Didi

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Didi

Post by [VIP]Ştefan » Tue Oct 03, 2017 7:49 am

Intrebare, Diabla e redusă mintal de dă T/c la toate cererile care nu are ce căuta ea acolo ??? De exemplu viewtopic.php?f=15&t=23843
Nu ţi-a spus nimeni să-mi dai tu mie T/c, ceea ce inseamnă că faci din nou abuz de grad pe forum, incoştientă mică.

Şi dacă vrei să ştii, ştiu regulamentul de VIP, tu nu prea iţi cunoşti gradul, şi dacă faci pe deşteapta fă-o in altă parte, şi dacă vrei să ştii nu e contu' meu ăla, şi dacă vrei să ştii, când iţi spun eu să dai T/c la o cerere făcută de mine, păi atunci dai mă fată mică şi bătută in creierul ăla mic al tău fără valoare.

3213
Posts: 54

Re: Didi

Post by 3213 » Tue Oct 03, 2017 12:03 pm

[VIP]Ştefan wrote:Intrebare, Diabla e redusă mintal de dă T/c la toate cererile care nu are ce căuta ea acolo ??? De exemplu viewtopic.php?f=15&t=23843
Nu ţi-a spus nimeni să-mi dai tu mie T/c, ceea ce inseamnă că faci din nou abuz de grad pe forum, incoştientă mică.

Şi dacă vrei să ştii, ştiu regulamentul de VIP, tu nu prea iţi cunoşti gradul, şi dacă faci pe deşteapta fă-o in altă parte, şi dacă vrei să ştii nu e contu' meu ăla, şi dacă vrei să ştii, când iţi spun eu să dai T/c la o cerere făcută de mine, păi atunci dai mă fată mică şi bătută in creierul ăla mic al tău fără valoare.

Pe zi ce trece, prostia diablei creste.. inteligenta scade, te bag in ceata diabla, si-ti arat a doua fata..

Kizev
Posts: 1177

Re: Didi

Post by Kizev » Tue Oct 03, 2017 1:03 pm

Sa te lamuresti, domnule etnic.

Reclamatul a fost sanctionat, [Dn]TheRealK a primit doar o sugestie. Si anume, ca nu e foarte fairplay sa injuri cu perdea, si sa te miri ca esti injurat vice-versa.

Prin argumentul meu, incercam sa-i induc ideea ca nici el nu prea e sfant, si sa incerce sa-si modifice limbajul, ca sa nu se ajunga la astfel de situatii/reclamatii.

Nu imi fac propriul regulament, i-am dat doar o sugestie amicala. Dar ce sa stii tu
:roll:

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Didi

Post by [VIP]Admir » Tue Oct 03, 2017 2:40 pm

[SGA]Kizev wrote:
Prin argumentul meu, incercam sa-i induc ideea ca nici el nu prea e sfanta
:roll:
Saraca Denis :lol:

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Didi

Post by [Diva]Diabla » Tue Oct 03, 2017 6:55 pm

Diabla e redusă mintal
eu nu m-am apucat sa iti enumar ce esti si ce nu..
daca ai bun simt, foloseste-l si abtine-te de la asemenea comentarii, domnisorule.
Daca Robert va hotari ca am gresit, imi accept pedeapsa
dar aici e cu totul altceva : T/C

Locked