intrebare

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Re: intrebare

Post by [VIP]Ştefan » Sat May 06, 2017 7:48 pm

ala1234 wrote:
[VIP]Ştefan wrote:
ala1234 wrote:cand se da t/c la sugestii si sfaturi si de ce?
Ce sugestie era? Dacă ai ceva impotriva acelor injurături,
chiar te rog să-mi faci raport la staff, decât să te chinui să scrii cine ştie ce şi ce nu are sens la sugestii, măcar să rezolvi ceva la staff,
ok ? Aştept să-mi faci aceea reclamaţie pentru acele injurături.
boss eu am propus cv si te am pus pe tine exemplu pt ca sa nu ti mai arati tu aerele alea pe la ox altadata. sugestia era sa nu mi mai spui tu mie sa mi dau itm jos. in schimb imi poti da kick daca itm pe mn dupa ce incepe competitia.
Se pare că tu nu prea ştii regulamentu' din câte văd eu,
şi dacă se dă kick sau tr spune-ţi că are cineva ceva cu voi.
Poftim: Image

Şi pentru nişte bătuţi in cap ca voi dându-vă tr, că nu merge să văd dăm kick pe ch99 intraţi ca deştepţi pe forum şi făceţi raport că vi s-a dat fără motiv.

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: intrebare

Post by [Diva]Diabla » Sat May 06, 2017 7:58 pm

lui nu i-a placut cum i te-ai adresat asta a fost tot, faceti pace si inchidem, ok?

User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Re: intrebare

Post by [VIP]Ştefan » Sat May 06, 2017 8:13 pm

[MISS]Diabla wrote:lui nu i-a placut cum i te-ai adresat asta a fost tot, faceti pace si inchidem, ok?
1:Până la urmă nu m-am adresat lui.
2:Să se mai uite in grădina lui.
3:Subiect aiurea, nici măcar n-are ce căuta pe forum,
dacă era să primesc warn-mute-jail pentru limbaj şi pentru cum m-am comportat cu acel player care nu voia să dea itm jos, imi primeam pedeapsa de la Zohan-Red.

TOPIC INUTIL.

User avatar
[PvP]Vali
Posts: 108

Re: intrebare

Post by [PvP]Vali » Sat May 06, 2017 8:16 pm

ţin să adaug la cele spuse de ala1234 că ştefan şi în map 1 tot dă în noi, dacă se poate să faceţi ceva cu el
Image


#denizprostu

User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Re: intrebare

Post by [VIP]Ştefan » Sat May 06, 2017 8:20 pm

[PvP]Vali wrote:ţin să adaug la cele spuse de ala1234 că ştefan şi în map 1 tot dă în noi, dacă se poate să faceţi ceva cu el
Scrie cumva in regulament că nu am voie să dau in playerii după contu' de vip ?

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: intrebare

Post by [Diva]Diabla » Sat May 06, 2017 8:22 pm

[VIP]Ştefan wrote:
[MISS]Diabla wrote:lui nu i-a placut cum i te-ai adresat asta a fost tot, faceti pace si inchidem, ok?
1:Până la urmă nu m-am adresat lui.
2:Să se mai uite in grădina lui.
3:Subiect aiurea, nici măcar n-are ce căuta pe forum,
dacă era să primesc warn-mute-jail pentru limbaj şi pentru cum m-am comportat cu acel player care nu voia să dea itm jos, imi primeam pedeapsa de la Zohan-Red.

TOPIC INUTIL.

nu e vorba ca te-ai adresat lui sau nu, nu trebuie sa te porti asa cu nimeni, cel putin cand esti in calitate de ajutor la un eveniment

User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Re: intrebare

Post by [VIP]Ştefan » Sat May 06, 2017 8:31 pm

[MISS]Diabla wrote:
[VIP]Ştefan wrote:
[MISS]Diabla wrote:lui nu i-a placut cum i te-ai adresat asta a fost tot, faceti pace si inchidem, ok?
1:Până la urmă nu m-am adresat lui.
2:Să se mai uite in grădina lui.
3:Subiect aiurea, nici măcar n-are ce căuta pe forum,
dacă era să primesc warn-mute-jail pentru limbaj şi pentru cum m-am comportat cu acel player care nu voia să dea itm jos, imi primeam pedeapsa de la Zohan-Red.

TOPIC INUTIL.

nu e vorba ca te-ai adresat lui sau nu, nu trebuie sa te porti asa cu nimeni, cel putin cand esti in calitate de ajutor la un eveniment
Ce voiai să-i zic? "Bine bă băiatule, ştii ce? Ţine-ţi itm pe tine că e permis aşa ceva, adică avem membri staff care chiar se ocupă de voi să văd daţi itm jos, ce rost să tot mă rog eu ? Din câte se observă doar să dădea on şi stăteau afk.
Până la urmă acel player dacă mă considera pe mine vinovat pentru că l-am jignit imi făcea reclamaţie, aşa că dacă nu a avut această remuşcare, la ce tot vă implicaţi aşa mult ?
TOPIC INUTIL.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: intrebare

Post by [MOD]Lorena » Sat May 06, 2017 8:41 pm

se dă t/c la unele care sunt inutile şi la altele care deja s-a dat un răspuns . Acel t/c nu are o limită nu are o dată/orā anume ca să-i dai t/c , deci t/c.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: intrebare

Post by [Diva]Diabla » Sat May 06, 2017 8:49 pm

nu trebuie sa te rogi

Locked