ajutor

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
pantaloniscurti1
Posts: 1

ajutor

Post by pantaloniscurti1 » Fri Oct 06, 2017 7:56 pm

am un cont mi se conecteaza iar cand dau pe caracter sa intru imi iese din joc de ce ???? plz

User avatar
[VIP]Aiyana
Posts: 51
Location: peste tot si everywhere

Re: ajutor

Post by [VIP]Aiyana » Sat Oct 07, 2017 7:07 am

pantaloniscurti1 wrote:am un cont mi se conecteaza iar cand dau pe caracter sa intru imi iese din joc de ce ???? plz
Intră pe site, loghează-te şi ai apoi în dreapta '' Caracterele mele ''.
Sub numele fiecărui caracter îţi va apărea '' [Deblocare] '' ( parcă,
sau Debugare ). Dar fii atent, înainte să dai acea deblocare trebuie să fii OFF pe TOT CONTUL de cel puţin 5 minute. Apoi dai deblocarea pe caracterul respectiv (care e blocat/bugat) şi mai aştepţi un interval de 5-10 minute.
Dacă nu merge nici aşa ( puţin probabil ) aşteaptă să se dea reboot la server pentru a se elimina bug-ul de pe acel ch. Baftaleeees
Image

RealK
Posts: 129

Re: ajutor

Post by RealK » Sat Oct 07, 2017 12:37 pm

[VIP]Aiyana wrote:
pantaloniscurti1 wrote:am un cont mi se conecteaza iar cand dau pe caracter sa intru imi iese din joc de ce ???? plz
Intră pe site, loghează-te şi ai apoi în dreapta '' Caracterele mele ''.
Sub numele fiecărui caracter îţi va apărea '' [Deblocare] '' ( parcă,
sau Debugare ). Dar fii atent, înainte să dai acea deblocare trebuie să fii OFF pe TOT CONTUL de cel puţin 5 minute. Apoi dai deblocarea pe caracterul respectiv (care e blocat/bugat) şi mai aştepţi un interval de 5-10 minute.
Dacă nu merge nici aşa ( puţin probabil ) aşteaptă să se dea reboot la server pentru a se elimina bug-ul de pe acel ch. Baftaleeees
ce pacat ca te ai lasat .
- The Tiger Of Jungle -
I'm a Prince !

Locked