Ba s-a terminat ultimu evniment!

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
User avatar
SeTTeYer
Posts: 66

Ba s-a terminat ultimu evniment!

Post by SeTTeYer » Tue Sep 05, 2017 5:20 pm

Eu observ ca a luat sfarsit ultimul eveniment Si nu vad nici unul , deoarece la eventul facut de Lorena cand era pe sfarsite adica cand s-au ales castigatori Miley dejaa aparuse cu evenimentul sau
Ce facem Iara stam 7 zile pentru urmatoru .Si inca cv Pe Server Era vorba de evnimente din 2 in 2 ore , si la ora 3 a fost un eveniment iar acum este ora 5 si 20 nu 5 la cat era vorbe de eveniment si inca nu este active nici unu!
mutat la probleme si intrebari - Miley
Image
Ai ajuns sa-mi citesti semnatura?
Esti asa de invidious? " "
Rupema-n os ca nu ma int ! =))

User avatar
[Dn]Golan
Posts: 31

Re: Ba s-a terminat ultimu evniment!

Post by [Dn]Golan » Tue Sep 05, 2017 5:38 pm

Si ai uitat sa precizezi ca nesimtitii pe langa toate astea, si-au permis sa aiba si o viata reala... Pf, escrocii!

User avatar
SeTTeYer
Posts: 66

Re: Ba s-a terminat ultimu evniment!

Post by SeTTeYer » Tue Sep 05, 2017 5:43 pm

Daca ma-I luat in ras , e treaba ta , dar eu vorbeam serios ,luama-i de pla , daca nu m-ai luat in ras bn asa ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
Ai ajuns sa-mi citesti semnatura?
Esti asa de invidious? " "
Rupema-n os ca nu ma int ! =))

User avatar
[SGA]Ronak
Posts: 125

Re: Ba s-a terminat ultimu evniment!

Post by [SGA]Ronak » Tue Sep 05, 2017 5:49 pm

un eveniment pentru forum este în faza de propunere deocamdată deoarece Who nu a mai intrat pe forum pentru a aproba event-ul.
în legătură cu eventele din 2 în 2 ore, am făcut eu event la 14:50 şi următorul ar fi trebuit făcut la 16:50 / mai târziu . . într-adevăr, sunt 17 membrii în STAFF care ar fi putut face event dar unii mai au şi serviciu, mai au şi prieteni, viaţă socială, nu pot sta 24/24 pe metin.
sper că te-am lămurit cum stă treaba. . .
Image
dacă ajung primul, nu-mi rupe filmul,
lasă-l pe băiat să destupe vinul,
fără întrebări, am zis c-o ardem fin, nu?
te vreau goală şi vreau să-ţi fac plinul.

Locked