pentru [Owner]Fifty

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
windowsxp
Posts: 5

pentru [Owner]Fifty

Post by windowsxp » Thu Aug 28, 2014 11:10 pm

Bogdane ... daca nu faci niste imbunatatiri la metin ramai fara playeri iti zic eu ... fati timp si pentru server, daca mai vrei sa fie popular inainte erau 800-700playeri online mapa 1 si acuma ... 200maxim daca sunt
Baga si tu niste evoluti noi arme noi la donati costume noi ....
Asta e un sfat de la mine daca vrei sa iti vina playeri pe sv fa reclama cu serverul tau pe siteul ala just4metin .. si fa imbunatatiri la server .

qDanii
Posts: 8

Re: pentru [Owner]Fifty

Post by qDanii » Fri Aug 29, 2014 1:13 am

Eu cred ca fata de alte metine , nu dau nume , sunt maxim 10-20 de playeri , are si el o familie , nu isi poate face timp asa cand vrem toti . Eu cred ca este destul tot ce a facut pentru server .

windowsxp
Posts: 5

Re: pentru [Owner]Fifty

Post by windowsxp » Fri Aug 29, 2014 6:23 pm

Fata de alte metine?... ba copile tu ai jucat doar metin2steel?....
Intra pe metin2hammer si uitate cati playeri sunt intra pe metin2ro si uitate cati playeri sunt . ! si dupa vorbi

User avatar
AndyPsk
Posts: 66

Re: pentru [Owner]Fifty

Post by AndyPsk » Thu Sep 04, 2014 10:59 am

Ascultati sctiu ca toti vreti playeri noi si alte de alea dar sa ne gandim vin niste tarani ([VIP]Addi,...etc) care tot dau in noi in toti asa ca nau ce face si cum sa nu plece playeri de pe server daca "acesti" domni doneaza si bani de paine nu e normal ca se supara aia si sparg calculatoru/leptopu de pamant si nu se mai apuca.Si inca ceva Domnu Fifty are familie si va zic eu ca si voi daca ati avea una la ce vati gandi la joc sau copii de crescut si multe de astea ...
Ai grija frate viata te ia in grija dar nu si in spate !!!
Image
Image

Razor
Posts: 20

Re: pentru [Owner]Fifty

Post by Razor » Sat Sep 06, 2014 1:07 am

windowsxp wrote:Fata de alte metine?... ba copile tu ai jucat doar metin2steel?....
Intra pe metin2hammer si uitate cati playeri sunt intra pe metin2ro si uitate cati playeri sunt . ! si dupa vorbi
Da , joc hammer , si am si moduri , sa stii ca acolo sunt mult mai ieftine , oricine isi poate lua , crede`ma , si nu joc doar steel , iti dau exemplu 3D , legacy , hotstyle , exodus , si mai joc foarte multe . Si sa stii ca sunt foarte multe comerturi si acolo si aici , cu moduri hammer pe moduri aici , iti spun sigur .

[Lady]Bia

Re: pentru [Owner]Fifty

Post by [Lady]Bia » Sun Nov 23, 2014 3:55 pm

Dupa cum bine stiti toti o sa apara cat de curand clientul V5 in care Bogdan v-a pregatit foarte multe surprize .
[PS: si el are familie, treaba, nu e ca si cum ar putea fi ON 24/24]
T/C!

Locked