curios

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: curios

Post by [Diva]Diabla » Sat Jul 22, 2017 8:17 pm

cum sa fie normal?

a venit x-ulescu si i-a dat in cap cand era pe steel si a mutat modurile
nu va inteleg oameni buni
:|

ala2123456
Posts: 38

Re: curios

Post by ala2123456 » Sat Jul 22, 2017 8:28 pm

[MISS]Diabla wrote:cum sa fie normal?

a venit x-ulescu si i-a dat in cap cand era pe steel si a mutat modurile
nu va inteleg oameni buni
:|
unii oameni sunt naivi. si in plus mai e o chestie, de ce ai arunca un mod, chiar daca nu merge. n ar fi un bug, ba chiar cv de bn. dar na se mai intampla, sunt incepatori...

ayyy
Posts: 28

Re: curios

Post by ayyy » Sat Jul 22, 2017 8:31 pm

mi a spus mie oMiha ca unu s o dat gm si i cerea modu sa l verifice, i l o dat si ce credeti? a furat o... unii sunt mai prosti si naivi . trebuie sa i ajutam

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: curios

Post by [VIP]Admir » Sat Jul 22, 2017 8:55 pm

ala2123456 wrote:A mai intrebat cineva, dar vad ca nu i s a raspuns si i s a dat tc, dar nu stiu de ce...
vreau si eu sa stiu ce nume de caractere mai are POly123 asta si daca are vip cum spune domnu de aici si numele vip ului. viewtopic.php?f=15&t=22924
Te invat eu, data viitoare cand mai incearca cineva sa te fure, faci ss'uri. I le trimiti Adinei si ea iti poate spune pe ce caractere mai joaca acel individ. E perfect normal sa stii si tu cine dupa server vrea sa te fure. Si nu cred ca ar avea cineva ceva impotriva pentru divulgarea datelor personale ale hotilor... pardon e prea mult spus " hotilor ", distrusilor astia, copiilor astia fara viitor care n-au bani sa doneze, ca daca aveau bani sa doneze nu ii mai interesa sa fure de la altul.

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: curios

Post by [VIP]Sophieee » Sat Jul 22, 2017 10:46 pm

fă diablo smrfm da tu nu gândești deloc
trăiești într-o cutie există numai regulamentul metin2steel pentru tine, cv bune maniere sau principii morale sunt străine ptr tine

zici să respectăm regulamentul și n-o să fim furați sau nuj ce scrii tu acolo că mi-e și silă să citesc când îți văd numele, mai spui și că membrii staff nu răspund de itemele pierdute, că nu se pot recupera
hai să ne amintim când cineva a fost furat, nu dau nume, dar dacă tot țineți să aflați cine o să spun până la urmă, și i s-au dat înapoi și modurile pe care le avea + modurile hoțului

și nu-mi zice tu că nimeni nu e hoț dacă nu îl lăsăm noi, că ție când îți fură cineva făina de pe raft acl la kaufland strigi hoțu

SĂ SE DEZVĂLUIE IDENTITATEA ACESTUI POLY, DACĂ NE E CEVA PRIETEN ȘI PÂNĂ LA URMĂ NE FACE ȘI PE NOI DE MODURI???
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: curios

Post by [MOD]Lorena » Sat Jul 22, 2017 10:49 pm

seara când apare luna, să sar gardul la vecina done.
https://s9.postimg.org/vsokxfdin/0722_221814.jpg
t/c.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Locked