Aici sunt topicurile inchise !
    • Cancan

Cancan
      • 3 Dum Apr 24, 2016 5:10 pm

Mesaj #1

Numele contului: cancan344 si cancan3444
      Numele carcterului : CancanRo, Cancan si Iaurt1990
      Motivul banării: O poveste mai lunga, mai exact un conflict cu prietenul meu bun, Hades, alaturi de care am trait in anul 2013. M-am combinat in viata reala, dar si pe joc cu Devika (fosta lui gagica), iar asta a adus muuuuuulte conflicte intre mine si el.
      Bogdane, n-ai cum sa ma uiti. Ti-am donat la vremea mea la bani, incat eram in stare sa-ti donez si plamanii pentru cateva mod-uri. Inca mai am dovezile platilor si ma apuca un ras pe interior cand imi amintesc fiecare Vineri de donatii. Cred ca am si visat harta aia rosie de cateva ori, pe vremea aia.
      De cine eşti banat: Hades
      De ce meriţi unban? : Nu decid eu daca merit unban sau nu. Ca orice jucator care este nevoit sa completeze cerinta asta, spun ca merit unban. Au trecut 4 ani si cred ca am fost "pedepsit" destul. Mentalitatea s-a schimbat, de ars nu o mai ard cu relatii realo-virtuale ca sa ma cert cu baietii de p-aici, deci nu cred ca vor mai fi probleme cu mine, precum au fost la vremea respectiva.
      Si nici cu "pachetele" nu ma mai complic, m-am distrat destul.
      Oricum, din cate am inteles, conturile inactive, banate se sterg dupa 2 ani, dar am decis sa-mi incerc norocul.
      Poza asta poate-ti trezeste niste amintiri, Just. https://postimg.org/image/5saeomo45/
      Just, Zeus, Panda, daca mai sunteti aici, va pup.

P.S: Mi s-a spus in gluma sa fac cerere unban dupa 2 luni. Eu am luat gluma in serios si am intarziat cateva luni. Putin mai multe...
    • [Dn]Golan

[Dn]Golan
      • 18 Sâm Sep 02, 2017 9:57 pm

Mesaj #3

Cancan scrie:Numele contului: cancan344 si cancan3444
      Motivul banării: O poveste mai lunga, mai exact un conflict cu prietenul meu bun, Hades, alaturi de care am trait in anul 2013. M-am combinat in viata reala, dar si pe joc cu Devika (fosta lui gagica), iar asta a adus muuuuuulte conflicte intre mine si el.
      Bogdane, n-ai cum sa ma uiti. Ti-am donat la vremea mea la bani, incat eram in stare sa-ti donez si plamanii pentru cateva mod-uri. Inca mai am dovezile platilor si ma apuca un ras pe interior cand imi amintesc fiecare Vineri de donatii. Cred ca am si visat harta aia rosie de cateva ori, pe vremea aia.
      De ce meriţi unban? : Nu decid eu daca merit unban sau nu. Ca orice jucator care este nevoit sa completeze cerinta asta, spun ca merit unban. Au trecut 4 ani si cred ca am fost "pedepsit" destul. Mentalitatea s-a schimbat, de ars nu o mai ard cu relatii realo-virtuale ca sa ma cert cu baietii de p-aici, deci nu cred ca vor mai fi probleme cu mine, precum au fost la vremea respectiva.
      Oricum, din cate am inteles, conturile inactive, banate se sterg dupa 2 ani, dar am decis sa-mi incerc norocul.
      Poza asta poate-ti trezeste niste amintiri, Just. https://postimg.org/image/5saeomo45/

P.S: Mi s-a spus in gluma sa fac cerere unban dupa 2 luni. Eu am luat gluma in serios si am intarziat cateva luni. Putin mai multe...

:lol: :lol: Cea mai tare cerere ever! PRO!
    • [SGA]Kizev

Site Admin
      Atac masiv, genul aparent inofensiv.
      • 890 Lun Noi 28, 2016 7:13 pm

Mesaj #4

Pro

Imagine
    • [MISS]Miley

Site Admin
      ° Metin2Steel °
      • 267 Mie Iul 05, 2017 7:15 pm

Mesaj #5

Pro.

Imagine

Imagine
    • [VIP]Alan

[VIP]Alan
      • 230 Mar Mar 01, 2016 6:46 pm

Mesaj #6

Pro.

Imagine

Imagine
    • [VIP]Ştefan

[VIP]Ştefan
      • 500 Lun Noi 28, 2016 8:10 pm

Mesaj #7

Pro

Imagine
      Imagine
      Imagine
    • [MISS]Diabla

Site Admin
      #ℛeina.
      • 5088 Mie Noi 11, 2015 11:41 pm

Mesaj #8

PRO ! :D

Go the extramile, it's never crowded.
    • [VIP]Răzv

Micro Air of Texas.
      • 332 Sâm Iul 19, 2014 2:54 am

Mesaj #9

Cancan scrie:Numele contului: cancan344 si cancan3444
      Motivul banării: O poveste mai lunga, mai exact un conflict cu prietenul meu bun, Hades, alaturi de care am trait in anul 2013. M-am combinat in viata reala, dar si pe joc cu Devika :lol: :lol: :lol: (fosta lui gagica), iar asta a adus muuuuuulte conflicte intre mine si el.

nici unu din cei pe care i-ai spus nu mai joacă; pro.

Imagine

Imagine

Rutina îmi dă teroare, de-aia îmi plac schimbările
      Şi mă plictisesc uşor, de-aia schimb şi stările.
    • [SGA]Berila

Site Admin
      #DPAS
      • 335 Mie Ian 11, 2017 8:30 pm

Mesaj #10

Tradati in Dragoste v2.0.

Pro.

"Dacă Dumnezeu există, va trebui să-mi implore iertarea" !

Imagine

Cine este online?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

Permisiunile mele aici:

Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Translation/Traducere: phpBB România