curios

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
ala2123456
Posts: 38

curios

Post by ala2123456 » Sat Jul 22, 2017 7:12 pm

A mai intrebat cineva, dar vad ca nu i s a raspuns si i s a dat tc, dar nu stiu de ce...
vreau si eu sa stiu ce nume de caractere mai are POly123 asta si daca are vip cum spune domnu de aici si numele vip ului. viewtopic.php?f=15&t=22924

User avatar
KeenTaki
Posts: 26

Re: curios

Post by KeenTaki » Sat Jul 22, 2017 7:21 pm

Ce SA LE CERU LA NISTE INCOMPETENTI DE OAMENI???? ZI-MI SI MIE. AHA AVETI GRIJA DACA NU GASESC POSEDATA SI P.ANGEL B PE CONTU MEU [Dn]Anadeon va ft forumu ca nu am chef de panarama!
Fucking Metin Steel Is the best no?


Hermesy Bitch ascultama din prima ca a doua oara nu mai tine

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: curios

Post by [Diva]Diabla » Sat Jul 22, 2017 7:23 pm

da, Adina a spus ca are un cont de [Dn] nu de [VIP]
daca tu ti-ai dat itemele nu avem noi vina, si mai usor cu amenintarile

User avatar
KeenTaki
Posts: 26

Re: curios

Post by KeenTaki » Sat Jul 22, 2017 7:31 pm

DIABLA HAI MANACAMIA-I TU PE AMEA SI INVERS NU SI DAIA-I LIMBI LA PIZ***OACA LUI SOPHIE PAI MANCAMIAI TU SCREENSHOTURILE CU GAY AUZI LA EA



Intreabal si tu pe POseTYdoN cv de genu daca are cont de vip ca el il vazu si imi si zise
ai warn+edit limbaj#Lorena.
Fucking Metin Steel Is the best no?


Hermesy Bitch ascultama din prima ca a doua oara nu mai tine

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: curios

Post by [MOD]Lorena » Sat Jul 22, 2017 7:33 pm

Adinna, nu are voie să spună ce conturi mai are x şi y dacă nu a făcut nimic respectivul+că nu sunt dovezi.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

ala2123456
Posts: 38

Re: curios

Post by ala2123456 » Sat Jul 22, 2017 7:35 pm

cum a spus si ea nu exista dovezi + nimeni nu este in masura sa dezvaluie datele unui player fara ca acesta sa isi dea acceptul
aici cred ca gresesti, nu cere nimeni cont, parola, cerem numele de pe joc si nu cred ca sunt motive de a nu l oferi public, mai ales ca multi il suspecteaza de furt. si e normal ca asta sa faca urat cand e furat si nimeni din staff nu l ajuta.
[MISS]Lorena scrie:
Adinna, nu are voie să spună ce conturi mai are x şi y dacă nu a făcut nimic respectivul+că nu sunt dovezi.
da ce naiba e de ascuns ma? uite eu il suspectez de furt si vreau sa ma feresc de el. si a facut, eram de fata cum ii zicea lu unu ca e bug un mod si l punea sa l arunce + ca chestia asta cu vip ul e destul de plauzibila.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: curios

Post by [MOD]Lorena » Sat Jul 22, 2017 7:42 pm

nu aveţi dovezi degeaba suspectaţi...
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: curios

Post by [Diva]Diabla » Sat Jul 22, 2017 7:50 pm

exact.. respectati voi regulamentul ca nu va fura nimeni

ala2123456
Posts: 38

Re: curios

Post by ala2123456 » Sat Jul 22, 2017 8:05 pm

vedeti voi, incepatorii nu sunt asa caliti pe steel ca voi si majoritatea din astia vechi incearca sa fure, sa si mareasca averea de moduri cat mai mult. asa ii fraieresc pe incepatorii naivi si cand se ajunge sa faca vreo unu reclamatie nimeni nu l ajuta pentru ca vezi doamne trb sa respectam un regulament vechi de cand e steel ul. ma repet, atunci erau vremuri diferite, erau foarte multi playeri comparativ cu acum. regulamentul trebuie schimbat. acum se apuca un incepator, il fraiereste cnv, face reclamatie si da peste voi doua care sunteti disperate sa dati tc. nici macar nu va chinuiti sa l faceti pe playerul respectiv sa va inteleaga. dupa ce ca e furat mai da si peste doua cretine care il trateaza cu indiferenta si dau un raspuns sa fie si dat si tc. cam asta faceti voi doua, un raspuns foarte scurt din care denota ca nu va pasa deloc si nici nu va chinuiti sa l faceti sa inteleaga anumite chestii. doar asa sa se adune la activitate. si pe urma playerul respectiv va injura putin si se lasa. spuneti mi si mie cati incepatori vedeti prin map1?

User avatar
KeenTaki
Posts: 26

Re: curios

Post by KeenTaki » Sat Jul 22, 2017 8:07 pm

ala2123456 wrote:
cum a spus si ea nu exista dovezi + nimeni nu este in masura sa dezvaluie datele unui player fara ca acesta sa isi dea acceptul
aici cred ca gresesti, nu cere nimeni cont, parola, cerem numele de pe joc si nu cred ca sunt motive de a nu l oferi public, mai ales ca multi il suspecteaza de furt. si e normal ca asta sa faca urat cand e furat si nimeni din staff nu l ajuta.
[MISS]Lorena scrie:
Adinna, nu are voie să spună ce

conturi mai are x şi y dacă nu a făcut nimic respectivul+că nu sunt dovezi.
da ce naiba e de ascuns ma? uite eu il suspectez de furt si vreau sa ma feresc de el. si a facut, eram de fata cum ii zicea lu unu ca e bug un mod si l punea sa l arunce + ca chestia asta cu vip ul e destul de plauzibila.
MS NS DAR STAFFUL NU INTELEGE CORECT SPUS II DOARE *****DAR CE SA LE FACI CAND SUNT NISTE *********8DECI IN CLONCLUZIE EU BAG PL
Fucking Metin Steel Is the best no?


Hermesy Bitch ascultama din prima ca a doua oara nu mai tine

Locked