Ce-a ajuns M2S O.o

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
User avatar
Geov
Posts: 69

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by Geov » Sat Sep 13, 2014 5:07 pm

Aly a zis foarte bine si cred ca si asta este motivul pentru care playerii s-au lasat:"Vara trecută era full server-u..acu e pustiu :roll: .. mulți trăiesc cu impresia că sunt plecați în vacanță..marea întrebare este : vara trecută de ce n-au fost plecați in vacanță? :lol:
Majoritatea...de fapt o mare parte din play-eri s-au lăsat ..odată cu apariția noului client şi a modaților au disparut şi play-erii..de ce ?Majoritatea nu au posibilitatea să doneze sau nu vor..şi cred că s-au săturat să-şi ia bătaie de la modati."

Aly.
Posts: 36

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by Aly. » Mon Sep 15, 2014 1:34 pm

[VIP]Seba. wrote: In loc sa va plangeti atata ca nu sunt playeri,puteti intra pe alte metinuri ca sunt siguri ca uni dintre voi nu joaca numa steel,si sa faceti reclama la metin2steel pe forum/daca e si chat pe site si pe joc cu shop si pe striga,parerea mea ;)
Si daca aducem play-eri ce fac? Se conecteaza pe sv' sunt batuti de modati..ies si sterg metinu' :lol: :lol: :lol:..

Aly.
Posts: 36

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by Aly. » Tue Sep 23, 2014 10:09 am

[MOD]Adinna wrote:
Aly. wrote:
[VIP]Seba. wrote: In loc sa va plangeti atata ca nu sunt playeri,puteti intra pe alte metinuri ca sunt siguri ca uni dintre voi nu joaca numa steel,si sa faceti reclama la metin2steel pe forum/daca e si chat pe site si pe joc cu shop si pe striga,parerea mea ;)
Si daca aducem play-eri ce fac? Se conecteaza pe sv' sunt batuti de modati..ies si sterg metinu' :lol: :lol: :lol:..
În loc să comentăm '' noi '' bineînţeles, fără să gândim, nu mai bine trecem la fapte ? Că de gură sunteţi toţi buni. E problema fiecăruia dacă donează sau nu. Să ştii şi tu, drăguţă/drăguţule, că s-au mai făcut modificări de mult timp. Şansa de apărare este de 20%, deci poţi face set foarte uşor. Eu una pe cânnd aveam full-u', mai erau şi unii care aveau set calumea, fără mod, şi în care nu dădeam nimic. :roll: . Un mic sfat, nu am nimic cu nimeni, da' nu mai săriţi aşa cu gura, că nu sunteţi Atotştiutori. A, era să uit. Aly, că tot îi corectezi tu pe toţi. Ţin să te anunţ că din punct de vedere gramatical '' play-eri '' nu e corect, ci player-i, dacă tot ţii să pui cratima. ;3 . Have a nice day :*
Te cheama Seba?:)
Multumesc ca mi-ai zis :)) da-mi voie sa te anunt ca ghilimelele se folosesc atunci cand vrei sa redai un citat sau atunci cand ceva nu este adevarat..da' la cat de "destepti" sunteti..credeam ca stiti deja . Si "cannd" n-are 2 de "n" . Nu te-am corectat pe tine..deci nu vad de ce te bagi . Uite-te mai bine la topicu ala si ai sa vezi ca i-am raspuns lui Stefan motivul pentru care l-am corectat:)).. voi vedeti doar ce va place..dovada ca voi ganditi cu hormonii nu neuronii .
Si daca tot esti de acord cu Seba..fa' tu lucru asta..noi nu suntem oblidati . Si anunta-ma si pe mine cat stau pe jos..joc .. scuza-ma:))
Era sa uit, niciuna dintre variante nu-i corecta (play-eri si player-i) . Este playeri legat .. fara cratima. :))

User avatar
[VIP]Anesthesia
Posts: 134
Location: Don't quit.
Contact:

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by [VIP]Anesthesia » Tue Sep 23, 2014 12:13 pm

[VIP]Seba. wrote: In loc sa va plangeti atata ca nu sunt playeri,puteti intra pe alte metinuri ca sunt siguri ca uni dintre voi nu joaca numa steel,si sa faceti reclama la metin2steel pe forum/daca e si chat pe site si pe joc cu shop si pe striga,parerea mea ;)
Vorbesti cam mult si cam prost, dupa parerea mea. Si vorbeste in numele tau, in cazul in care joci si alte Metine, e treaba ta. Eu una joc numai Steel ( asta cand joc, ca nici eu nu mai intru cum faceam odata) si sincer iti zic ca nu vad pe nimeni care daca joaca pe alte Metine, si sunt macar jumatate "ajunsi" cum sunt pe Steel , sa li se baneze contul pentru o cauza pierduta, pentru ca oricum nu ar intra nimeni..

