UpBaBY

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
Hriho
Posts: 104

UpBaBY

Post by Hriho » Fri Jan 12, 2018 3:55 pm

De cand joc pe acest cont ( de cativa ani ) , am evitat ca pe caracterul principal UpBaBY sa-mi pun [Dn] . Nu am donat niciodate cu UpBaBY iar acum ceva timp cand am intrat pe contul principal aveam [Dn] in fata numelui si numele scris gresit de cum era initial. Am incercat de mai multe ori sa rezolv problema dandu-i mesaj lui Who dar nu mi-a raspuns niciodata. Cum vreu sa continui sa joc pe acel nume si sa nu se "fure" , mi-am facut altul insa de cand cu erorile astea e foarte incomod sa intru pe alt cont pentru a reavea vechea lsita de prieteni , nivelul petului. Am avut o discutie cu Who cand am castigat un event cu premiu mod si nu era nicaieri mentionat ca mi se pune [Dn] , si cand am vorbit cu Who am cazut de acord sa nu mi se puna [Dn] pe UpBaBY si de atunci nu am mai castigat niciodata event cu premiu mod care aducea dupa el si punerea de [Dn] in fata numelui. Daca puteti sa-i lasati link-ul lui Who , sau macar sa il intrbati de chestia asta ( si aici ma refer la staff ca daca il intreb eu de pe cont de player / [VIP] nu am sanse sa mi se raspunda). Multumesc.
Image

eium
Posts: 143

Re: UpBaBY

Post by eium » Fri Jan 12, 2018 5:17 pm

daca ii scoateti lui dn ul vreau si eu sa mi l scoateti sa ramana simplu si frumos Vali ms anticipat

Hriho
Posts: 104

Re: UpBaBY

Post by Hriho » Fri Jan 12, 2018 5:42 pm

eium wrote:daca ii scoateti lui dn ul vreau si eu sa mi l scoateti sa ramana simplu si frumos Vali ms anticipat
Tu ai donat cu ala , eu nu am donat cu Up.
Image

eium
Posts: 143

Re: UpBaBY

Post by eium » Fri Jan 12, 2018 6:16 pm

daca ii scoateti dn imi scoateti si mie atat am avut de zis

Hriho
Posts: 104

Re: UpBaBY

Post by Hriho » Sat Jan 13, 2018 7:21 pm

Am rezolvat :D t/c
Image

eium
Posts: 143

Re: UpBaBY

Post by eium » Sat Jan 13, 2018 7:40 pm

VREAU SI EUU

User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: UpBaBY

Post by [VIP]Miley » Sat Jan 13, 2018 8:01 pm

Hriho wrote:Am rezolvat :D t/c
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

Locked