întrebare

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
User avatar
[VIP]Mia
Posts: 42
Location: ~ afinnuts

întrebare

Post by [VIP]Mia » Wed Jan 31, 2018 7:41 pm

poate-mi scapă mie ceva, daaaaaaaaaaa' no entiendo

dă ce nu mi se încarcă acest client ? ( să nu fac cacofonie că-mi sar haterii în cap )

MAI IEEEEZACT intru frumi frumi în patcher, mă rog ce-o fi, 'UPDATE', că nuş de ce mumă-sa nu mai am şi celălalt fişier în folder prin care puteam intra în joc ( ăla de se numeşte Mtin2Steel ) aşa aşa aşa şiiiii nu-mi intră în joc.. aştept 5 ani... bine mint, câteva minute bune, eventual o oră, dar nada


aştept un răspuns serios, pe lângă glumitze că na
dar srs, de ce nu mergeeee ? şi nu, nu am laptop prost, e nou, e ok, îmi opresc şi antivirusul

pwp
Image

jake
Posts: 338

Re: întrebare

Post by jake » Wed Jan 31, 2018 7:49 pm

karma

rezolvare : delete la veatza

User avatar
[SGA]Kleine
Posts: 84
Contact:

Re: întrebare

Post by [SGA]Kleine » Wed Jan 31, 2018 10:18 pm

Asa si eu am patit-o , incearca sa stergi Metin ul din utorrent si pc (Datele tot ) dupa descarca metin ul dinou poate iti merge.. , mie mi a mers.
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: întrebare

Post by [VIP]Admir » Wed Jan 31, 2018 11:07 pm

[VIP]Mia wrote:poate-mi scapă mie ceva, daaaaaaaaaaa' no entiendo

dă ce nu mi se încarcă acest client ? ( să nu fac cacofonie că-mi sar haterii în cap )

MAI IEEEEZACT intru frumi frumi în patcher, mă rog ce-o fi, 'UPDATE', că nuş de ce mumă-sa nu mai am şi celălalt fişier în folder prin care puteam intra în joc ( ăla de se numeşte Mtin2Steel ) aşa aşa aşa şiiiii nu-mi intră în joc.. aştept 5 ani... bine mint, câteva minute bune, eventual o oră, dar nada


aştept un răspuns serios, pe lângă glumitze că na
dar srs, de ce nu mergeeee ? şi nu, nu am laptop prost, e nou, e ok, îmi opresc şi antivirusul

pwp

Da-ti un restart la creeri.bin fa un update la source.feldeascrie apoi descarca iar acel virus pe care ti-ai pierdut 6 ani din viata, intra-n manieresibunsimt click pe aplica, save, cancel la prostie.exe, cauta oldfiles in memorie, si apoi revin-o la noi, astia cu configuratiile mai slabe.
Hihi scuza-mi glumitele, sunt un om matur si nu ma intereseaza de server, intru doar asaaaaaaaaaaaa, nu ca m-ar interesa vr-un pic.

PS: AMC vrei sa intri in "CACAT" si ti-e rusine dar totusi o faci.
Succes! Pwp

Darky
Posts: 137

Re: întrebare

Post by Darky » Wed Jan 31, 2018 11:54 pm

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Mia wrote:poate-mi scapă mie ceva, daaaaaaaaaaa' no entiendo

dă ce nu mi se încarcă acest client ? ( să nu fac cacofonie că-mi sar haterii în cap )

MAI IEEEEZACT intru frumi frumi în patcher, mă rog ce-o fi, 'UPDATE', că nuş de ce mumă-sa nu mai am şi celălalt fişier în folder prin care puteam intra în joc ( ăla de se numeşte Mtin2Steel ) aşa aşa aşa şiiiii nu-mi intră în joc.. aştept 5 ani... bine mint, câteva minute bune, eventual o oră, dar nada


aştept un răspuns serios, pe lângă glumitze că na
dar srs, de ce nu mergeeee ? şi nu, nu am laptop prost, e nou, e ok, îmi opresc şi antivirusul

pwp

Da-mi un restart la creeri.bin fa-mi un update la source.feldeascrie apoi descarca-mi iar acel virus pe care mi l-am pierdut 6 ani din viata, intra-n manieresibunsimt click pe aplica, save, cancel la prostie.exe, cauta oldfiles in memorie, astia cu configuratiile mai slab
★ I'm the DARKy. ★
★ NoLifeR. ★
★ [Dn]TheRealK ★
★ I`m a PRINCE of the EGYPT ★
" ★ Darkness really exists, but it is the place where light has managed to penetrate. ★"

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: întrebare

Post by [VIP]Admir » Thu Feb 01, 2018 7:39 am

Darky wrote:
[VIP]Admir wrote:
[VIP]Mia wrote:poate-mi scapă mie ceva, daaaaaaaaaaa' no entiendo

dă ce nu mi se încarcă acest client ? ( să nu fac cacofonie că-mi sar haterii în cap )