Gandeste de doua ori inainte sa scrii prosti, poate si de trei.

Aly.
Posts: 36

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by Aly. » Fri Sep 26, 2014 9:02 pm

[MOD]Adinna wrote:
Aly. wrote:
[MOD]Adinna wrote:Si daca aducem play-eri ce fac? Se conecteaza pe sv' sunt batuti de modati..ies si sterg metinu' :lol: :lol: :lol:..
În loc să comentăm '' noi '' bineînţeles, fără să gândim, nu mai bine trecem la fapte ? Că de gură sunteţi toţi buni. E problema fiecăruia dacă donează sau nu. Să ştii şi tu, drăguţă/drăguţule, că s-au mai făcut modificări de mult timp. Şansa de apărare este de 20%, deci poţi face set foarte uşor. Eu una pe cânnd aveam full-u', mai erau şi unii care aveau set calumea, fără mod, şi în care nu dădeam nimic. :roll: . Un mic sfat, nu am nimic cu nimeni, da' nu mai săriţi aşa cu gura, că nu sunteţi Atotştiutori. A, era să uit. Aly, că tot îi corectezi tu pe toţi. Ţin să te anunţ că din punct de vedere gramatical '' play-eri '' nu e corect, ci player-i, dacă tot ţii să pui cratima. ;3 . Have a nice day :*
Aly. wrote:Te cheama Seba?:)
Multumesc ca mi-ai zis :)) da-mi voie sa te anunt ca ghilimelele se folosesc atunci cand vrei sa redai un citat sau atunci cand ceva nu este adevarat..da' la cat de "destepti" sunteti..credeam ca stiti deja . Si "cannd" n-are 2 de "n" . Nu te-am corectat pe tine..deci nu vad de ce te bagi . Uite-te mai bine la topicu ala si ai sa vezi ca i-am raspuns lui Stefan motivul pentru care l-am corectat:)).. voi vedeti doar ce va place..dovada ca voi ganditi cu hormonii nu neuronii .
Si daca tot esti de acord cu Seba..fa' tu lucru asta..noi nu suntem oblidati . Si anunta-ma si pe mine cat stau pe jos..joc .. scuza-ma:))
Era sa uit, niciuna dintre variante nu-i corecta (play-eri si player-i) . Este playeri legat .. fara cratima. :))
Stai tu calmă/calm, că nu eşti mare şucărime. Mare căcat că am scris ' cânnd ', eu una nu mă găsesc să îi corectez pe toţi. Mai greşesc şi eu, şi ghilimelele se pun şi când vrei să evidenţiezi ceva, să zicem, ironic. Da' cum, tu eşti maestră/maestru. Ce să zic, eşti mare bengoasă/bengos. Mersi de corectare.. A da, nu se scrie nici ' fă' ', nici ' oblidaţi ' sau ce ai vrut să scri. Stai tu în banca ta, că văd că te cam găseşti să comentezi la toate. Toţi avem dreptul la o părere, da' nu în halu' de nesimţire. Bine că l-ai corectat, pe mine mă deranjează că toţi vă pune-ţi cu genitalele-n sus şi aşteptaţi să vi se ofere. Da' ia mai munciţi şi voi frate. Sau dacă nu vreţi, tăceţi în ' puila ' mea odată. Că mai sunt şmecheraşi d-ăştia aşa ca tine care cred că au un nivel peste cel al tuturor, da' tot ce reuşesc e să se facă de râs. Serios acum, nu am nimic cu tine, da' ia-o mai uşor, că eu una nu am niciun interes să încep o ceartă. Hai, baftă :lol: .
Daca prostia ar durea ai urla ?
Ce ai scris tu aici..te descrii pe tine . Poftim : viewtopic.php?f=9&t=1028. Motivul pentru care m-am luat de Stefan .
Si daca ar fi sa te corectez si pe tine as face-o .. dar ma abtin fiindca te las pe tine sa-ti dai seama ca esti mai proasta decat prevede legea.

