Ajutor Va Rog !

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
Cristy
Posts: 1

Ajutor Va Rog !

Post by Cristy » Wed Sep 10, 2014 9:03 pm

Am avut un cont mai de mult si o perioada de timp nu am mai jucat. Stiu emailul dar nu mai stiu nume si parola si daca se mai poate sa se afle contul meu ? Si inca o problema am problema RunTime Error si dau cum imi zice si degeaba

Aly.
Posts: 36

Re: Ajutor Va Rog !

Post by Aly. » Wed Sep 10, 2014 11:35 pm

Cristy wrote:Am avut un cont mai de mult si o perioada de timp nu am mai jucat. Stiu emailul dar nu mai stiu nume si parola si daca se mai poate sa se afle contul meu ? Si inca o problema am problema RunTime Error si dau cum imi zice si degeaba
La faza cu contu .. incearca sa iei legatura cu Bogdan. Iar la cea cu erroarea , uite-te aici : viewtopic.php?f=15&t=1195. Bafta!

User avatar
[VIP]Anesthesia
Posts: 134
Location: Don't quit.
Contact:

Re: Ajutor Va Rog !

Post by [VIP]Anesthesia » Tue Sep 23, 2014 12:52 pm

Cristy wrote:Am avut un cont mai de mult si o perioada de timp nu am mai jucat. Stiu emailul dar nu mai stiu nume si parola si daca se mai poate sa se afle contul meu ? Si inca o problema am problema RunTime Error si dau cum imi zice si degeaba
Este exact ca si problema cu " Stiu contul dar nu mai stiu emailul " .
Chiar crezi ca Bogdan o sa stea sa va caute voua fiecare email in parte, si asa mai departe? I don't think so. :)

[Lady]Bia

Re: Ajutor Va Rog !

Post by [Lady]Bia » Sun Nov 23, 2014 8:00 pm

Ca sa aflii parola trebuie sa stii ID-ul contului si emailul,altfel nu poti afla .
T/C!

Locked