Totusi, nu observa nimeni ceva ciudat?

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Totusi, nu observa nimeni ceva ciudat?

Post by [VIP]Admir » Wed Aug 09, 2017 8:58 pm

[ADM]Who wrote:
[VIP]Admir wrote:viewtopic.php?f=15&t=23198

Vreau toicul asta de sus deschis pentru ca stiu ca nu m-am facut destul de clar, dar nici raspunsurile nu au fost clare.
Apoi stergeti acest topic.

Nici mie nu mi se pare ok .

As zice ca , doar cuvintele ce au literele amestecate intre ele , gen "plua" , sa nu fie pedepsite in rest (mo3 , pl , p1zda) prescurtari, inlocuri cu cifre sau litere asemanatoare sa se pedepseasca , ca oricum au aceasi inteles si vor profita plus ca vor abuza de regula asta care e acum .
il voi intreba si pe Fifty daca e de acord daca nu , va ramane asa ...
Who, vorbeste cu Fifty te rog frumos sa se pedepseasca orice jignire inclusiv derivatele cuvintelor obsene, in afara de cele din exemplul tau...

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: Totusi, nu observa nimeni ceva ciudat?

Post by [VIP]Sophie » Wed Aug 09, 2017 9:27 pm

adică acu am voie să zic "sug1 pu1a", dar nu am voie să spun "swgi pwla"?
Image
Image
stay blessed

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Totusi, nu observa nimeni ceva ciudat?

Post by [GM]Lexx » Wed Aug 09, 2017 9:36 pm

Cam așa... aiurea nu?
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

Kizev
Posts: 1177

Re: Totusi, nu observa nimeni ceva ciudat?

Post by Kizev » Wed Aug 09, 2017 10:24 pm

[ADM]Who wrote:
[VIP]Admir wrote:viewtopic.php?f=15&t=23198

Vreau toicul asta de sus deschis pentru ca stiu ca nu m-am facut destul de clar, dar nici raspunsurile nu au fost clare.
Apoi stergeti acest topic.

Nici mie nu mi se pare ok .

As zice ca , doar cuvintele ce au literele amestecate intre ele , gen "plua" , sa nu fie pedepsite in rest (mo3 , pl , p1zda) prescurtari, inlocuri cu cifre sau litere asemanatoare sa se pedepseasca , ca oricum au aceasi inteles si vor profita plus ca vor abuza de regula asta care e acum .
il voi intreba si pe Fifty daca e de acord daca nu , va ramane asa ...
Pana acum SE DADEA MUTE pentru cuvintele alea "mo3/pu1a/p1zda" + NUME.
Din punctul meu de vedere exista o diferenta intre :

fmm [care poate insemna] :arrow: flori mari multicolore sau injuratura &
pu1a :arrow: care poate inseamna doar ce inseamna.

Ok, sa nu se dea mute pentru fmm,fgm,sml,sp,spl, etc. ca sunt doar litere, nu inseamna mare lucru, dar SA SE DEA pentru "mo3,mu1e,plua, pu1a, p1zda" + NUME. Totusi, repet, nu e tot una "fmm" cu "pu1a", zic eu.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Totusi, nu observa nimeni ceva ciudat?

Post by [VIP]Admir » Thu Aug 10, 2017 12:06 am

[SGA]Kizev wrote:
[ADM]Who wrote:
[VIP]Admir wrote:viewtopic.php?f=15&t=23198

Vreau toicul asta de sus deschis pentru ca stiu ca nu m-am facut destul de clar, dar nici raspunsurile nu au fost clare.
Apoi stergeti acest topic.

Nici mie nu mi se pare ok .

As zice ca , doar cuvintele ce au literele amestecate intre ele , gen "plua" , sa nu fie pedepsite in rest (mo3 , pl , p1zda) prescurtari, inlocuri cu cifre sau litere asemanatoare sa se pedepseasca , ca oricum au aceasi inteles si vor profita plus ca vor abuza de regula asta care e acum .
il voi intreba si pe Fifty daca e de acord daca nu , va ramane asa ...
Pana acum SE DADEA MUTE pentru cuvintele alea "mo3/pu1a/p1zda" + NUME.
Din punctul meu de vedere exista o diferenta intre :

fmm [care poate insemna] :arrow: flori mari multicolore sau injuratura &
pu1a :arrow: care poate inseamna doar ce inseamna.

Ok, sa nu se dea mute pentru fmm,fgm,sml,sp,spl, etc. ca sunt doar litere, nu inseamna mare lucru, dar SA SE DEA pentru "mo3,mu1e,plua, pu1a, p1zda" + NUME. Totusi, repet, nu e tot una "fmm" cu "pu1a", zic eu.
Boss, de data asta iti raspund frumos si decent cu toate ca acu dai dovada cat esti de limitat.
Nu e tot una? Dar ce inseamna? Daca stam sa mergem pe d-astea am da cu totul alt sens vietii, nu doar acestui joc.
Va fi cu totul altceva atunci cand cel putin 1% din romani vor percepe " Fmm " ca pe alt ceva in afara de sensul real si arhicunoscut.
Nu vezi frate cat esti de incuiat? Cum poti spune ca e cu totul altceva? Daca eu intru pe server nu te cunosc si iti dau un pm cu " Fmm " tu te gandesti ca am zis altceva in afara de faptul ca te-am injurat si m-am legat de mortii ma-tii? Ori esti prost ori esti nebun, de la atata facultate si inteligenta superioara fata de noi restul astia mai prosti aia, ai inceput sa vorbesti ca un filozof ca vai doamne stii tu ce si cum e. Bai baiatule, io-ti fmm intelegi? Flori multicolore si ce ai zis tu. Nu te injur nu? Tu si cu XP'u ce mai ganditi asa, cred ca tac'tu e Bill Gates. Si cum mie imi place sa vorbesc doar cu dovezi sau exemplu aceeasi pretentie o am si eu de la voi.

Arata-mi si mie te rog o alta insusire a propozitiei prescurtate prin literele " Fmm ", " Sms ", " fgt ". Dar vreau una care se foloseste zi de zi, nu sa-mi cauti tu mie 3 cuvinte care incep cu literele alea, vreau una pe care multi o prescurteaza in acele 3 litere si prin asta ofera alt sens.

Post Reply