Ce-a ajuns M2S O.o

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Hector
Posts: 55

Ce-a ajuns M2S O.o

Post by Hector » Tue Aug 12, 2014 1:12 pm

M2S,ora 11:12

WTF , pe clientul vechi erau minim 20-30 playeri on în mapa asta !



http://postimg.org/image/epau9mgrd/

Hellena
Posts: 14

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by Hellena » Thu Aug 14, 2014 5:34 pm

Se mai întâmplă . :o :lol:
Image
Image
Am gasit o moneda de 1 BAN si mi-am amintit de tine, cu doua fete si fara valoare .

[VIP]Nyght
Posts: 66
Location: Mangalia.
Contact:

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by [VIP]Nyght » Thu Aug 14, 2014 8:08 pm

Este vara e si normal sa fie asa pe servar,asteapta pana incepe scoala.
Image

Image

Aly
Posts: 14

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by Aly » Sat Aug 23, 2014 7:44 pm

Hector wrote:M2S,ora 11:12

WTF , pe clientul vechi erau minim 20-30 playeri on în mapa asta !



http://postimg.org/image/epau9mgrd/
Vara trecută era full server-u..acu e pustiu :roll: .. mulți trăiesc cu impresia că sunt plecați în vacanță..marea întrebare este : vara trecută de ce n-au fost plecați in vacanță? :lol:
Majoritatea...de fapt o mare parte din play-eri s-au lăsat ..odată cu apariția noului client şi a modaților au disparut şi play-erii..de ce ?Majoritatea nu au posibilitatea să doneze sau nu vor..şi cred că s-au săturat să-şi ia bătaie de la modati.
Părerea mea.

Bushk
Posts: 4

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by Bushk » Sun Aug 24, 2014 2:05 pm

Bine zis...M-am saturat sa vad tot timpul cum vine un taran(scuzati limbajul)imi da un skill si imi ia 1kk viata.Daca te crezi smecher vino si da-mi un skill sa ma omori fara mod.P.S:Am primit si 2,3kk damage:(

Aly
Posts: 14

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by Aly » Sun Aug 31, 2014 7:12 am

Bushk wrote:Bine zis...M-am saturat sa vad tot timpul cum vine un taran(scuzati limbajul)imi da un skill si imi ia 1kk viata.Daca te crezi smecher vino si da-mi un skill sa ma omori fara mod.P.S:Am primit si 2,3kk damage:(

Pai, pe server 80% sunt modati..majoritatea full asa ca nu te astepta sa primesti 50k ca pe vechiul client :) . Stii cand toti aveau doar armurile alea (timp si spatiu).. alea da vremuri ..

Bushk
Posts: 4

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by Bushk » Fri Sep 05, 2014 10:50 pm

Aly e mult prea exagerat 2,3kk...eu cel putin nu as baga bani intr-un joc pentru ca este un JOC!Dar totusi prea exagerat daca primesc 100 200 300k da dar nu 2,3kk

User avatar
[VIP]Seba.
Posts: 275
Contact:

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by [VIP]Seba. » Fri Sep 05, 2014 11:58 pm

In loc sa va plangeti atata ca nu sunt playeri,puteti intra pe alte metinuri ca sunt siguri ca uni dintre voi nu joaca numa steel,si sa faceti reclama la metin2steel pe forum/daca e si chat pe site si pe joc cu shop si pe striga,parerea mea ;)
Image
Image
Image

User avatar
xSoulOfDevil
Posts: 103

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by xSoulOfDevil » Sat Sep 06, 2014 12:13 am

Joc de 3 ani coane , știu zile în care nu aveai loc in map1 , dar asta e .. Apropo de reclama pe alte metin si forum-uri am o idee de event un membru staff care vrea sa se implice pm pe joc .
Image
"Prefer o bere cu câţiva golani,
Decât cu oameni cu figuri de milioane, pe care nu dau doi bani."

User avatar
[VIP]Seba.
Posts: 275
Contact:

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by [VIP]Seba. » Sat Sep 13, 2014 3:07 am

Poti face un topic la sugesti si sfaturi ;),poate se implica mai multi nu doar unu
Image
Image
Image

Locked