Donatie

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
User avatar
[Dn]Trevor
Posts: 10

Donatie

Post by [Dn]Trevor » Wed Aug 30, 2017 10:13 am

Salut,astazi am donat 40 lei si as dori sa ii cedez,dar nu pricep prea bine cum e procesul. : eu sunt tras la donatii,ii zic lui Who sa il traga pe cumparator,dupa cumparatorul ii da lui Who itemele si Who ii baga banii, si dupa imi da itemele mie ?
EDIT: Nu vreau sa imi iau teapa si de aceea tot intreb.
Image

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: Donatie

Post by [VIP]Sophie » Wed Aug 30, 2017 10:30 am

când mi-au fost mie cedați banii, atunci când m-a tras who i-am dat itemele în acel moment celui ce mi-a cedat respectiva sumă, nu cred că poți să-ți iei țeapă acolo
Image
Image
stay blessed

User avatar
[SGA]Ronak
Posts: 125

Re: Donatie

Post by [SGA]Ronak » Wed Aug 30, 2017 12:43 pm

1. îi spui lui [ADM]Who " vreau să cedez aceşti 40 de lei lui -- " / aici scrii numele player-ului căruia vrei să îi cedezi acei 40 de lei.
2. apoi, Who o să îl tragă şi pe player-ul căruia tu i-ai cedat iar în acel moment, player-ul respectiv trebuie să-ţi înmâneze itemele pentru care i-ai cedat acei bani.
3. după ce ai primit toate itemele te poţi duce map1 iar el rămâne mapa de GM să-ţi folosească banii din cont / se duce map1 şi îi foloseşte altcândva.
Image
dacă ajung primul, nu-mi rupe filmul,
lasă-l pe băiat să destupe vinul,
fără întrebări, am zis c-o ardem fin, nu?
te vreau goală şi vreau să-ţi fac plinul.

Kizev
Posts: 1177

Re: Donatie

Post by Kizev » Thu Aug 31, 2017 4:00 am

Mi-ai cedat mie banii donati azi si ai vazut cum a decurs. Ideea e ca Who NU ii onoreaza cerintele playerului caruia i-ai cedat banii, pana nu confirmi tu ca ai primit toate modurile conform intelegerii. Odata primite modurile, Who ii face celuilalt ce doreste de banii cedati din partea ta.

Problema lamurita, deci T/C. Daca mai ai nevoie de alte lamuriri, [SGA]Kizev/[VIP]Andru, iti stau la dispozitie.

Locked