[SGA]Rey

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [SGA]Rey

Post by [VIP]Admir » Mon Aug 07, 2017 3:59 pm

De fapt ma PIS!
Last edited by [VIP]Admir on Mon Aug 07, 2017 5:32 pm, edited 4 times in total.

User avatar
[GM]Rey
Posts: 41
Location: ° Metin2Steel °

Re: [SGA]Rey

Post by [GM]Rey » Mon Aug 07, 2017 4:03 pm

Eu zic ca inainte sa ma acuzi sa citesti ce i-am spus lui [Dn]Vali. Si e ok daca imi faci reclamatie ca ce ? Pentru warn ? Dai drumul esti invitatul meu sa faci asta pentru ca oricum nu sti despre ce e vorba.Multa bafta !
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [SGA]Rey

Post by [VIP]Admir » Mon Aug 07, 2017 4:06 pm

Sugi pl!

Kizev
Posts: 1177

Re: [SGA]Rey

Post by Kizev » Mon Aug 07, 2017 6:25 pm

A, si daca eu intreb "care da un poker pe pokerstars.net?" inseamna ca fac reclama ? =))) doamne ma, aia-i logica. e un joc pe telefon, ce are a face cu metinu'?

Nu trebuia sanctionat pt clash royale. Nu reprezinta NICI O AMENINTARE asupra serverului.

User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: [SGA]Rey

Post by [VIP]Miley » Mon Aug 07, 2017 6:54 pm

[SGA]Kizev wrote:A, si daca eu intreb "care da un poker pe pokerstars.net?" inseamna ca fac reclama ? =))) doamne ma, aia-i logica. e un joc pe telefon, ce are a face cu metinu'?

Nu trebuia sanctionat pt clash royale. Nu reprezinta NICI O AMENINTARE asupra serverului.
Bn , altceva ?
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [SGA]Rey

Post by [VIP]Admir » Mon Aug 07, 2017 7:32 pm

[SGA]Kizev wrote:A, si daca eu intreb "care da un poker pe pokerstars.net?" inseamna ca fac reclama ? =))) doamne ma, aia-i logica. e un joc pe telefon, ce are a face cu metinu'?

Nu trebuia sanctionat pt clash royale. Nu reprezinta NICI O AMENINTARE asupra serverului.

Tu taci in plm ca tu esti mai prost ca Rey. 2 PROSTI / P.R.O.S.T.I.

De ce dracu luati grade daca nu aveti habar cu ce se mananca, ca sa chinuiti pe altii? Cine plm credeti ca are chef sa fie sanctionat din greseala?

Si cand o sa va lasati voi, voi astia 2, prostilor o sa vreti si voi sa fiti in "Hall Of Fame" ca alte persoane (nu mai dau nume) ? O sa fiti pe pl mea. Sunteti niste ratati pe care nimeni nu ii vrea in Staff, de care nimeni n-are nevoie. Nici Fifty n-are nevoie de voi ca daca avea, va dadea grad fara bani.
Voi sunteti ca profesorii aia prosti, nimeni nu ii suporta si toti isi bat joc de ei, dar ei tot au impresia ca fac o treaba buna.
Rey auzi... Ce esti ma samurai sau ai jucat in SonGoku? :lol:


Image

Luati cu paine in rasa voastra!

User avatar
[SGA]Dream
Posts: 59

Re: [SGA]Rey

Post by [SGA]Dream » Mon Aug 07, 2017 7:38 pm

penibil.

User avatar
oSurv1vaL
Posts: 246

Re: [SGA]Rey

Post by oSurv1vaL » Mon Aug 07, 2017 7:56 pm

Majoritatea din Staff stau cu morcovelu in curulet cand iau niste decizii .

Nu stiu , nu prea stiu astia din staff cum sa rezolve o problema , fara sa dea cu bata-n balta . ( Nu toti , dar majoritatea) , nu am nimic cu nimeni , dar e putin exagerat ceea ce faceti .
Image

333
Posts: 65

Re: [SGA]Rey

Post by 333 » Mon Aug 07, 2017 8:54 pm

pisa-m-as pe tot staffu' , noroc .
Die...
Push me to the edge..
All my friend it's dead...
Push me to the edge..
- Lil Uzi Vert.
#SI CAND MOR AM VALOARE~

- Valentin, spaima sticlelor de vin.
#VALOARE D-AIA MARE.

User avatar
[King]Thor
Posts: 102

Re: [SGA]Rey

Post by [King]Thor » Mon Aug 07, 2017 8:59 pm

să mă fu... în el de joc daca nu sunteti obsedati de sv asta ..lel "daca se lasa desteel pentru o fata" daca se fte si iese de pe joc , ne ducem.dupa el si il legan de scaun sa joace steel....inapoiati rau mancava-r cainii..
Image

Locked