kizev

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

kizev

Post by [VIP]Sophieee » Mon Jul 31, 2017 8:56 pm

viewtopic.php?f=12&t=23053

nici că puteam inventa motiv mai prost, singurul membru staff și persoană pe care am înjurat în shop de pe acel caracter este yako ;) și știu sigur că nu e de la el jailul

îmi poți aduce cv dovadă că am făcut asta?
Passe, passe, passera, la dernière restera

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: kizev

Post by [VIP]Admir » Tue Aug 01, 2017 1:27 am

Arata dovada f.m.m de bolnav, sa se vada si data si ora, obsedat sexual virtual ce esti.

" nici n-au trecut 30 de zile din cate imi amintesc, peste o saptamana refa cererea si ti-l scot "

Ba du-te in m.m, pai tu dai jail si scoti din jail asa cand vrei tu, ca.cat cu dinti ce esti.

User avatar
[King]Thor
Posts: 102

Re: kizev

Post by [King]Thor » Tue Aug 01, 2017 2:36 pm

[VIP]Admir wrote:Arata dovada f.m.m de bolnav, sa se vada si data si ora, obsedat sexual virtual ce esti.

" nici n-au trecut 30 de zile din cate imi amintesc, peste o saptamana refa cererea si ti-l scot "

Ba du-te in m.m, pai tu dai jail si scoti din jail asa cand vrei tu, ca.cat cu dinti ce esti.
+1 mai adaug ca.cat cu dinti de rechin
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: kizev

Post by [VIP]Admir » Tue Aug 01, 2017 2:41 pm

[King]Thor wrote:
[VIP]Admir wrote:Arata dovada f.m.m de bolnav, sa se vada si data si ora, obsedat sexual virtual ce esti.

" nici n-au trecut 30 de zile din cate imi amintesc, peste o saptamana refa cererea si ti-l scot "

Ba du-te in m.m, pai tu dai jail si scoti din jail asa cand vrei tu, ca.cat cu dinti ce esti.
+1 mai adaug ca.cat cu dinti de rechin
Si-ar dorii el sa ii se spuna " rechin ", saracu e satul de laba...

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: kizev

Post by [VIP]Sophieee » Tue Aug 01, 2017 3:47 pm

Hai, bă, mânca-mi-ai, că dacă te-ntreb cât am jail pe ăla și de când am habar n-ai, știu eu mai multe dar aștept să răspunzi să văd ce-ți poate creierașul. :oops: Îți dau un mic indiciu...n-are absolut nicio legătură cu tine. ;) Dacă nu îmi aduci dovezi pentru ce ai spus te aștept mai târziu cu o reclamație, că văd că acolo răspunzi imediat :roll:
Passe, passe, passera, la dernière restera

Kizev
Posts: 1177

Re: kizev

Post by Kizev » Tue Aug 01, 2017 4:38 pm

Nu-ți răspund în două locuri același lucru. Ai răspunsul meu la reclamație + cererea redeschisă, inutil să ținem topicul ăsta deschis pentru hate de la fanul meu teleormănean

Locked