Pachet VIP

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
Hallowcristi112
Posts: 1

Pachet VIP

Post by Hallowcristi112 » Sun Mar 04, 2018 3:03 pm

Buna ziua!
Sunt interesat de acel pachet VIP.

Intrebarile sunt: -trebuie musai sa am o anumita perioada de timp vechime pentru a-l obtine?
-trebuie sa fiu activ o perioada anume? Intreb, deoarece e cam greu si cu facultatea, dar si cu jocul in aceelasi timp.

Intreb aceste lucruri, pentru ca imi doresc asta, dar simt ca nu am timp prea mult de stat pe joc, desi imi doresc sa ajut comunitatea!
Astept cu drag niste raspunsuri :D!

șurichenu' morții
Posts: 35

Re: Pachet VIP

Post by șurichenu' morții » Sun Mar 04, 2018 3:11 pm

Hallowcristi112 wrote:Buna ziua!
Sunt interesat de acel pachet VIP.

Intrebarile sunt: -trebuie musai sa am o anumita perioada de timp vechime pentru a-l obtine?
-trebuie sa fiu activ o perioada anume? Intreb, deoarece e cam greu si cu facultatea, dar si cu jocul in aceelasi timp.

Intreb aceste lucruri, pentru ca imi doresc asta, dar simt ca nu am timp prea mult de stat pe joc, desi imi doresc sa ajut comunitatea!
Astept cu drag niste raspunsuri :D!
donezi 100 lei lei (nu conteaza de cand joci) si cu activitatea st calm intri cel putin 1 data pe luna sa nu iei ban pt inactivitate (si daca iei ban pt inactivitate iti dau astia unban )

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Pachet VIP

Post by [Diva]Diabla » Sun Mar 04, 2018 8:31 pm

șurichenu' morții wrote:
Hallowcristi112 wrote:Buna ziua!
Sunt interesat de acel pachet VIP.

Intrebarile sunt: -trebuie musai sa am o anumita perioada de timp vechime pentru a-l obtine?
-trebuie sa fiu activ o perioada anume? Intreb, deoarece e cam greu si cu facultatea, dar si cu jocul in aceelasi timp.

Intreb aceste lucruri, pentru ca imi doresc asta, dar simt ca nu am timp prea mult de stat pe joc, desi imi doresc sa ajut comunitatea!
Astept cu drag niste raspunsuri :D!
donezi 100 lei lei (nu conteaza de cand joci) si cu activitatea st calm intri cel putin 1 data pe luna sa nu iei ban pt inactivitate (si daca iei ban pt inactivitate iti dau astia unban )


cam asa stau lucrurile ;d
T/C!

Locked