Aly.
Posts: 36

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by Aly. » Sun Sep 28, 2014 1:38 am

[quote="[MOD]Adinna"]Să mori tu că-s eu proastă ? A , stai . Tu eşti aia/ăla care crede că totul e aşa cum spui . Rămâi în lumea ta , că nu eu-s aia proastă :d . Eu am zis că nu am nimic cu nimeni , da' deja văd că tu depăşeşti o anumită limită :d . Mă rog , nu mă iau în gură cu tine , n-are rost . [/quotev]

Eu raman in lumea mea,lumea oamenilor ..tu ramai in lumea ta . Lumea aia in care tot ce zboara se mananca . Te supara adevaru? Nu esti proasta. Esti proasta cu diploma! Te bagi ca musca-n lapte. Intrebarea era tpt Seba nu pentru tine:)) .. si ce-i rau in ce am zis? E adevaru . Ti-am zis adu' tu playeri ,noi nu suntem obligati..si anunta-ma si pe mine cat stau pe jos . Deci..nu vad ce te dai "rotunjoara" p-aici,mare diva nu esti. Si sunt o ea .. da' na..tu esti foarte "desteapta"
Persoanele ca tine..ar trebui sa plateasca si aerul pe care l respira .

Aly.
Posts: 36

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by Aly. » Sun Sep 28, 2014 2:29 pm

[MOD]Adinna wrote:N-aş vrea să fiu divă, în schimb, observ că tu încerci să te dai mare şmecheră. Mai ştiu specimene ca tine care îşi aruncă propriile defecte asupra altora, keep calm. Eu am zis să terminăm, da' văd că tu nu prea ştii să încetezi. Dacă şi eu sunt proastă.. E clar, prea departe n-ai să ajungi. Nu mai critica aşa omu' până nu-l cunoşti. Da' mă rog, şi tu, la fel ca ceilalţi, nu eşti cu nimic mai sus. Am încheiat discuţia asta, nu are niciun rost. În afara faptului că-ţi spui opiniile şi nu prea ai limită, nu e nimic altceva. Dar noh, acum depinde de educaţia fiecăruia dintre noi. Nu e vina mea că ai tăi părinţi nu au ştiut să-ţi impună o scară a valorilor, sau măcar să te ajute să o dobândeşti prin experienţă. Una din valorile alea e să nu judeci un om până nu-l cunoşti, şi să ai bun-simţ. Asta e chestie elementară, da' ce să facem, nu toţi ştiu asta. Eu una nu am încercat să aduc insulte la adresa ta, pentru că ceea ce ai făcut tu, a fost o încercare. :)). Dar mă rog, astea-s lucruri care nu se discută. Nu îmi pasă de ce te-ai luat de Ştefan, sau de Seba, sau de x, sau de y ! M-a deranjat că şi tu, la fel ca toţi, stai cu genitalu-n sus şi aştepţi să ţi se dea. Asta a fost chestia. Dar acum hai să ne lăudăm ' BĂI EU SUNT ŞMECHERĂ CĂ AM FĂCUT-O PE AIA PROASTĂ CU DIPLOMĂ :o '. Las-o baltă mai bine, eu una cedez, n-are rost să stau să mă cert cu una care şi aşa nu se bazează decât pe ce crede ea şi stă în lumea ei. Hai, pace, şi cu asta am încheiat. :roll:
Am fost educata,stai tu linistita. Am fost invatata sa respect persoanele care merita si din fericire tu nu te numeri printre ele . Si daca tot ai adus vorba de educatie ..eu am fost invatata sa nu ma bag in treaba altor persoane.tu de ce te bagi? A fost cumva numele tau mentionat aici si nu stiu eu? Sau te cheama Seba? Intrebarea respectiva a fost pentru el . De ce dai tu dovada e lipsa de atentie . Si nu sunt smechera,nu ma consider.. daca asa ma consideri tu bravo tie . Eu am fost invatata ca in viata sa spun numai adevarul..sa nu-l ocolesc . Eu ti-am spus doar adevarul. Vrei sa te mint? Esti "desteapta" . Si poti sa-ti dai seama ce fel de persoana e dupa modul in care se exprima si dupa modul in care scrie.

