Oare ?

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Oare ?

Post by [VIP]Ştefan » Sat Sep 02, 2017 7:34 pm

Până la urmă un VIP are voie să stea ca spectator la un event fără să deranjeze ???
Fără T/c până nu am un răspuns pozitiv.
Diabla, ai grijă cu acel T/c că il dai in prostie.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Oare ?

Post by [VIP]Admir » Sat Sep 02, 2017 8:24 pm

[VIP]Ştefan wrote:Până la urmă un VIP are voie să stea ca spectator la un event fără să deranjeze ???
Fără T/c până nu am un răspuns pozitiv.
Diabla, ai grijă cu acel T/c că il dai in prostie.
Nu stiu tu, eu ma duc la toate :lol:


Ar trebuii sa ai voie pentru ca asa cum un membru Staff are voie sa stea spec. la eventul altui membru, asa si [VIP] are.
Chiar daca cineva va raspunde cu [NU!], stai linistit ca argumente nu exista. Fifty n-a zici niciodata ca un [VIP] nu are voie spec. la event. Din moment ce nu exista o asemenea regula, inseamna ca ai voie.
Si nu este la aprecierea nici unui membru Staff asta. Se mint ei singuri (unii) doar ca sa nu mai stai spec. nu cumva sa le faci reclamatie atunci cand gresesc. Ca de deranjat nu deranjeaza nimeni. Eu n-am vazut un [VIP] spec. care sa deranjeze evenimentul.

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Oare ?

Post by [GM]Lexx » Sat Sep 02, 2017 8:45 pm

Din câte am înțeles VIP poate sta spectator dacă nu deranjează / influențează eventul membrului staff organizator!
Dacă totuși respectivul membru staff ține morțiș să nu aibă spectatori la event (asta incluzând și VIP-i) poate interzice spectatorii.
Asta rămâne la latitudinea membrului staff organizator!
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Re: Oare ?

Post by [VIP]Ştefan » Sat Sep 02, 2017 10:45 pm

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Ştefan wrote:Până la urmă un VIP are voie să stea ca spectator la un event fără să deranjeze ???
Fără T/c până nu am un răspuns pozitiv.
Diabla, ai grijă cu acel T/c că il dai in prostie.
Nu stiu tu, eu ma duc la toate :lol:


Ar trebuii sa ai voie pentru ca asa cum un membru Staff are voie sa stea spec. la eventul altui membru, asa si [VIP] are.
Chiar daca cineva va raspunde cu [NU!], stai linistit ca argumente nu exista. Fifty n-a zici niciodata ca un [VIP] nu are voie spec. la event. Din moment ce nu exista o asemenea regula, inseamna ca ai voie.
Si nu este la aprecierea nici unui membru Staff asta. Se mint ei singuri (unii) doar ca sa nu mai stai spec. nu cumva sa le faci reclamatie atunci cand gresesc. Ca de deranjat nu deranjeaza nimeni. Eu n-am vazut un [VIP] spec. care sa deranjeze evenimentul.
Spune-i asta şi lu [SGA]Red

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Oare ?

Post by [VIP]Admir » Sun Sep 03, 2017 12:26 am

[VIP]Lexx wrote:latitudinea
Ha?!


[VIP]Ştefan wrote:Spune-i asta şi lu [SGA]Red

Nu stiu boss, eu ma duc la majoritatea eventelor, cine ma lasa sa stau e ok, cine nu ma lasa, fac urat. :lol:

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Oare ?

Post by [Diva]Diabla » Sun Sep 03, 2017 6:56 am

Ca de deranjat nu deranjeaza nimeni. Eu n-am vazut un [VIP] spec. care sa deranjeze evenimentul.
e nu?
si daca deranjeaza primeste pedeapsa

idk..e la alegerea fiecarui organizator

User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Re: Oare ?

Post by [VIP]Ştefan » Sun Sep 03, 2017 9:25 am

[MISS]Diabla wrote:
Ca de deranjat nu deranjeaza nimeni. Eu n-am vazut un [VIP] spec. care sa deranjeze evenimentul.
e nu?
si daca deranjeaza primeste pedeapsa

idk..e la alegerea fiecarui organizator
O fi la alegerea fiecărui organizator, dar eu zic că ar fi mai bine să se impună incă o regulă la regulament VIP, nu să te ameninţe cu jail dacă nu pleci, aşa imi pot lua şi eu SGA şi să ameninţ pe cine mi se scoală mie.

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Oare ?

Post by [Diva]Diabla » Sun Sep 03, 2017 9:53 am

nimeni nu te ameninta fara un motiv bine intemeiat :roll:
am propus sa se rezolve totusi acest subiect, cand primesc un raspuns te anunt

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: Oare ?

Post by [VIP]Sophie » Sun Sep 03, 2017 10:43 am

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Lexx wrote:latitudinea
Ha?!

http://www.dex.ro/latitudine
Libertate de acțiune, posibilitate de a acționa după voie.


ON: depinde și de cine face eventul...și de prietenii. :roll: Am văzut, spre exemplu, membrii vip care asistau la evenimente dar deranjau fără să pățească nimic :? Oricum, ar trebui să se facă o regulă pentru asta ptr. că odată ce un organizator anunță regula "fără spectatori" și tu ca VIP ești acolo toți participanții o să-i sară în cap că "parcă ai zis fără spectatori" :?
Image
Image
stay blessed

User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Re: Oare ?

Post by [VIP]Ştefan » Sun Sep 03, 2017 11:13 am

[VIP]Sophie wrote:
[VIP]Admir wrote:
[VIP]Lexx wrote:latitudinea
Ha?!

http://www.dex.ro/latitudine
Libertate de acțiune, posibilitate de a acționa după voie.


ON: depinde și de cine face eventul...și de prietenii. :roll: Am văzut, spre exemplu, membrii vip care asistau la evenimente dar deranjau fără să pățească nimic :? Oricum, ar trebui să se facă o regulă pentru asta ptr. că odată ce un organizator anunță regula "fără spectatori" și tu ca VIP ești acolo toți participanții o să-i sară în cap că "parcă ai zis fără spectatori" :?
Când îi faci unui vip reclamaţie unde îi faci ?? La Raport Staff sau la Raport Player ? Normal că la Raport Staff, deci VIP face parte din staff dar unora nu le face bine să recunoască treaba asta, şi cum a spus şi Admir nu te lasă să stai ca spectator pentru că le este frică să nu le faci lor raport dacă fac blat sau dacă favorizează.
Când te uiţi pe Forum la Membrii Staff, dacă nu mă inşel eu sunt şi Vipii acolo, nu-i aşa ?

Post Reply