De she? A? De ce? Zi de ce?

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
[VIP]Admir
Posts: 2298

De she? A? De ce? Zi de ce?

Post by [VIP]Admir » Mon Oct 09, 2017 12:07 pm

viewtopic.php?f=56&t=23894

De ce am warn intr-un topic la reclamatii Staff, care nici macar nu e o reclamatie? Nu face nimeni diferenta dintre subiectul topicului si sectiunea corespunzatoare?

Fara T/C.

Daca aia intradevar era o reclamatie formulata si incadrata corespunzator, de ce vinovatul [ADM]Who nu a primit pedeapsa?

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: De she? A? De ce? Zi de ce?

Post by [MOD]Lorena » Mon Oct 09, 2017 12:52 pm

ai primit warn de la miley deoarece nu aveai ce cauta acolo. Iar who, nu avea ce pedeapsă să primeasca.. deoarece este adm, si ala nu e motiv sa fie nimeni pedepsit ca vai domne nu a intrat la timp sa il debaneze pe x si y.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: De she? A? De ce? Zi de ce?

Post by [Diva]Diabla » Mon Oct 09, 2017 1:00 pm

a fost o reclamatie. . .

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: De she? A? De ce? Zi de ce?

Post by [VIP]Admir » Mon Oct 09, 2017 1:10 pm

[MISS]Diabla wrote:a fost o reclamatie. . .
Mie nu mi se pare ca a fost reclamatie din moment ce nu a existat un vinovat si o dovada. Aia a fost o problema, deci trebuia mutat topicul la Probleme si Intrebari. Subiectul "reclamatie" nu incalca in nici un fel regulamentul pe forum sau pe joc ca sa existe un motiv de reclamatie. NU POTI FACE O RECLAMATIE CU UN CARACTER BANAT. REVIN, ATATA TIMP CAT MOTIVUL RECLAMATIEI NU INCALCA REGULAMENTUL.

Sa imi arate si mie ce model de postare a indeplinit acea reclamatie, si pe ce motiv (scris regula in regulament) s-a facut. Pentru ca mie aia imi suna a problema, nu a reclamatie. Si pentru necunoscatori va rog sa va mai uitati odata aici viewtopic.php?f=9&t=4160

User avatar
[VIP]xAleks
Posts: 453

Re: De she? A? De ce? Zi de ce?

Post by [VIP]xAleks » Mon Oct 09, 2017 1:38 pm

--- LOGICA aka 2k17... ---
.1. --- Mutat la --raportari-- de la cazuri rezolvate .
Probabil a uitat Who ...
Maine o sa fie ON pe joc si ii poti da PM , daca nu .. poti face o cerere --unban-- pana raspunde Who . ---
.2. --- Ai primit --unban-- , ne cerem scuze pentru intarziere . T/C! ---
.3. --- ai primit warn de la miley deoarece nu aveai ce cauta acolo --- Respectivul topic nu are ce cauta acolo (mutat,nemutat).
.4. --- si ala nu e motiv sa fie nimeni pedepsit --- Si cu toate astea a fost mutat la Rap.staff :)))))

*BIG UP*
[A]Lorenna-[A]Miley -UP_UP_UP_UP_UP_UP
--Short but sweet--

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: De she? A? De ce? Zi de ce?

Post by [VIP]Thor » Mon Oct 09, 2017 1:48 pm

[VIP]xAleks wrote:--- LOGICA aka 2k17... ---
.1. --- Mutat la --raportari-- de la cazuri rezolvate .
Probabil a uitat Who ...
Maine o sa fie ON pe joc si ii poti da PM , daca nu .. poti face o cerere --unban-- pana raspunde Who . ---
.2. --- Ai primit --unban-- , ne cerem scuze pentru intarziere . T/C! ---
.3. --- ai primit warn de la miley deoarece nu aveai ce cauta acolo --- Respectivul topic nu are ce cauta acolo (mutat,nemutat).
.4. --- si ala nu e motiv sa fie nimeni pedepsit --- Si cu toate astea a fost mutat la Rap.staff :)))))

*BIG UP*
[A]Lorenna-[A]Miley -UP_UP_UP_UP_UP_UP
[S]Lorenna
[C]Diabla

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: De she? A? De ce? Zi de ce?

Post by [VIP]Admir » Mon Oct 09, 2017 2:28 pm

Nu vreau sa creez cearta, n-am nici o intentie dar am mai avut n' warnuri si n' banari pe motive total absurde.
Last edited by [VIP]Admir on Mon Oct 09, 2017 2:54 pm, edited 1 time in total.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: De she? A? De ce? Zi de ce?

Post by [VIP]Thor » Mon Oct 09, 2017 2:45 pm

[VIP]Admir wrote:Nu vreau sa creez cearta, n-am nici o intentie dar am mai avut n' warnuri si n' banari pe motive total absurde.
Ai Warn+Ban -[ADM]Diabla.

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: De she? A? De ce? Zi de ce?

Post by [Diva]Diabla » Mon Oct 09, 2017 3:34 pm

.. omu' a facut reclamatie ptr ca nu a primit unban cand trebuia, eu asa vad lucrurile :?

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: De she? A? De ce? Zi de ce?

Post by [VIP]Admir » Mon Oct 09, 2017 6:34 pm

Stiu, dar nu era normal ca topicul sa fie mutat la PROBLEME pentru ca nu ai cum sa faci reclamatie cu un caracter banat, prin spusele reclamantului nu exista un reclamat clar iar motivul feclamatiei nu se incadra nicaieri in regulament? Nu asta era o activitate buna? De ce am eu warn, ca logica mea e neinteleasa de unele persoane?

Locked