Întrebări

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
RiseMe
Posts: 41

Întrebări

Post by RiseMe » Sun Jul 20, 2014 1:43 pm

1.La ce oră va lua sfârşit concursul?

2. "Injurii playeri - Mute max 2h ( prima abatere ) - Dupa ramane la decizia acelui membru staff !" De ce primesc mute doar 15 min cei care înjură de familie şi înjură destul de grav?
Image

User avatar
[GM]SilenT
Posts: 1635

Re: Întrebări

Post by [GM]SilenT » Sun Jul 20, 2014 2:11 pm

Asa se da la prima abatere 15min . In acele 15min playeru isi va da seama ca a gresit si nu o va mai face .
Image

RiseMe
Posts: 41

Re: Întrebări

Post by RiseMe » Sun Jul 20, 2014 2:21 pm

Dar în regulament de ce scrie că se poate da şi 2 ore maxim pentru prima abatere? Şi de ce un admin dă 15 min şi alt admin dă 2 ore?
Image

[C]Yiulian
Posts: 468

Re: Întrebări

Post by [C]Yiulian » Sun Jul 20, 2014 2:23 pm

Daca te uiti putin mai atent vezi ce scrie,,, maxim 2h prima abatere

RiseMe
Posts: 41

Re: Întrebări

Post by RiseMe » Sun Jul 20, 2014 2:33 pm

Am observat că "prima abatere" este considerată doar o zi. Dacă playerul care a înjurat azi, înjură şi mâine şi tot aşa în fiecare zi, este considerată tot prima abatere. Asta înseamnă că tot nu şi-a dat seama că a greşit şi pedeapsa este prea uşoară pentru el. Aşa şi-o ia în cap şi nu îi pasă de mute pentru că oricum va primi 15 min pentru că în fiecare zi va fi la "prima abatere".
Image

User avatar
[Owner]Fifty
Posts: 334

Re: Întrebări

Post by [Owner]Fifty » Sun Jul 20, 2014 5:17 pm

Pana acum am fost prea duri cu playeri acum e timpu sa lasam de la noi in anumite momente!

Cruush
Posts: 34

Re: Întrebări

Post by Cruush » Sun Jul 20, 2014 5:27 pm

Bun... lasati de la voi,dar pana cand crezi ca jucatorii vor mai accepta injuraturi? mai ales legate de familie,morti.. pai daca e regulament sa fie regulament pentru toti.. cum a zis rise 15 minute azi,15 minute maine si tot asa.. asa ma apuc sa injur si eu pe toti ca stiu ca primesc doar 15 minute!Daca nici la injuraturi nu sunteti asa mai "duri".. degeaba:-j . Stau pe metin sa ma distrez nu sa fiu injurat si sa nu primeasca pedeapsa acel jucator... 15 minute.. ma duc sa mananc las metinu asa si a trecut mutele,iar ma apuc sa injur a 2a zi.. si iar primesc mute 15 minute si tot asa! Centurion are 3 reclamatii.. a primit de 3 ori mute 15 minute,mai am inca 2 printuri cu el.. le postez degeaba ca tot 15 minute primeste.. Cat primeste el cam atata imi ia mie sa postez! Deci degeaba..Macar o ora nu 15 minute:|

Si pana la urma la ce ora se vor anunta castigatorii?!

ijo
Posts: 56
Location: Timişoara
Contact:

Re: Întrebări

Post by ijo » Sun Jul 20, 2014 6:44 pm

Da , sunt curios şi eu la ce oră , oare la 00:00 :> :> ??
Image
Image
Image
Image

[VIP]Azazel
Posts: 113

Re: Întrebări

Post by [VIP]Azazel » Sun Jul 20, 2014 9:53 pm

Au dreptate RiseMe si Cruush playeri vor sa se joace sa se distreze, nu sa le umple frigideru' alti copii needucati de parinti... Vad playerii care nu stie sa respecte GM ii injura, comenteaza la ei, daca un GM zice ceva pe global se umple striga de comentari ale playerilor... La 3 abateri sa zicem nu mute permanent cum era in regulament. Prima abatere 15min a doua 2h si a 3 5h mute, daca dupa a3 abatere nu se opresc mute permanent si sa nu se scoata mutele!!! Daca continua sa injure prin magazin ban 7 zile a 2 abatere ban pe o perioada nedeterminata!!! Eu unu zic ca ar fi un regulament bun . La injuraturi staff 12h mute prima abatere, mute permanent a 2 abatere. Dar noi nu avem nici o putere (VIP, playeri) asteptam raspunsu ADM-nilor si a Ownerului.

Bafta!!!
Image
Mai injurat? Se mai intampla...
Mai barfit? Asta e trec peste...
Mai tradat? Te-am dat drq :*

Cruush
Posts: 34

Re: Întrebări

Post by Cruush » Sun Jul 20, 2014 10:05 pm

Da.. dar treaba cu abateriile sa fie valabila tot timpul. Acum e degeaba.. ei vor 3 abateri pe zi ca sa primeasca playerul mute permanent:|. Eu zic sa se faca 3 abateri in general..daca injura azi o abatere,daca injura maine a 2a abatere si tot asa.Dar degeaba zicem noi aici.Ca pentru cei care au acces la mute e usor.. daca injura un player pe cineva din staff automat e sanctionat urat:-j.Eu zic ca si ei sunt oameni ca si noi,playerii .. si trebuie sa se ia o decizie ca o sa piarda playeri Fifty:)

Locked