Răspunde Doar Adinna Who sau Fifty

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
ala212345
Posts: 38

Re: Răspunde Doar Adinna Who sau Fifty

Post by ala212345 » Wed Jul 05, 2017 4:00 pm

[MISS]Lorena wrote:dacă aşa a ales Fifty...
foarte proata decizie

Mikasa
Posts: 42

Re: Răspunde Doar Adinna Who sau Fifty

Post by Mikasa » Wed Jul 05, 2017 4:00 pm

''dacă aşa a ales fifty...''

fifty a spus într un topic că dacă face cv şi colegii săi nu s deacord puteţi să i daţi suspend, suspend lu fifty

uite şi topicu :

viewtopic.php?f=9&t=22017&start=10

suspend 3 zile

ala212345
Posts: 38

Re: Răspunde Doar Adinna Who sau Fifty

Post by ala212345 » Wed Jul 05, 2017 4:07 pm

Mikasa wrote:''dacă aşa a ales fifty...''

fifty a spus într un topic că dacă face cv şi colegii săi nu s deacord puteţi să i daţi suspend, suspend lu fifty

uite şi topicu :

viewtopic.php?f=9&t=22017&start=10

suspend 3 zile
si daca are suspend ce? el si asa nu intra pe forum sau pe joc=))))))
iar ban nu i poti da ownerului, e serverul lui, face ce vr la drc, dar macar sa fim corecti in pnm...
Last edited by ala212345 on Wed Jul 05, 2017 4:09 pm, edited 1 time in total.

Mikasa
Posts: 42

Re: Răspunde Doar Adinna Who sau Fifty

Post by Mikasa » Wed Jul 05, 2017 4:08 pm

nu conteaza, vreau sa i dati suspend, vreau dreptate

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Răspunde Doar Adinna Who sau Fifty

Post by [Diva]Diabla » Thu Jul 06, 2017 3:33 pm

[VIP]Thor wrote:Vreau si eu încă sa stiu dc am ban pe server stiind ca nu am încălcat in niciun fel regulamentul pe joc , si încă cv dc mi s-a scos gradu' pe forum? Va încurcă asa rau ca nu sunt activ eu pe joc? Si daca da cu ce?
Asa si deci ca sa stiti asa urâtilor care dati reply degeaba ca o idee . De mine nu scăpați [SGA]Thor
Va fii on din toamnă 8-)

au trecut 30 de zile, eu zic sa faci cerere unban :)

User avatar
ThorKida
Posts: 444
Location: [SGA]Thor
Contact:

Re: Răspunde Doar Adinna Who sau Fifty

Post by ThorKida » Wed Jul 19, 2017 10:54 pm

[MISS]Diabla wrote:
[VIP]Thor wrote:Vreau si eu încă sa stiu dc am ban pe server stiind ca nu am încălcat in niciun fel regulamentul pe joc , si încă cv dc mi s-a scos gradu' pe forum? Va încurcă asa rau ca nu sunt activ eu pe joc? Si daca da cu ce?
Asa si deci ca sa stiti asa urâtilor care dati reply degeaba ca o idee . De mine nu scăpați [SGA]Thor
Va fii on din toamnă 8-)

au trecut 30 de zile, eu zic sa faci cerere unban :)
Nu fac nicio cerere eu vr acea dovada cu incalcarea mea GRAVA A regulamentului
Care a determinat banarea tururor conturilor mele pe ip.
Ca nu se da ban cum ni se scoala noua pla.
Image
Image

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Răspunde Doar Adinna Who sau Fifty

Post by [VIP]Adinna » Wed Jul 19, 2017 10:59 pm

Ai ban de la Fifty pentru limbaj . .
Ai mai avut o dată şi ţi-a fost scos . . . tot pentru limbaj . .
Image

User avatar
ThorKida
Posts: 444
Location: [SGA]Thor
Contact:

