Antrebare:

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Antrebare:

Post by [VIP]Thor » Sat May 05, 2018 12:02 pm

Pe mine ma lasa rece falsitatea asta... Atat am avut de spus.

Telenovela
Posts: 65

Re: Antrebare:

Post by Telenovela » Sat May 05, 2018 1:04 pm

[MISS]Lorena wrote:corect, măcat tu ştii cum stă treaba, alţii caută doar atenţie. Deci care e problema şi intrebarea ? Sau facem topicuri aşa să ne aflăm in treabă.
[VIP]Admir wrote:Degeaba mâncati rahat aici. Exista un regulament pentru forum si unul pentru joc. Dacă "gresea" pe forum primea suspend aici.
Am pus "greseala" cu ghilimele pentru ca nici pe joc nu a gresit. Orice nume de server ai tasta, tot reclama se numeste indiferent de context. Probabil si ea a fost La fel de soocata ca mine sa vada aceste schimbări alte contextelor regulilor. Acum prin reclama vad ca se intelege altceva fata de ce S-a inteles 6 ani de zile.
Si bonus: Lorena tine la serverul asta mai mult decât oricare dintre voi si niciodată nu o sa faca ceva din ce ati menționat voi.
Bonus 2: fata de alții are foarte multa activitate. Dacă vă controlează ura, e normal sa nu vedeti nimic. Va iert, la fel ca Dumnezeu!
E o chestie de logica , reclama la un sv oficial wtf , e greu cu gandirea , va inteleg pe toti . Dar ma bucur ca voi 2 ganditi la fel , asta arata cat va duce capu .

Şăpcuţă1
Posts: 8

Re: Antrebare:

Post by Şăpcuţă1 » Sat May 05, 2018 1:45 pm

:lol: :lol: :lol: :lol:
Mare-i gradina ta, Doamneee!!! Poarta deschisă şi proştii...sar gardu' :roll:
Loreno tu nu ai sărit cumva de mai multe ori? Îmi place modestia ta. Asta arată cât eşti de proastă, te uiţi în jur doar să cauţi defecte la alţii şi să te compari cu ei lăudându-te că tu nu aia, tu nu ailaltă dar de fapt...tot o apă şi un pământ eşti. Şi să nu văd T/C că uite ce a zis Who :>
[ADM]Who wrote:Daca mai aveti nelamuriri de genul asta postati la probleme si intrebari ;) .

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Antrebare:

Post by [VIP]Admir » Sat May 05, 2018 8:44 pm

Şăpcuţă1 wrote: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mare-i gradina ta, Doamneee!!! Poarta deschisă şi proştii...sar gardu' :roll:
Loreno tu nu ai sărit cumva de mai multe ori? Îmi place modestia ta. Asta arată cât eşti de proastă, te uiţi în jur doar să cauţi defecte la alţii şi să te compari cu ei lăudându-te că tu nu aia, tu nu ailaltă dar de fapt...tot o apă şi un pământ eşti. Şi să nu văd T/C că uite ce a zis Who :>
[ADM]Who wrote:Daca mai aveti nelamuriri de genul asta postati la probleme si intrebari ;) .
Stii care e problema ta? Esti un picut cam prost. Faci un topic la probleme si intrebari, dar defapt instigi la cearta si batjocura. Ameninți cu Who? Vai de capul tau... Dacă se uita Who aici iti da t/c fără discuții. Dar pana atunci ce sa zic. Te-au supărat prietenii tai si acum te-ai gândit să iti faci un cont anonim si sa ii batjocoresti. Foarte matur, cati ani ai? 14-15 te inteleg esti mic. 20-21? Esti frustrat ce sa mai zic... Fratiware :x nu te mai răzbuna pe noi ca ti-am dat traume, da vina pe tine nu pe noi :lol:

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Antrebare:

Post by [Diva]Diabla » Sun May 06, 2018 9:20 am

Telenovela wrote:
[MISS]Lorena wrote:mă inţeleg super bine cu majoritatea din staff, la faza cu ştersul de pe forum am făcut referire la altii care acum nu mai sunt in staff. Have a nice day.
[VIP]Thor wrote: Asta imi dovedeste ce relatie colegiala ai cu ceilalti... "nu ma compar", tu esti cea mai jmk din staff, nu poti fii comparata cu nimeni. Doamne cat de penibila ai fost in reply-ul asta. Jeez!

Diabla nu mai e in staff ?
;-??
https://imgur.com/a/atNWoIn

jake
Posts: 338

Re: Antrebare:

Post by jake » Sun May 06, 2018 9:59 am

;-??
https://imgur.com/a/atNWoIn[/quote]



ce reclama subtila la lol reclamatie

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Antrebare:

Post by [Diva]Diabla » Sun May 06, 2018 10:05 am

ahaaa

Telenovela
Posts: 65

Re: Antrebare:

Post by Telenovela » Sun May 06, 2018 12:05 pm

[MISS]Diabla wrote:ahaaa

Pai a zis Lorena ca cei care au sters din forum nu mai sunt in staff , si credeam ca nu mai esti ...scz . Inseamna ca a mintit Lorena , nesimtita!!!

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Antrebare:

Post by [MOD]Lorena » Sun May 06, 2018 12:29 pm

Diabla , nu a şters de pe forum pe acest cont ci de pe celalalt deci hai să nu incurcăm conturile .
Telenovela wrote:
[MISS]Diabla wrote:ahaaa

Pai a zis Lorena ca cei care au sters din forum nu mai sunt in staff , si credeam ca nu mai esti ...scz . Inseamna ca a mintit Lorena , nesimtita!!!
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Telenovela
Posts: 65

Re: Antrebare:

Post by Telenovela » Sun May 06, 2018 12:41 pm

[MISS]Lorena wrote:Diabla , nu a şters de pe forum pe acest cont ci de pe celalalt deci hai să nu incurcăm conturile .
Telenovela wrote:
[MISS]Diabla wrote:ahaaa

Pai a zis Lorena ca cei care au sters din forum nu mai sunt in staff , si credeam ca nu mai esti ...scz . Inseamna ca a mintit Lorena , nesimtita!!!

Ai dreptate ... sunt 2 persoane diferite , pe Bella era altcineva si pe Diabla era altcineva...ioi , eu chiar nu stiam . Multumesc ca m-ai luminat .

Ai spus ca te ai referit la cei care au sters forumu si ca ei nu mai sunt in staff . Diabla nu mai e in staff ? Am vazut ca mai e , e aceasi persoana ce conteaza conturile ? Daca vrei iti dau exemplu daca nu pricepi ...

Locked