]. pumnale infinit 50,o bratara sura 115 si colier teea 100 sura + despagubire 50-100 [B].
      Multumesc [SGA]Kizev
    • [MISS]Diabla

Site Admin
      #ℛeina.
      • 5266 Mie Noi 11, 2015 11:41 pm

Mesaj #9

unicatull12 scrie:A vorbit [SGA]Kizev cu [ADM]Who sunt de acord sa retrag reclamatia Daca recuperez modurile care mi leai furat -alcala v1 115,sasuqach 100,ice 50,papuci teea 50,papuci teea 50 [B]. pumnale infinit 50,o bratara sura 115 si colier teea 100 sura + despagubire 50-100 [B].
      Multumesc [SGA]Kizev

Kizev presedinte!
      T/C .

Go the extramile, it's never crowded.
    • [GA]Kizev

Site Admin
      Atac masiv, genul aparent inofensiv.
      • 1101 Lun Noi 28, 2016 7:13 pm

Mesaj #10

[MISS]Diabla scrie:
      unicatull12 scrie:A vorbit [SGA]Kizev cu [ADM]Who sunt de acord sa retrag reclamatia Daca recuperez modurile care mi leai furat -alcala v1 115,sasuqach 100,ice 50,papuci teea 50,papuci teea 50 . pumnale infinit 50,o bratara sura 115 si colier teea 100 sura + despagubire 50-100 [B].
      Multumesc [SGA]Kizev

Kizev presedinte!
      T/C .

Baaai fetita mea, reclamatia se inchide cand se rezolva situatia. Who e pus in tema, lucram la ea. Ce te bagi tu? Nu-ti mai da atata importanta, locca por tu bocca.

Imagine

-Phunk B

Cine este online?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

Permisiunile mele aici:

Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Translation/Traducere: phpBB România