Imi vreau pana nu ma inereseaza

Aici se afla topicurile inchise !
User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by [MOD]Gambit » Mon Nov 19, 2018 2:32 am

Pai mie mi-a zis Deyu că ți-a picat freza. :)) De ce să mă mintă. (Sunt Andru)
Image

[Dn]SarpeHoT
Posts: 33

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by [Dn]SarpeHoT » Mon Nov 19, 2018 3:56 am

Rechinas wrote:Pai mie mi-a zis Deyu că ți-a picat freza. :)) De ce să mă mintă. (Sunt Andru)
Nu cred sa iti fii zis lucru asta tie :lol: :lol: :lol: tu zici ca Eram pe grasiv ca mi,a picat freza si a luat.o ProDeath
ba mai nou vi cu acuzati mai grave ca ti.a zis *Deyu. mai vine si ProDeath
si zice ca a dat 100cod [ https://imgur.com/a/z4QmfXj ] eu mai zic ca mi.a furat-o. pai ma derutez eu dracu dar staffu
asa ca gura mica nu va mai bagati Ca cei din staff nu o sa mai intelaga nimic
Eu cred ca este prietenu tau si te doare pipota de el, A furato pe incredere si .
Image
Image
Image

Taz4Man
Posts: 61

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by Taz4Man » Mon Nov 19, 2018 7:52 am

ProDeath asta încă fura. Nu va pripit cu răspunsul, pot pune pariu ca la furat pe sarpe

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by [MOD]Gambit » Mon Nov 19, 2018 12:41 pm

Nu-i prietenul meu, mă pis pe el de copil. Și eram și map1 când a fost faza, mi-a zis-o și Deyu :)) sau ai uitat că prima dată nu știați care a luat-o, ProDeath sau VIP Ursu :))) fiindcă a picat pe jos. Nu fac nicio acuzație vere, tu minți că ți-a furat-o pe încredere, dar de fapt ți-a picat pe agresiv și știi asta :))

Oricum itemele date pe încredere nu se mai recuperează :)))
Image

SamSunGs8
Posts: 88

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by SamSunGs8 » Mon Nov 19, 2018 1:56 pm

Eu cred ca este prietenu tau si te doare pipota de el, A furato pe incredere si .
Uite ce zice regulamentul:
c. Nu va împrumutaţi iteme mod cu: iubita/sora/cel mai bun prieten/vecinu /etc. !
Indiferent că aveţi cont de player sau cu grad, deoarece nu le mai puteti recupera nici itemele nici conturile !
Asa ca nu mai minti, nici tu si nici ProDeath.
Ca i-ai dat tu freza de buna voie si nu ai mai primit-o inapoi, ca ai fost agresiv si ti-a cazut pe jos, sunt decizi luate de tine. Nu te-a obligat nimeni sa te dai pe liber la fel cum nu te-a onligat nimeni sa-i dai freza (cum zici tu).
Asa ca, eu zic ca se poate da T/C.

ProDeath
Posts: 9

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by ProDeath » Mon Nov 19, 2018 3:21 pm

Andru....am 17 ani nu is asa copil cum crezi tu si nu fac orice pt iteme...poate tu esti disperat de iteme ...in fine...da o fost pe agresiv si io picat si o luato unu si o zis sa ii fac oferta pe ea si i-am dat 100 cod....nu va mai bagati toti daca nu stiti...

nu ma mai faceti hot daca nu stiti...

ProDeath
Posts: 9

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by ProDeath » Mon Nov 19, 2018 3:28 pm

ProDeath wrote:Andru....am 17 ani nu is asa copil cum crezi tu si nu fac orice pt iteme...poate tu esti disperat de iteme ...in fine...da o fost pe agresiv si io picat si o luato unu si o zis sa ii fac oferta pe ea si i-am dat 100 cod....nu va mai bagati toti daca nu stiti...

A..inca ceva [Mod]Tz4 ala e hot sa stiti ...imi pare rau ca nu mai am screen cand mo facut de niste moduri(NU eram pe contu cu ProDeath atunci)...dar in fine... se pune pe un cont de lvl 1 si te fraiereste cum vrea el...aveti grija ;)
nu ma mai faceti hot daca nu stiti...

[Dn]SarpeHoT
Posts: 33

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by [Dn]SarpeHoT » Mon Nov 19, 2018 5:40 pm

ProDeath wrote:
ProDeath wrote:Andru....am 17 ani nu is asa copil cum crezi tu si nu fac orice pt iteme...poate tu esti disperat de iteme ...in fine...da o fost pe agresiv si io picat si o luato unu si o zis sa ii fac oferta pe ea si i-am dat 100 cod....nu va mai bagati toti daca nu stiti...

A..inca ceva [Mod]Tz4 ala e hot sa stiti ...imi pare rau ca nu mai am screen cand mo facut de niste moduri(NU eram pe contu cu ProDeath atunci)...dar in fine... se pune pe un cont de lvl 1 si te fraiereste cum vrea el...aveti grija ;)
nu ma mai faceti hot daca nu stiti...
Vad ca nu sunt eu singuru care te face hot [
https://imgur.com/a/ocETGis ] vad aici ca mai ai cateva reclamatii si din cate mai vad esti si un hot Prost ca nici nu mai sti cum sa minti tu mi,ai cerut freza sa faci un test cu ia ca dupa sa o cumperi si eu ca un baiat finut ce sunt ti.am dat.o si dupa nu ai mai dat.o inapoi cand te.ai vazut cu freza 115 in inventar ai crezut ca e aur de 24k
Image
Image
Image

ProDeath
Posts: 9

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by ProDeath » Mon Nov 19, 2018 8:26 pm

Ba...pot sa am 1000 de raporturi daca is false...nu ma mai acuzati pe nedrept ma pis pe voi de cacanari...SI nu ma tot f**te-ti la cap lasati-ma dracu in pace ca nu am furat nimic

[Dn]SarpeHoT
Posts: 33

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by [Dn]SarpeHoT » Mon Nov 19, 2018 8:40 pm

ProDeath wrote:Ba...pot sa am 1000 de raporturi daca is false...nu ma mai acuzati pe nedrept ma pis pe voi de cacanari...SI nu ma tot f**te-ti la cap lasati-ma dracu in pace ca nu am furat nimic
zici nu ai furat si freza mea e la tine in inventar pai . Ti.am mai oferit si ''2'' iteme 115 pe freza mea care tu ai furato-o
de la mine si nu ai vrut. esti tu eu ti.am dat-o sa faci si tu un test cu gandu ca tu nu furi si mi-o DAI inapoi sa fii si tu in viata asta o data fericit boschetele darcu
Nu ma intereseaza imi dai freza ca ma pisi pe tine iti dau foc la casa pentru ia pita cu untura
Image
Image
Image

Locked