Recuperare Parola

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
serban
Posts: 1

Recuperare Parola

Post by serban » Sat Nov 25, 2017 12:34 pm

Salut, in urma cu ceva timp am avut un cont de metin2Steel
eu am incercat sa fac un trade cu un tip si mi a furat itemul respectiv si m am lasat
Acum m am reapucat din nou si incerc sa imi recuperez contul vechi dar nu imi pot reseta parola...
Ma puteti ajuta ???

Kizev
Posts: 1177

Re: Recuperare Parola

Post by Kizev » Sat Nov 25, 2017 1:21 pm

Daca stii e-mail, username cauta-l pe [ADM]Who de luni pana vineri, pe la ora 20:00, pentru ca el e singurul care poate sa te ajute.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Recuperare Parola

Post by [VIP]Admir » Sat Nov 25, 2017 9:53 pm

[GA]Kizev wrote:Daca stii e-mail, username cauta-l pe [ADM]Who de
Manca-ti-as virgula ta de copil defect. Vezi ca ai pus-o gresit. Asa ai invatat la facultate? Aia acolo nu te-au invatat ca unde e loc de " si " sau " sau " nu se pune virgula? (In general) iar cazul tau este incluz in "general" Mafalda al limbi romane care corectezi pe altii atii pe aici.
Se pare ca cineva de aici nu e atat de destept pe cat se da :lol: :lol:. Fals*ULE

Kizev
Posts: 1177

Re: Recuperare Parola

Post by Kizev » Sun Nov 26, 2017 12:01 am

[VIP]Admir wrote:
[GA]Kizev wrote:Daca stii e-mail, username cauta-l pe [ADM]Who de
Manca-ti-as virgula ta de copil defect. Vezi ca ai pus-o gresit. Asa ai invatat la facultate? Aia acolo nu te-au invatat ca unde e loc de " si " sau " sau " nu se pune virgula? (In general) iar cazul tau este incluz in "general" Mafalda al limbi romane care corectezi pe altii atii pe aici.
Se pare ca cineva de aici nu e atat de destept pe cat se da :lol: :lol:. Fals*ULE
Nu-s vreun "mafalda al limbi romane" si nu incerc sa II corectez pe altii. Apropo, fac stiinte economice, nu Litere. Te rog sa nu ma mai "incluz" in reply-urile tale. #FalsulDeKizev #KizevHitAgain

Locked