Singura prostie de aici esti TU!

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
[VIP]Admir
Posts: 2298

Singura prostie de aici esti TU!

Post by [VIP]Admir » Sun Aug 06, 2017 11:20 am

viewtopic.php?f=15&t=23114

Bine bai inteligentule urat din partea ta. Daca mai juca Adina n-aveai tupeu sa spui ca topicul facut de ea e o prostie.
Bine ca esti tu destept si stii Metin (doar Metin), o sa vorbesc cu Who sa te puna [A] si daca e nevoie sa dea si topicul Adinei jos, ca deh tu ai revolutionat setu cu bonusurile tale. In caz ca n-ai citit bine paduchiosule, baiatu vrea bonusuri pentru 2 iteme nu pentru un set, ce tot il aburesti cu aparari, atac etc. Tie iti pune Who 12 bonusuri pe item ca esti Andreiush. CITEZ (Ma Admire, lumea pe mine pe afara pe aici ma striga Andreius stii...) :lol:
Nici n-ai nevoie de patrundere asa e, ce plm nevoie are ninja, doar nu da hit'uri ca n-are cu ce.
Tu nu stiai care e diferenta dintre " Rezistenta Sageti " si " Sansa de evitare a atacului cu sageti ". Prostule! Cand te-am intrebat eu ai zis "Sansa" iti ofera rezistenta. Cacatule tu din Steel n-ai iesit, daca te intreb cum se fac P'urile cu pietre spirit si citit concentrat n-ai habar. Sa-ti fie rusine ca ai numit prostie munca unui om mult mai superior tie.
Ca sa nu mai zic ca a fost urat si fata de colega ta Adea. Ce impresie va avea acel player cand va vedea ce ai scris tu? " Topicul postat de Miley e o prostie "... Va crede ca ea n-are habar despre ce vorbeste si tu esti cel mai bun si intelept si vazant greseala ei ai decis sa o corectezi tu ca deh, esti [SGA]Kizev (si numele tau denota cacat si nimic frumos). Din moment ce ea a dat T.C tu de ce deschizi topicul si ii jignesti gradul si munca pe alta parte in acelasi timp cu topicul Adinei. Cacatule! :twisted:

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: Singura prostie de aici esti TU!

Post by [VIP]Sophie » Sun Aug 06, 2017 12:07 pm

da' păi nu putea să zică asta când era Adina, cine-l mai scăpa de suspend? cui îi mai dădea un telefon nocturn că se iau playerii de el și îi fac reclamații? pe cine mai pupa el în fund ca să rămână cu gradul? n-avea pe cine, s-a descurcat băiatu' exemplar când a venit vorba de pupat în cur ;) că tot veneai la mine filosofule cu d alea cum că tu nu lingi unde ai scuipat, eu cred că tu linzi tot ce prinzi atâta timp cât e în avantajul tău :oops: și din nou, el ce mai caută în staff?

puteai să îi dai mesaj lui miley băi inteligentule și să-i spui că dacă vrea alte variante de bonusuri să te caute pe tine pe joc, nu vii și spui așa în sictir că e o prostie, cum s-a mai zis, singura prostie ești tu ;)
Image
Image
stay blessed

Impăratul Gheţii
Posts: 37

Re: Singura prostie de aici esti TU!

Post by Impăratul Gheţii » Sun Aug 06, 2017 12:27 pm

Diabla: warn + edit

ala21234567
Posts: 26

Re: Singura prostie de aici esti TU!

Post by ala21234567 » Sun Aug 06, 2017 1:05 pm

aia a fost asa o vrajeala de a lui sa i dea mesaj pe joc si sa ii cedeze banii ala, sa si mai ia si el niste moduri de astea noi
Image

[Dn]Poker
Posts: 29

Re: Singura prostie de aici esti TU!

Post by [Dn]Poker » Sun Aug 06, 2017 2:54 pm

ala21234567 wrote:aia a fost asa o vrajeala de a lui sa i dea mesaj pe joc si sa ii cedeze banii ala, sa si mai ia si el niste moduri de astea noi
Cine stie cunoaste :lol:
Ar trebui interzisa chestia asta. De unde stim noi ca asta nu ii da teapa acu? L-a luat langa el ma sa dovedeasca ca el e un Staff bun care isi merita locul. Da un staff bun nu isi bate joc de 2 membri doar ca sa iasa el in fata. Lasa ca te trag baietii inapoi :lol: :lol: :lol:

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Singura prostie de aici esti TU!

Post by [Diva]Diabla » Sun Aug 06, 2017 3:06 pm

a gresit..dar asta ii poti transmite si tu intr-un mesaj privat..
T/C

Locked