Aici sunt topicurile inchise !
    • Wizz

Wizz
      • 6 Sâm Ian 13, 2018 9:56 pm

Mesaj #1

Numele contului:Îl dau în privat dacă o să fie nevoie.
      ► Numele caracterului: [MOD]Wizz
      ► Motivul banării: De 3-4 ani chiar nu îmi mai amintesc cu exactitate motivul banării, cert este că e statornic şi încă banat.
      ► De cine eşti banat: Fifty probabil.
      ► De ce meriţi unban?: Pentru că toată lumea a primit a 100-a şansă, nu am nevoie să revin ca SGA-MOD, un simplu VIP mi-e de ajuns, chiar mi-e dor de contul ăla şi vreau să revin în forţă după mult timp.
    • [SGA]Kleine

[SGA]Kleine
      • 170 Mie Noi 15, 2017 7:02 pm

Mesaj #2

PRO.

Imagine
    • bLue69

Prince.
      • 40 Mar Ian 09, 2018 6:34 pm

Mesaj #3

Pro.

★ Nu te da smecher in fata unui zeu . ★

★ Fiindca.. te ineaca ploaia... ★

★ [Dn]TheRealK ★
    • [MOD]Kizev

[MOD]Kizev
      • 1412 Lun Noi 28, 2016 9:13 pm

Mesaj #4

Cum ai revenit in forta si pe [VIP]Steff? Ala de a ajuns la oShu?

Contra ma, ce-i cu vrajeala asta.
    • Wizz

Wizz

Mesaj #6

[GA]Kizev scrie:Cum ai revenit in forta si pe [VIP]Steff? Ala de a ajuns la oShu?

Domnu cu grad(e), in primul rând eu îmi vreau contul meu înapoi. In caz ca nu știai și sunt sigur ca nu ești așa documentat, Steff nu era al meu de drept, a fost a lui Varmiu înainte sa se lase in 2015, dar tu probabil le știi pe toate și doar te plictisesc cu aceste afirmații, nu?
    • [MOD]Kizev

[MOD]Kizev

Mesaj #7

Wizz scrie:
      [GA]Kizev scrie:Cum ai revenit in forta si pe [VIP]Steff? Ala de a ajuns la oShu?

Domnu cu grad(e), in primul rând eu îmi vreau contul meu înapoi. In caz ca nu știai și sunt sigur ca nu ești așa documentat, Steff nu era al meu de drept, a fost a lui Varmiu înainte sa se lase in 2015, dar tu probabil le știi pe toate și doar te plictisesc cu aceste afirmații, nu?

Stiu ca Steff nu era al tau, dar era luat in posesie de tine, si l-ai instrainat. Si cand ai facut cerere unban pe Steff erai mare implicat, dar nici macar nu te-ai jucat prea mult inainte sa-l instrainezi. Repet, contra. :))
    • Wizz

Wizz

Mesaj #8

[GA]Kizev scrie:
      Wizz scrie:

Stiu ca Steff nu era al tau, dar era luat in posesie de tine, si l-ai instrainat. Si cand ai facut cerere unban pe Steff erai mare implicat, dar nici macar nu te-ai jucat prea mult inainte sa-l instrainezi. Repet, contra. :))

Draga prietene, nu mai vorbi fără sa Cunoști. Razv a făcut cererea, nu eu și contul era deja înstrăinat, eu nu am avut treaba cu contul ăla, doar un /inv sau alte chestii, in rest chiar nu am avut activitate pe contul de [VIP]Steff.
    • Surv1valx

Surv1valx
      • 3 Dum Dec 10, 2017 2:02 am

Mesaj #9

Din moment ce [MOD]Wizz nu a fost instrainat nu stiu de ce aduci vorba de [VIP]Steff =)
    • [MOD]Kizev

[MOD]Kizev

Mesaj #10

Adv, doar jucai cu Alle pe el. In perioadă când încă aveai si Dn Raphaelo. Mă rog, aia e. Oricum te debaneaza daca e pt inactivitate, dar nu o da cu "vreau să mă implic" din moment ce stii ca nu-i asa.

Cine este online?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

Permisiunile mele aici:

Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Translation/Traducere: phpBB România