MAI IEEEEZACT intru frumi frumi în patcher, mă rog ce-o fi, 'UPDATE', că nuş de ce mumă-sa nu mai am şi celălalt fişier în folder prin care puteam intra în joc ( ăla de se numeşte Mtin2Steel ) aşa aşa aşa şiiiii nu-mi intră în joc.. aştept 5 ani... bine mint, câteva minute bune, eventual o oră, dar nada


aştept un răspuns serios, pe lângă glumitze că na
dar srs, de ce nu mergeeee ? şi nu, nu am laptop prost, e nou, e ok, îmi opresc şi antivirusul

pwp

Da-mi un restart la creeri.bin fa-mi un update la source.feldeascrie apoi descarca-mi iar acel virus pe care mi l-am pierdut 6 ani din viata, intra-n manieresibunsimt click pe aplica, save, cancel la prostie.exe, cauta oldfiles in memorie, astia cu configuratiile mai slab
Tie ce drq nu iti convine ma descentratule? Stai dracu in map1 si vinde-ti nemodurile tale si vezi de treaba ta nu mai cauta pl de smecher. Limba-n pl ce esti, raspunzi odata, de doua ori, ce drq esti martalog asa, ai un cont cu [Dn] ti-a donat cineva pentru el, 2 moduri si resturi nemoduri, si vreu sa imi pierd timpu cu tine? Tu mai si faci pl mare pe chat la altii.
Ps: sa iti tragem la muie toti pe care ii injuri tu.

User avatar
[VIP]Mia
Posts: 42
Location: ~ afinnuts

Re: întrebare

Post by [VIP]Mia » Thu Feb 01, 2018 8:09 am

[VIP]Admir wrote:Da-ti un restart la creeri.bin fa un update la source.feldeascrie apoi descarca iar acel virus pe care ti-ai pierdut 6 ani din viata, intra-n manieresibunsimt click pe aplica, save, cancel la prostie.exe, cauta oldfiles in memorie, si apoi revin-o la noi, astia cu configuratiile mai slabe.
Hihi scuza-mi glumitele, sunt un om matur si nu ma intereseaza de server, intru doar asaaaaaaaaaaaa, nu ca m-ar interesa vr-un pic.

PS: AMC vrei sa intri in "CACAT" si ti-e rusine dar totusi o faci.
Succes! Pwp

apreciez tenta de umor, dar eu vorbeam serios
nu văd ce-i cu acel '' cacat '' şi chestii d-astea, eu doar am zis că mi s-a şters fişierul prin care intram de obicei şi acu' când încerc să intru prin update nu mi se încarcă
o fost greu ???? ha ???
app nuş ce-s alea maniere şi bun-simţ, scz, recunosc
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: întrebare

Post by [VIP]Admir » Thu Feb 01, 2018 8:23 am

[VIP]Mia wrote:
[VIP]Admir wrote:Da-ti un restart la creeri.bin fa un update la source.feldeascrie apoi descarca iar acel virus pe care ti-ai pierdut 6 ani din viata, intra-n manieresibunsimt click pe aplica, save, cancel la prostie.exe, cauta oldfiles in memorie, si apoi revin-o la noi, astia cu configuratiile mai slabe.
Hihi scuza-mi glumitele, sunt un om matur si nu ma intereseaza de server, intru doar asaaaaaaaaaaaa, nu ca m-ar interesa vr-un pic.

PS: AMC vrei sa intri in "CACAT" si ti-e rusine dar totusi o faci.
Succes! Pwp

apreciez tenta de umor, dar eu vorbeam serios
nu văd ce-i cu acel '' cacat '' şi chestii d-astea, eu doar am zis că mi s-a şters fişierul prin care intram de obicei şi acu' când încerc să intru prin update nu mi se încarcă
o fost greu ???? ha ???
app nuş ce-s alea maniere şi bun-simţ, scz, recunosc
Si eu tot serios vorbeam, dar nu scrie nicaieri ca tre' sa raspund la subiect. De la atatea glumitze, n-ai mai avut timp sa te uiti in alte topicuri sa-ti dai seama ca ti-a sters defender-ul de la windows sau antivirusul, patch-ul. Si ca inainte sa intri in metin, trebuie sa il bagi la exceptii. Csf, mai baga Adea 10-15 personalizate d-alea pe care oricum nu le vede nimeni ca nimeni nu da update in fiecare zi, si d-asta se "viruseaza" pc-ul.

User avatar
[VIP]Mia
Posts: 42
Location: ~ afinnuts

Re: întrebare

Post by [VIP]Mia » Thu Feb 01, 2018 8:32 am

[VIP]Admir wrote: n-ai mai avut timp sa te uiti in alte topicuri sa-ti dai seama ca ti-a sters defender-ul de la windows sau antivirusul, patch-ul. Si ca inainte sa intri in metin, trebuie sa il bagi la exceptii.
stai chilleanu' că e băgat la excepţii, a fost prima chestie pe care am făcut-o după ce am downloadat metinu' şi l-am dezarhivat ;*
am avut şi topic făcut pentru chestia asta btw, acum mult timp, dar mi-a fost şters de cineva ( nu dau nume )
aşa căăăăăă al tău comentariu, măcar pe jumătate - - - > nada
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: întrebare

Post by [VIP]Admir » Thu Feb 01, 2018 8:52 am

[VIP]Mia wrote:
[VIP]Admir wrote: n-ai mai avut timp sa te uiti in alte topicuri sa-ti dai seama ca ti-a sters defender-ul de la windows sau antivirusul, patch-ul. Si ca inainte sa intri in metin, trebuie sa il bagi la exceptii.
stai chilleanu' că e băgat la excepţii, a fost prima chestie pe care am făcut-o după ce am downloadat metinu' şi l-am dezarhivat ;*
am avut şi topic făcut pentru chestia asta btw, acum mult timp, dar mi-a fost şters de cineva ( nu dau nume )
aşa căăăăăă al tău comentariu, măcar pe jumătate - - - > nada
Din partea mea il poti lasa asa, stii maneaua aia " Cu tine sau fara tine, e tot una pentru mine "

Locked