Probleme

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Post Reply
math12
Posts: 4

Probleme

Post by math12 » Fri Feb 02, 2018 10:32 am

Salut!

Am urmatoarele probleme pe site:
1. De ce cand scriu in clasament numele unui jucator nu se afiseaza?
2. De ce exista butonul "recuperare parola" daca nici nu functioneaza?Am asteptat destul de mult timp sa iau legatura cu adminul dar degeaba e mereu ocupat ...ar fi fost frumos daca macar era on nu numai noaptea dar si ziua...
3.De ce cand vreau sa votez ,desi sunt intrat in cont, imi cere asa intru din nou?


Eu ma las de joc daca nu se face vreo schimbare!

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Probleme

Post by [Diva]Diabla » Fri Feb 02, 2018 1:23 pm

1. De ce cand scriu in clasament numele unui jucator nu se afiseaza?
2. De ce exista butonul "recuperare parola" daca nici nu functioneaza?Am asteptat destul de mult timp sa iau legatura cu adminul dar degeaba e mereu ocupat ...ar fi fost frumos daca macar era on nu numai noaptea dar si ziua...
Fifty cunoaste aceste probleme, se vor rezolva, nu stim insa cand. Cat despre recuperarea parolei tale am sa incerc sa te ajut luand legatura cu [ADM]Who, daca esti on dupa 19:30 .
3.De ce cand vreau sa votez ,desi sunt intrat in cont, imi cere asa intru din nou?
toti avem problema asta..daca vrei sa votezi nu iti ia asa mult sa te loghezi din nou..

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Probleme

Post by [VIP]Admir » Fri Feb 02, 2018 1:25 pm

[MISS]Diabla wrote:
1. De ce cand scriu in clasament numele unui jucator nu se afiseaza?
2. De ce exista butonul "recuperare parola" daca nici nu functioneaza?Am asteptat destul de mult timp sa iau legatura cu adminul dar degeaba e mereu ocupat ...ar fi fost frumos daca macar era on nu numai noaptea dar si ziua...
Fifty cunoaste aceste probleme, se vor rezolva, nu stim insa cand. Cat despre recuperarea parolei tale am sa incerc sa te ajut luand legatura cu [ADM]Who, daca esti on dupa 19:30 .
3.De ce cand vreau sa votez ,desi sunt intrat in cont, imi cere asa intru din nou?
toti avem problema asta..daca vrei sa votezi nu iti ia asa mult sa te loghezi din nou..

Raspuns primit, jucator lamurit, toata lumea-i fericita. T/C!

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Probleme

Post by [Diva]Diabla » Fri Feb 02, 2018 1:36 pm

daca e lamurit poate da reply singur ;p

Post Reply