Aly.
Posts: 36

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by Aly. » Mon Sep 29, 2014 10:01 pm

[MOD]Adinna wrote:N-aş vrea să fiu divă, în schimb, observ că tu încerci să te dai mare şmecheră. Mai ştiu specimene ca tine care îşi aruncă propriile defecte asupra altora, keep calm. Eu am zis să terminăm, da' văd că tu nu prea ştii să încetezi. Dacă şi eu sunt proastă.. E clar, prea departe n-ai să ajungi. Nu mai critica aşa omu' până nu-l cunoşti. Da' mă rog, şi tu, la fel ca ceilalţi, nu eşti cu nimic mai sus. Am încheiat discuţia asta, nu are niciun rost. În afara faptului că-ţi spui opiniile şi nu prea ai limită, nu e nimic altceva. Dar noh, acum depinde de educaţia fiecăruia dintre noi. Nu e vina mea că ai tăi părinţi nu au ştiut să-ţi impună o scară a valorilor, sau măcar să te ajute să o dobândeşti prin experienţă. Una din valorile alea e să nu judeci un om până nu-l cunoşti, şi să ai bun-simţ. Asta e chestie elementară, da' ce să facem, nu toţi ştiu asta. Eu una nu am încercat să aduc insulte la adresa ta, pentru că ceea ce ai făcut tu, a fost o încercare. :)). Dar mă rog, astea-s lucruri care nu se discută. Nu îmi pasă de ce te-ai luat de Ştefan, sau de Seba, sau de x, sau de y ! M-a deranjat că şi tu, la fel ca toţi, stai cu genitalu-n sus şi aştepţi să ţi se dea. Asta a fost chestia. Dar acum hai să ne lăudăm ' BĂI EU SUNT ŞMECHERĂ CĂ AM FĂCUT-O PE AIA PROASTĂ CU DIPLOMĂ :o '. Las-o baltă mai bine, eu una cedez, n-are rost să stau să mă cert cu una care şi aşa nu se bazează decât pe ce crede ea şi stă în lumea ei. Hai, pace, şi cu asta am încheiat. :roll:

Asta ai spus si aici..si tot mi-ai raspuns :))Nu stii ce inseamna "a ceda" ?
Eu consider ca am scris mereu corect..ce am gresit acel cuvant "playeri"..atat eu cat si tu . Fata de tine..care mai are nevoie de multe ore de romana .
In fine..nu ma mai obosesc sa scriu pentru o fiinta ca tine..care nu a evoluat odata cu noi, a ramas la rangul ala de maimuta . Fac ceea ce ai zis tu, cedez..desi vad ca tu zici un lucru si faci altul . Si din nou nu I vina mea ca adevarul doare. Si nu trebuie sa te cunosc ..nu cred ca astea te-au numit una din ******* serverului degeaba...bye :lol:

qDanii
Posts: 8

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by qDanii » Wed Oct 01, 2014 12:50 pm

Tu , copilă elefant , crescută la cocină , dacă Adina e una din ce ai spus tu , tu , copilă neajutorată , maimuţă cu j*gu' gros la c*r , eşti un rahat . Tu eşti c**va forumului , nu ştii cum să intri mai mult în rahat , eşti sub nivelu' pământului , înţelegi ? Judeci cartea după copertă , dacă îi ştii numele , vârsta , crezi că o cunoşti ? Logica ta mă depăşeşte .

Salzpa , fanu tău nambăr uan Razor .

Aly.
Posts: 36

Re: Ce-a ajuns M2S O.o

Post by Aly. » Thu Oct 02, 2014 11:39 am

qDanii wrote:Tu , copilă elefant , crescută la cocină , dacă Adina e una din ce ai spus tu , tu , copilă neajutorată , maimuţă cu j*gu' gros la c*r , eşti un rahat . Tu eşti c**va forumului , nu ştii cum să intri mai mult în rahat , eşti sub nivelu' pământului , înţelegi ? Judeci cartea după copertă , dacă îi ştii numele , vârsta , crezi că o cunoşti ? Logica ta mă depăşeşte .

Salzpa , fanu tău nambăr uan Razor .
Tu eşti complet paralel cu discuția asta . Şi felicitări mi te-ai descris. Te-a pus să-i iei apărarea , sau nu ştii cum să-ți faci şi tu remarcată prezența p-aici? Poți să mă înjuri cât vrea inima ta,nu pun la suflet..o să-l iau ca pe un compliment la adresa ta .
Şi am scris "Nu d-asta dar nu mă miră faptul că ĂŞTEA (SĂ-ȚI SARĂ BINE-N OCHI) te-au numit ***** serverului" . Aşa mi-au numit-o toti care au auzit de ea:)) Data viitoare citeşte pe litere , pe silabe cum vrei tu..da' să înțelegi ce am scris . Aşa că .. vezi-ți de viața ta şi nu te mai băga ca musca-n...

Locked