Păi e regulament, sau e doar pentru unii?

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Păi e regulament, sau e doar pentru unii?

Post by [VIP]Thor » Fri Aug 18, 2017 12:04 am

Daca eu am injurat , de ce am Ban pe IP?
Uite ce zice acii
Image
Who îmi poți spune și mie cum a fost dat acest ban?
Sa vă aud cu înstrăinarea că vă cer ip-ul din ultimul an sa vedem daca e cv schimbat :lol:
PS: Doar Who da TC.
Grazzie!

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: Păi e regulament, sau e doar pentru unii?

Post by [VIP]Sophie » Fri Aug 18, 2017 12:07 am

am primit şi eu ban ip pentru limbaj, asta prin 2014-2015, dar eu încă joc
şi eu înjuram calumea, tu eşti mic copil pe lângă mine, daţi-i unban că merită băiatul, e destul de implicat p-aici
Image
Image
stay blessed

Vali2
Posts: 42

Re: Păi e regulament, sau e doar pentru unii?

Post by Vali2 » Fri Aug 18, 2017 8:55 am

ziceai ca nu mai joci, ca nu te mai int
WTF
fa in plm o cerere unban si gt, doamne de ce n ai fost mai generos cand i ai dat minte

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Păi e regulament, sau e doar pentru unii?

Post by [VIP]Thor » Fri Aug 18, 2017 1:29 pm

Vali2 wrote:ziceai ca nu mai joci, ca nu te mai int
WTF
fa in plm o cerere unban si gt, doamne de ce n ai fost mai generos cand i ai dat minte
Ba frt. Ms dar se pare ca avem un mancator in *** (sall p1zdev) care ne face de **** in fata lui who sa nu ne dea unban. Cand voi revenii in tara il sun personal pe fifty si gedem ce am facut asa grav de nu se debaneaza , pana atunci doar o afirmatie scurta ptr. Pr. Meu P1zdelev -1- ul. "Sa *** de ziua ta"

Edit by Kizev.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Păi e regulament, sau e doar pentru unii?

Post by [VIP]Thor » Wed Aug 30, 2017 8:51 pm

Cam asa se întâmplă pe Steel, dacă donezi iei unban, nu donezi nu iei. Sfarșiit.
Comentați și voi dacă vi se pare corect....

Kizev
Posts: 1177

Re: Păi e regulament, sau e doar pentru unii?

Post by Kizev » Thu Aug 31, 2017 3:55 am

[VIP]Thor wrote:
Vali2 wrote:ziceai ca nu mai joci, ca nu te mai int
WTF
fa in plm o cerere unban si gt, doamne de ce n ai fost mai generos cand i ai dat minte
Ba frt. Ms dar se pare ca avem un mancator in cur (sall p1zdev) care ne face de cacat in fata lui who sa nu ne dea unban. Cand voi revenii in tara il sun personal pe fifty si gedem ce am facut asa grav de nu se debaneaza , pana atunci doar o afirmatie scurta ptr. Pr. Meu P1zdelev -1- ul. "Sa sugi p*la de ziua ta"
Da ba geniule, ca viata mea se invarte in jurul vip-ului tau. Nu te debaneaza Fifty pentru ca i-ai insultat serveru' si pentru ca ai impresia ca ti se cuvine sa iei unban [e parerea mea, nu zic ca asta e motivul real pentru care nu iei unban]. Ce puteam sa-i spun ca sa nu te debaneze? Chiar crezi ca-mi pasa prea mult? Si pana la urma crezi ca baga Fifty in seama un copil de 20 de ani, ca mine? E barbat matur, isi ia singur deciziile, stai tu linistit. warn+t/c+edit pentru limbaj .

Locked