Antrebare:

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Şăpcuţă
Posts: 33

Antrebare:

Post by Şăpcuţă » Fri May 04, 2018 1:06 am

Dacă Lorena are ban 3 zile, de ce nu are gradul scos??? Dacă şterge debila forumu??? SOS!!! O să rămânem fără forum !!! Panică panică panică !!!

User avatar
Echape
Posts: 54

Re: Antrebare:

Post by Echape » Fri May 04, 2018 7:32 am

:lol: :lol: :lol: imposibil
Image
by Lora :*
Je va iubeste .. sa nu uitati!

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Antrebare:

Post by [MOD]Lorena » Fri May 04, 2018 11:01 am

stai calm , nu am şters niciodată şi nici nu am să o fac , nu mă compara cu alţii din staff care au şters. Iar tu daca eşti banat şi cum spui tu ca nu iti mai pasa si nu mai joci nu ar trebuii sa fii aici si sa iti pese ce fac altii. Altă intrebare?
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Şăpcuţă
Posts: 33

Re: Antrebare:

Post by Şăpcuţă » Fri May 04, 2018 6:01 pm

Ai greşit persoana băiatu meu !
Hades ai uitat când îmi mâncai din palmă? Ai sălbăticit footooţi ceapa căprii mă-tii.
Încă o înrebare, nu fac alt topic.
Unde dispar multe dintre topicuri? Nu neapărat ale mele, cine e responsabil de ştergerea lor? Mă întreb ce scuze îi băgaţi lu Who şi Fifty.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Antrebare:

Post by [VIP]Thor » Fri May 04, 2018 9:01 pm

[MISS]Lorena wrote:stai calm , nu am şters niciodată şi nici nu am să o fac , nu mă compara cu alţii din staff care au şters. Iar tu daca eşti banat şi cum spui tu ca nu iti mai pasa si nu mai joci nu ar trebuii sa fii aici si sa iti pese ce fac altii. Altă intrebare?
Asta imi dovedeste ce relatie colegiala ai cu ceilalti... "nu ma compar", tu esti cea mai jmk din staff, nu poti fii comparata cu nimeni. Doamne cat de penibila ai fost in reply-ul asta. Jeez!

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Antrebare:

Post by [MOD]Lorena » Fri May 04, 2018 9:04 pm

mă inţeleg super bine cu majoritatea din staff, la faza cu ştersul de pe forum am făcut referire la altii care acum nu mai sunt in staff. Have a nice day.
[VIP]Thor wrote:
[MISS]Lorena wrote:stai calm , nu am şters niciodată şi nici nu am să o fac , nu mă compara cu alţii din staff care au şters. Iar tu daca eşti banat şi cum spui tu ca nu iti mai pasa si nu mai joci nu ar trebuii sa fii aici si sa iti pese ce fac altii. Altă intrebare?
Asta imi dovedeste ce relatie colegiala ai cu ceilalti... "nu ma compar", tu esti cea mai jmk din staff, nu poti fii comparata cu nimeni. Doamne cat de penibila ai fost in reply-ul asta. Jeez!
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Şăpcuţă
Posts: 33

Re: Antrebare:

Post by Şăpcuţă » Fri May 04, 2018 10:16 pm

[MISS]Lorena wrote:mă inţeleg super bine cu majoritatea din staff, la faza cu ştersul de pe forum am făcut referire la altii care acum nu mai sunt in staff. Have a nice day.
[VIP]Thor wrote:
[MISS]Lorena wrote:stai calm , nu am şters niciodată şi nici nu am să o fac , nu mă compara cu alţii din staff care au şters. Iar tu daca eşti banat şi cum spui tu ca nu iti mai pasa si nu mai joci nu ar trebuii sa fii aici si sa iti pese ce fac altii. Altă intrebare?
Asta imi dovedeste ce relatie colegiala ai cu ceilalti... "nu ma compar", tu esti cea mai jmk din staff, nu poti fii comparata cu nimeni. Doamne cat de penibila ai fost in reply-ul asta. Jeez!
Care alţii foşti membrii tu piz*ă, nu vezi cum se şterg reclamaţiile şi reply-urile ca-n vestu sălbatic?
Care sunt ăia care ştergeau reclamaţii? Când afirmi ceva vino şi cu dovezi cât încă mai ai panou ăla că dacă o ţii aşa curând zbori definitiv, nu degeaba îţi zic ăştia pe aici Găină :lol: :lol: :lol:

Telenovela
Posts: 65

Re: Antrebare:

Post by Telenovela » Sat May 05, 2018 12:01 am

[MISS]Lorena wrote:mă inţeleg super bine cu majoritatea din staff, la faza cu ştersul de pe forum am făcut referire la altii care acum nu mai sunt in staff. Have a nice day.
[VIP]Thor wrote:
[MISS]Lorena wrote:stai calm , nu am şters niciodată şi nici nu am să o fac , nu mă compara cu alţii din staff care au şters. Iar tu daca eşti banat şi cum spui tu ca nu iti mai pasa si nu mai joci nu ar trebuii sa fii aici si sa iti pese ce fac altii. Altă intrebare?
Asta imi dovedeste ce relatie colegiala ai cu ceilalti... "nu ma compar", tu esti cea mai jmk din staff, nu poti fii comparata cu nimeni. Doamne cat de penibila ai fost in reply-ul asta. Jeez!

Diabla nu mai e in staff ?

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Antrebare:

Post by [VIP]Admir » Sat May 05, 2018 8:14 am

Degeaba mâncati rahat aici. Exista un regulament pentru forum si unul pentru joc. Dacă "gresea" pe forum primea suspend aici.
Am pus "greseala" cu ghilimele pentru ca nici pe joc nu a gresit. Orice nume de server ai tasta, tot reclama se numeste indiferent de context. Probabil si ea a fost La fel de soocata ca mine sa vada aceste schimbări alte contextelor regulilor. Acum prin reclama vad ca se intelege altceva fata de ce S-a inteles 6 ani de zile.
Si bonus: Lorena tine la serverul asta mai mult decât oricare dintre voi si niciodată nu o sa faca ceva din ce ati menționat voi.
Bonus 2: fata de alții are foarte multa activitate. Dacă vă controlează ura, e normal sa nu vedeti nimic. Va iert, la fel ca Dumnezeu!

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Antrebare:

Post by [MOD]Lorena » Sat May 05, 2018 11:45 am

corect, măcat tu ştii cum stă treaba, alţii caută doar atenţie. Deci care e problema şi intrebarea ? Sau facem topicuri aşa să ne aflăm in treabă.
[VIP]Admir wrote:Degeaba mâncati rahat aici. Exista un regulament pentru forum si unul pentru joc. Dacă "gresea" pe forum primea suspend aici.
Am pus "greseala" cu ghilimele pentru ca nici pe joc nu a gresit. Orice nume de server ai tasta, tot reclama se numeste indiferent de context. Probabil si ea a fost La fel de soocata ca mine sa vada aceste schimbări alte contextelor regulilor. Acum prin reclama vad ca se intelege altceva fata de ce S-a inteles 6 ani de zile.
Si bonus: Lorena tine la serverul asta mai mult decât oricare dintre voi si niciodată nu o sa faca ceva din ce ati menționat voi.
Bonus 2: fata de alții are foarte multa activitate. Dacă vă controlează ura, e normal sa nu vedeti nimic. Va iert, la fel ca Dumnezeu!
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Locked