Nu ma pot conecta la cont 2

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
Anostali
Posts: 3

Nu ma pot conecta la cont 2

Post by Anostali » Tue May 08, 2018 2:44 am

Multumesc de t/c " viewtopic.php?f=15&t=26685 " gandirea ta uimitoare este geniala. Cum as putea sa il caut pe [ADM]Who daca eu nu ma pot conecta pe cont cu alte cuvinte nu pot intra pe joc adica nu pot da de acest [ADM]Who . Imi cer scuze daca sunt nepoliticos consider doar ca iti lipseste creierul sau tratezi totul superficial (cu durere in p**a) ceea ce nu mi se pare okay.
Iar in acest timp eu tot nu ma pot conecta.

jake
Posts: 338

Re: Nu ma pot conecta la cont 2

Post by jake » Tue May 08, 2018 6:35 am

nu inteleg ce castiga cu posturile,daca se dedea up pt asa cv luai cand a luat andru red hades rey

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Nu ma pot conecta la cont 2

Post by [Diva]Diabla » Tue May 08, 2018 7:10 am

pai normal ca nu te poti conecta la joc daca nu iti cunosti parola, e logic, nu?

iti faci un cont nou si il cauti pe [ADM]Who, daca vrei se poate ;)

daca itampini probleme pune ss

jake, eu zic sa lasam comentariile

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Nu ma pot conecta la cont 2

Post by [VIP]Admir » Tue May 08, 2018 7:30 am

Anostali wrote:Multumesc de t/c " viewtopic.php?f=15&t=26685 " gandirea ta uimitoare este geniala. Cum as putea sa il caut pe [ADM]Who daca eu nu ma pot conecta pe cont cu alte cuvinte nu pot intra pe joc adica nu pot da de acest [ADM]Who . Imi cer scuze daca sunt nepoliticos consider doar ca iti lipseste creierul sau tratezi totul superficial (cu durere in p**a) ceea ce nu mi se pare okay.
Iar in acest timp eu tot nu ma pot conecta.
" reclama " inseamna motivul pentru care login-ul a esuat. Acest motiv poate sa difere de la caz la caz. Nu exisa o rezolvare standard pentru aceasta. Dupa cum ti-a spus si Diabla, fa-ti alt cont si cauta-l pe Who!
Ulterior deacarca iar clientul.

PS: si nu e frumos sa jignesti o fata.

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Nu ma pot conecta la cont 2

Post by [Diva]Diabla » Tue May 08, 2018 7:42 am

sa invatam sa ne exprimam :geek:

Anostali
Posts: 3

Re: Nu ma pot conecta la cont 2

Post by Anostali » Tue May 08, 2018 7:48 am

[MISS]Diabla wrote:sa invatam sa ne exprimam :geek:
Sa invatam sa gandim inainte sa scriem ^^
Am scris eu ca nu stiu parola? Am scris ca imi da o eroare , din moment ce pe website ma pot conecta la cont si pe joc nu , consider ca imi stiu parola.
Din pacate inregistrarea era inchisa in momentul cand am facut primul topic si nu stiam daca o sa se redeschida , altfel as fi asteptat si as fi cautat un GM pe joc.
[VIP]Admir wrote:
" reclama " inseamna motivul pentru care login-ul a esuat. Acest motiv poate sa difere de la caz la caz. Nu exisa o rezolvare standard pentru aceasta. Dupa cum ti-a spus si Diabla, fa-ti alt cont si cauta-l pe Who!
Ulterior deacarca iar clientul.

PS: si nu e frumos sa jignesti o fata.

Explicatia ta m-a lamurit complet , daca pentru tine cuvantul "reclama" de la final este motivul erorii , te rog sa nu mai raspunzi la alte intrebari/probleme ^^

Nu consider ca am jignit pe nimeni daca am cerut seriozitate ^^


Se poate da t/c , register page a fost redeschis deci imi pot face alt cont. Multumesc

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Nu ma pot conecta la cont 2

Post by [Diva]Diabla » Tue May 08, 2018 7:53 am

Se poate da t/c , register page a fost redeschis deci imi pot face alt cont. Multumesc
T/C!

Locked