Nerespectarea regulilor

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
McPain
Posts: 3

Nerespectarea regulilor

Post by McPain » Sun Oct 29, 2017 3:42 pm

► Numele tău de caracter:[Dn]Kyoya
► Nume vinovat :Metin2Steel...chiar owneru
► Motivul reclamaţiei:Am impartit acum o luna un cont de VIP cu cineva si dupa mi l-a dat mie pe itm modate..contu acela dupa 2 zile a luat ban de 24 de ore si la ridicarea banului a venit noua parola direct la creatoru contului ..nume de caracter VIP [VIP]Jymy..n-a mai vrut sa-mi cea contu inapoi m-a tras pe sfoara...am sunat owneru..a cerut poze cu dovata contului in posesia mea sa le trimet pe pagina Metin2Steel de pe facebook...m-a lasat cu seen , n-a banat contu de VIP , si nu-mi rasp la tel sau mesaje...
► Dovada :Poze nu mai le dau ca deja le-am dat pe pagina de facebook..eu doar am scris sa se stie ce owner are acest metin..Bv Steel...sper sa se inchida cu asa oameni serveru asta

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Nerespectarea regulilor

Post by [VIP]Thor » Sun Oct 29, 2017 5:21 pm

0723 294 650 Sună și vorbește cu Owneru'
DL. MATEI BOGDAN
Multă Baftă

mhm
Posts: 58

Re: Nerespectarea regulilor

Post by mhm » Sun Oct 29, 2017 6:18 pm

ma prostilor, da nu v o dat minte deloc cel de sus

poti sa ai tu cate dovezi vrei, e ilegal sa imprumuti/imparti contul de VIP se numeste instrainare si se pedepseste cu ban
daca ai fost prost si l ai crezut, bvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

t c aicisa si un warn + cos si warn

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Nerespectarea regulilor

Post by [VIP]Admir » Sun Oct 29, 2017 6:33 pm

Ca sa dovedesti *cel putin* ca iti apartine acel cont, trebuie sa stii numele donatorului pentru acel cont/caracter.

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Nerespectarea regulilor

Post by [Diva]Diabla » Mon Oct 30, 2017 6:09 am

1.Instrainarea/impartirea/divulgarea contului :
- Ban permanent (fara a mai fi avertzati !)
T/C !

Locked