Intrebare si uitativa ca e a 11 oara

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
fedeka
Posts: 20

Intrebare si uitativa ca e a 11 oara

Post by fedeka » Fri Aug 22, 2014 4:47 pm

Deci am un cont cu mute si vr sa joc pe el sa donez numele este Ketch si vr sa scot mute si alta intrebare daca sunt donator pe un cont si vr sa joc pe alt contu nu pot??

Aly
Posts: 14

Re: Intrebare si uitativa ca e a 11 oara

Post by Aly » Sat Aug 23, 2014 7:26 pm

fedeka wrote:Deci am un cont cu mute si vr sa joc pe el sa donez numele este Ketch si vr sa scot mute si alta intrebare daca sunt donator pe un cont si vr sa joc pe alt contu nu pot??
Din câte ştiu eu din moment ce eşti donator pe un cont poți muta itmele mod pe alt caracter sau alt cont ... dar să ceri permisiunea unui superior. Baftă :D

Aly
Posts: 14

Re: Intrebare si uitativa ca e a 11 oara

Post by Aly » Sat Sep 06, 2014 2:22 pm

[SGA]Stefan wrote:
[MOD]Adinna wrote:No , eu ştiam că dacă ai caracter donator pe un cont , poţi muta itemele DOAR pe alt caracter de pe acel cont ! Doar pentru că ai donat pe un caracter , nu înseamnă că ai voie să îţi muţi modurile pe un caracter de pe alt cont ! Acel cont trebuie să fie donator ! Şi nu neapărat să fii donat pe toate caracterele , este suficient unul , din câte ştiu eu !

Bine spus, aşa ştiai tu ;)

Ca să poţi muta nişte moduri de pe un caracter pe altul, trebuie ca acele caractere să fie donatoareeee.
O intrbare. Astea care isi fac cate 100000 de caractere pe luna .. si isi muta mereu modurile..cum pot? :))) Adica,nu cred ca stau aia sa doneze de 10000 de ori pe luna:)))

[Lady]Bia

Re: Intrebare si uitativa ca e a 11 oara

Post by [Lady]Bia » Sun Nov 23, 2014 4:03 pm

Daca ai mute, ai cu un motiv intemeiat. Daca ti-a dat cu un motiv intemeiat nu o sa ti-l scoata. Foarte simplu' .
T/C!

Locked