Re: Răspunde Doar Adinna Who sau Fifty

Post by ThorKida » Wed Jul 19, 2017 11:13 pm

[A]Adinna wrote:Ai ban de la Fifty pentru limbaj . .
Ai mai avut o dată şi ţi-a fost scos . . . tot pentru limbaj . .
Am avut pe [Dn] si vad ca va cam bateti rau pla de donatori de cand se da ban pe IP ptr lbj? Cum se aplica acel regulament? Selectiv, in functie de cat cotizam la donatii?
Nu are si fifty bani de Costinesti si mai da si el un ban ici colo poate mai donam noi ca prostii si poate scoate banul,
E clar doar atat am de spus ATI DECAZUT RAU si va compatimesc TC. Bafta fifty la halit scrumbie pe tabla in costinesti . M-am convins ce hal de om esti.
Btw sper ca steelu' sa se duca definitiv
Amin.
Image
Image

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Răspunde Doar Adinna Who sau Fifty

Post by [VIP]Sophieee » Wed Jul 19, 2017 11:15 pm

ThorKida wrote:
[A]Adinna wrote:Ai ban de la Fifty pentru limbaj . .
Ai mai avut o dată şi ţi-a fost scos . . . tot pentru limbaj . .
Am avut pe [Dn] si vad ca va cam bateti rau pla de donatori de cand se da ban pe IP ptr lbj? Cum se aplica acel regulament? Selectiv, in functie de cat cotizam la donatii?
Nu are si fifty bani de Costinesti si mai da si el un ban ici colo poate mai donam noi ca prostii si poate scoate banul,
E clar doar atat am de spus ATI DECAZUT RAU si va compatimesc TC. Bafta fifty la halit scrumbie pe tabla in costinesti . M-am convins ce hal de om esti.
Btw sper ca steelu' sa se duca definitiv
Amin.
hai calmează-te că eu am avut ban ip pentru limbaj de minim 4 ori și încă am conturi banate
vai tu te ai găsit cu bătaia ta de joc, dacă erai destul de educat știai cum să te comporți și pe un server de metin ;)
din moment ce tu iei ban ip ptr așa motiv, poți să spui într-adevăr că serverul a decăzut? mai jos de nivelul tău n-are cum, hai, te țuc și multă baftă, ferească D-zeu să ajungi tu în staff...avem destui proști, nu ne trebuie un șef :oops:
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
ThorKida
Posts: 444
Location: [SGA]Thor
Contact:

Re: Răspunde Doar Adinna Who sau Fifty

Post by ThorKida » Wed Jul 19, 2017 11:27 pm

[VIP]Sophie wrote:
ThorKida wrote:
[A]Adinna wrote:Ai ban de la Fifty pentru limbaj . .
Ai mai avut o dată şi ţi-a fost scos . . . tot pentru limbaj . .
Am avut pe [Dn] si vad ca va cam bateti rau pla de donatori de cand se da ban pe IP ptr lbj? Cum se aplica acel regulament? Selectiv, in functie de cat cotizam la donatii?
Nu are si fifty bani de Costinesti si mai da si el un ban ici colo poate mai donam noi ca prostii si poate scoate banul,
E clar doar atat am de spus ATI DECAZUT RAU si va compatimesc TC. Bafta fifty la halit scrumbie pe tabla in costinesti . M-am convins ce hal de om esti.
Btw sper ca steelu' sa se duca definitiv
Amin.
hai calmează-te că eu am avut ban ip pentru limbaj de minim 4 ori și încă am conturi banate
vai tu te ai găsit cu bătaia ta de joc, dacă erai destul de educat știai cum să te comporți și pe un server de metin ;)
din moment ce tu iei ban ip ptr așa motiv, poți să spui într-adevăr că serverul a decăzut? mai jos de nivelul tău n-are cum, hai, te țuc și multă baftă, ferească D-zeu să ajungi tu în staff...avem destui proști, nu ne trebuie un șef :oops:
Ai grija sa nu te prind si sa iti trag putina muita fata mea . sunt educat cu cn pla mea vreau si cu cn merita da? Hai taci si inghite fata mea pwp's
Image
Image

Locked