HELP!!!

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
valix041
Posts: 2

HELP!!!

Post by valix041 » Thu Jun 08, 2017 11:01 pm

SALUT , AM REVENIT PE SERVER DUPA APROXIMATIV 2-3 LUNI SI M-AM TREZIT CU CARACTERELE APROXIMATIV GOALE...NU ERA CINE STIE CE , DAR MAI GRAV E CA SUNT IN CELULA ACEEA , HELP UN ADMIN CEVA SA I.A LEGARURA CU MINE SI SA IMI EXPLICE DECE SUNT IN CELULA

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: HELP!!!

Post by [VIP]Sophieee » Thu Jun 08, 2017 11:05 pm

Probabil ai avut contul spart, cineva a înjurat/a făcut comerţ/reclamă, ceva care sfida regulamentul astfel că eşti în jail. Ia legătura cu un membru staff, spune-i numele caracterului şi te va scoate din celulă.
Passe, passe, passera, la dernière restera

valix041
Posts: 2

Re: HELP!!!

Post by valix041 » Thu Jun 08, 2017 11:07 pm

AM SOAPTA BLOCATA...POT LUA LEGATURA CU CINEVA IN AFARA JOCULUI ? DACA DA . CUM?MULTUMESC

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: HELP!!!

Post by [VIP]Sophieee » Thu Jun 08, 2017 11:14 pm

valix041 wrote:AM SOAPTA BLOCATA...POT LUA LEGATURA CU CINEVA IN AFARA JOCULUI ? DACA DA . CUM?MULTUMESC
Păi îţi poţi face alt caracter, dacă nu vrei aşa, poţi aştepta să-ţi răspundă aici un membru staff, am să-i spun eu cuiva să se uite aici mai repede. .tu lasă numele de caracter aici .
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: HELP!!!

Post by [MOD]Lorena » Thu Jun 08, 2017 11:34 pm

dacă ai contul in jail de 2-3 luni iţi pot da unjail dar de itm nu ştiu ce să zic, poate ai primit keylloger sau ai dezvăluit datele contului unui prieten, unei rude... scrie-mi aici numele caracterului pe care il ai in jail şi am să te scot eu cu condiţia "Mare atenţie pe viitor, la următoarea abatere de jail permanent , acolo o să stai"
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: HELP!!!

Post by [VIP]Adinna » Thu Jun 08, 2017 11:36 pm

Fă-ţi alt cont şi caută-mă pe joc [A]Adinna şi explică-mi pe ce cont ai jail şi de ce sau fă o cerere unjail la secţiunea '' Cereri unban '' completând modelul de postare în mod corespunzător .
T/C!
Image

Locked