Revin cu aceeasi intrebare.

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Revin cu aceeasi intrebare.

Post by [VIP]Thor » Sun Dec 17, 2017 10:35 pm

Up , inca nu pot dormii noaptea din cauza ca pe joc e un regulament , pentru unii nu si pentru altii.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Revin cu aceeasi intrebare.

Post by [VIP]Admir » Mon Dec 18, 2017 9:04 pm

Nu vreau sa bat vr-un apropo dar fi atent.
Acolo in Italia, nu se munceste fara card (daca muncesti fara card inseamna ca esti cioban sau in agricultura). Deci, fa-ti dracu un cont de Paypal si cu acel cont donezi 10 euro la server. Trimiti mesaj pe numarul de telefon de pe site cu numele tau de la contul banat. Apoi la donatii, ii spui lui Who sa il contacteze iar pe Fifty pentru cererea de unban. Ca daca te mai lasi pe mana astora care cica il instiinteaza pe Who, o sa o iei in mana pentru ca ai vazut in ce maniere se discuta despre tine.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Revin cu aceeasi intrebare.

Post by [VIP]Thor » Mon Dec 18, 2017 9:52 pm

[VIP]Admir wrote:Nu vreau sa bat vr-un apropo dar fi atent.
Acolo in Italia, nu se munceste fara card (daca muncesti fara card inseamna ca esti cioban sau in agricultura). Deci, fa-ti dracu un cont de Paypal si cu acel cont donezi 10 euro la server. Trimiti mesaj pe numarul de telefon de pe site cu numele tau de la contul banat. Apoi la donatii, ii spui lui Who sa il contacteze iar pe Fifty pentru cererea de unban. Ca daca te mai lasi pe mana astora care cica il instiinteaza pe Who, o sa o iei in mana pentru ca ai vazut in ce maniere se discuta despre tine.
Acei 10 € sunt un fel de? Nu sunt dracu cioban stai chill , am card MasterCard la Cassa Padana ptr cei sceptici, nush ma mai gandesc , cu ce ma ajuta acei 10 € ca sa mor de pricep , poate ai vrut sa scrii 100 cred :))

sugus
Posts: 35

Re: Revin cu aceeasi intrebare.

Post by sugus » Mon Dec 18, 2017 10:10 pm

[VIP]Thor wrote:
[VIP]Admir wrote:Nu vreau sa bat vr-un apropo dar fi atent.
Acolo in Italia, nu se munceste fara card (daca muncesti fara card inseamna ca esti cioban sau in agricultura). Deci, fa-ti dracu un cont de Paypal si cu acel cont donezi 10 euro la server. Trimiti mesaj pe numarul de telefon de pe site cu numele tau de la contul banat. Apoi la donatii, ii spui lui Who sa il contacteze iar pe Fifty pentru cererea de unban. Ca daca te mai lasi pe mana astora care cica il instiinteaza pe Who, o sa o iei in mana pentru ca ai vazut in ce maniere se discuta despre tine.
Acei 10 € sunt un fel de? Nu sunt dracu cioban stai chill , am card MasterCard la Cassa Padana ptr cei sceptici, nush ma mai gandesc , cu ce ma ajuta acei 10 € ca sa mor de pricep , poate ai vrut sa scrii 100 cred :))

nu neparat 10 E , minim e 5 lei 1 euro si ceva, donezi aia 5 euro trimit mesaj cu numele caracterului spui ca e banat si na, ca sa ti puata lua donatia iti da unban, eu in locu tau as da 5 lei decat sa stau sa sufar pe forum

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Revin cu aceeasi intrebare.

Post by [VIP]Thor » Tue Dec 19, 2017 1:46 am

Mda. Nu cred ca asa merge. Iti zice sa o ridici de pe alt caracter si gata. :lol

dn vlad tepes
Posts: 33

Re: Revin cu aceeasi intrebare.

Post by dn vlad tepes » Tue Dec 19, 2017 7:51 am

[VIP]Thor wrote:Mda. Nu cred ca asa merge. Iti zice sa o ridici de pe alt caracter si gata. :lol


merge merge

5 lei = modifici bns dp 1 itm, suma minima
si daca cumva nu iti iei unban ai banii inapoi, ii ceri tu faci scandal

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Revin cu aceeasi intrebare.

Post by [VIP]Thor » Tue Dec 19, 2017 11:25 am

dn vlad tepes wrote:
[VIP]Thor wrote:Mda. Nu cred ca asa merge. Iti zice sa o ridici de pe alt caracter si gata. :lol


merge merge

5 lei = modifici bns dp 1 itm, suma minima
si daca cumva nu iti iei unban ai banii inapoi, ii ceri tu faci scandal
Wa vali unde stai in IT? Ce zona?

dn vlad tepes
Posts: 33

Re: Revin cu aceeasi intrebare.

Post by dn vlad tepes » Tue Dec 19, 2017 5:47 pm

[VIP]Thor wrote:
dn vlad tepes wrote:
[VIP]Thor wrote:Mda. Nu cred ca asa merge. Iti zice sa o ridici de pe alt caracter si gata. :lol


merge merge

5 lei = modifici bns dp 1 itm, suma minima
si daca cumva nu iti iei unban ai banii inapoi, ii ceri tu faci scandal
Wa vali unde stai in IT? Ce zona?
la 10 min de aeroportu din bologna

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Revin cu aceeasi intrebare.

Post by [VIP]Thor » Tue Dec 19, 2017 11:00 pm

Si ce faci aici precine?

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Revin cu aceeasi intrebare.

Post by [VIP]Thor » Wed Dec 27, 2017 1:13 am

Up! Am cosmaruri ziua in timp ce dorm noaptea in trecutul dintr-un viitor apropiat la departare.

Locked