METIN2 STEEL v 7.0

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: METIN2 STEEL v 7.0

Post by [GM]Lexx » Sat Apr 28, 2018 6:27 pm

Urmează să apară cât de curând (din spusele celor mari, când nu știu exact, probabil nici ei).

Or să fie eșarfe, posibil și curele.
Nu o să fie lycan sau alchimie.
In mare parte se păstrează sistemele de pe actualul v6+ se mai adaugă câteva folositoare (rarity, belt, crafting, diverse questuri)
Iar la moduri nu se va renunța.
Nu vor fii afectatate caracterele, itemele sau orice altceva făcut până acum în joc!
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

jake
Posts: 338

Re: METIN2 STEEL v 7.0

Post by jake » Sun Apr 29, 2018 9:44 am

[VIP]Lexx wrote:Urmează să apară cât de curând (din spusele celor mari, când nu știu exact, probabil nici ei).

Or să fie eșarfe, posibil și curele.
Nu o să fie lycan sau alchimie.
In mare parte se păstrează sistemele de pe actualul v6+ se mai adaugă câteva folositoare (rarity, belt, crafting, diverse questuri)
Iar la moduri nu se va renunța.
Nu vor fii afectatate caracterele, itemele sau orice altceva făcut până acum în joc!


ba u habar n ai si vb :lol: :lol: :lol:
mai bn taciii

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: METIN2 STEEL v 7.0

Post by [VIP]Thor » Sun Apr 29, 2018 10:24 am

Nu stiu daca ati observat sau nu, dar Vali de cand si-a luat VIP-ul ala, zici ca e mai copil decat parea inainte. Nu stiu sa descriu mai bine. Au niste shto-uri si figuri, vipii astia noi, maileuuu.
Ba vali cand te maturizezi si tu?

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: METIN2 STEEL v 7.0

Post by [VIP]Admir » Sun Apr 29, 2018 11:07 am

[VIP]Lexx wrote:Urmează să apară cât de curând (din spusele celor mari, când nu știu exact, probabil nici ei).

Or să fie eșarfe, posibil și curele.
Nu o să fie lycan sau alchimie.
In mare parte se păstrează sistemele de pe actualul v6+ se mai adaugă câteva folositoare (rarity, belt, crafting, diverse questuri)
Iar la moduri nu se va renunța.
Nu vor fii afectatate caracterele, itemele sau orice altceva făcut până acum în joc!
☆ Ai primit o distincție pentru cel mai complex raspuns!

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: METIN2 STEEL v 7.0

Post by [MOD]Lorena » Sun Apr 29, 2018 12:05 pm

:lol: :lol:
[VIP]Thor wrote:Nu stiu daca ati observat sau nu, dar Vali de cand si-a luat VIP-ul ala, zici ca e mai copil decat parea inainte. Nu stiu sa descriu mai bine. Au niste shto-uri si figuri, vipii astia noi, maileuuu.
Ba vali cand te maturizezi si tu?
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: METIN2 STEEL v 7.0

Post by [GM]Lexx » Sun Apr 29, 2018 3:36 pm

☆ Ai primit o distincție pentru cel mai complex raspuns!
[/quote]

Merci sefu' , apreciez ^^
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

jake
Posts: 338

Re: METIN2 STEEL v 7.0

Post by jake » Sun Apr 29, 2018 5:04 pm

[VIP]Thor wrote:Nu stiu daca ati observat sau nu, dar Vali de cand si-a luat VIP-ul ala, zici ca e mai copil decat parea inainte. Nu stiu sa descriu mai bine. Au niste shto-uri si figuri, vipii astia noi, maileuuu.
Ba vali cand te maturizezi si tu?

:lol: :lol: :lol:

maturule ... si mie miar parea rau dacas si asa de prost...

ai luat ban ban dupa care ai inceput sa jignesti srv/staff/playeri si na tiai aratat frustrarile si dupa ce ai vazut ca absolut nimeni nu te baga in seama ai inceput sa faci topicuri legate de nedreptate, cum ca regulamentu e doar asa ai incercat sa "prosteti" lumea ca iti pare rau etc
dupa cereri unban fara niciun raspuns pozitiv
si dupa teai lasat si mai rau prada frustrarilor si zi donat pt unban (lucru pe care l ai spus de n ori ca nu o sa il faci :lol: )
si na, udateul nu ti a satisfacut nevoile si na iar iti arati frustrarile prin topicuri

thor n ai cv mai bn de facut cu viata ta, ce mult te ai schimbat in lunile astea :lol: esti cel mai matur om pe care il cunosc :lol: (ironie thor :lol: )


hahahaha
continua sa latri pe aci thor si cand o sa inceapa sa imi pese ce zici o sa revin io

(daca intelegiiii unde bat ;) :lol: )

ala2123456789
Posts: 275

Re: METIN2 STEEL v 7.0

Post by ala2123456789 » Sun Apr 29, 2018 5:11 pm

jake wrote:
[VIP]Thor wrote:Nu stiu daca ati observat sau nu, dar Vali de cand si-a luat VIP-ul ala, zici ca e mai copil decat parea inainte. Nu stiu sa descriu mai bine. Au niste shto-uri si figuri, vipii astia noi, maileuuu.
Ba vali cand te maturizezi si tu?

:lol: :lol: :lol:

maturule ... si mie miar parea rau dacas si asa de prost...

ai luat ban ban dupa care ai inceput sa jignesti srv/staff/playeri si na tiai aratat frustrarile si dupa ce ai vazut ca absolut nimeni nu te baga in seama ai inceput sa faci topicuri legate de nedreptate, cum ca regulamentu e doar asa ai incercat sa "prosteti" lumea ca iti pare rau etc
dupa cereri unban fara niciun raspuns pozitiv
si dupa teai lasat si mai rau prada frustrarilor si zi donat pt unban (lucru pe care l ai spus de n ori ca nu o sa il faci :lol: )
si na, udateul nu ti a satisfacut nevoile si na iar iti arati frustrarile prin topicuri

thor n ai cv mai bn de facut cu viata ta, ce mult te ai schimbat in lunile astea :lol: esti cel mai matur om pe care il cunosc :lol: (ironie thor :lol: )


hahahaha
continua sa latri pe aci thor si cand o sa inceapa sa imi pese ce zici o sa revin io

(daca intelegiiii unde bat ;) :lol: )
invata ro fiule si dupa vb te cam bate
Image

Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: METIN2 STEEL v 7.0

Post by [VIP]Thor » Sun Apr 29, 2018 5:13 pm

Saracul copil, ai aflat ca ti-am donat banii de alocatie?
Si dc esti asa supy ca am luat eu unban?
Sau ma rog... De ce ai tu impresia ca imi arat frustrarile itreband ceva?
Tipic Vali, vede ca il etichetezi intr-o anume ipostaza, iti cauta tot trecutul si scoate ce-i mai "bun" la iveala.
Esti copil atat am avut de spus. Nimeni nu te suporta crede-ma cand iti zic.


TC. Btw, imi cer scuze vali ca ti-am aratat cum e realitatea.

Locked