Bonusuri pe mod

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
Snapkicker
Posts: 2

Bonusuri pe mod

Post by Snapkicker » Fri Sep 12, 2014 7:28 pm

Salut. As dori sa achizitionez 2 moduri armura si pumnale pentru ninja si nu stiu ce bonusuri ar fi bune pentru PVP. As aprecia mult daca mi-ati da un raspuns si niste poze cu bonusuri bune.
Multumesc anticipat.

User avatar
[VIP]Seba.
Posts: 275
Contact:

Re: Bonusuri pe mod

Post by [VIP]Seba. » Sat Sep 13, 2014 1:17 am

Armura daca vrei fao aparari,neaparat trebuie sa ai rez pc si rez otrava si magie, 100%[depinde cat% e modu] si pe pumnale pune dex,str,abs,pc.farmec,critica,pv
Image
Image
Image

Snapkicker
Posts: 2

Re: Bonusuri pe mod

Post by Snapkicker » Sat Sep 13, 2014 11:44 am

La aparari trebuie aparari rase sau impotriva sagetilor si altele.

Hector
Posts: 55

Re: Bonusuri pe mod

Post by Hector » Sun Sep 21, 2014 12:48 pm

Armură : Rezistenţă War , Rezistenţă Sura , Rezistenţă Ninja , Rezistenţă Şaman , Rezistenţă Paguba competenţei , rezistenţă pagubă medie şi rezistenţă otravă / magie



Pumnale : Dexteritate , Putere , Absorbire Pv , Paguba competenţei , Pătrunzătoare , Critică , Viteza farmecului .

User avatar
[VIP]Anesthesia
Posts: 134
Location: Don't quit.
Contact:

Re: Bonusuri pe mod

Post by [VIP]Anesthesia » Tue Sep 23, 2014 12:16 pm

Hector wrote:Armură : Rezistenţă War , Rezistenţă Sura , Rezistenţă Ninja , Rezistenţă Şaman , Rezistenţă Paguba competenţei , rezistenţă pagubă medie şi rezistenţă otravă / magie



Pumnale : Dexteritate , Putere , Absorbire Pv , Paguba competenţei , Pătrunzătoare , Critică , Viteza farmecului .

Hector, din punctul meu de vedere nu mai rezista demult rezistentele, iti trebuie aparari aparari.


[Lady]Bia

Re: Bonusuri pe mod

Post by [Lady]Bia » Sun Nov 23, 2014 7:56 pm

Armura: Dex,Putere,Farmec,PC,PV,ABS,Critica
Arma: Putere,Dex,PV,Reg PV,Farmec,PC,Critica

T/C!

Locked