intrebare

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: intrebare

Post by [GM]Lexx » Mon May 14, 2018 11:52 am

Aici singurul lucru care a dezavantajat este catacomba.
Eu nu consider corect că unii (voi- vali, hiro), aveați catacomba făcută (Catacombele*, după cum tu te lăudai, făcută de vreo 2-3 ori), și alții (și eu și ceilalți -majoritatea- dacă nu chiar toți), nu aveau acel bonus de (50% rez pc/ 50% rez pgm, 50% rez otravă etc)- status în plus timp de 24h de la Catacombă-, care fiind sinceri v-au avantajat!

Adică eu, sura, dădeam MISS- MISS- MISS pe hit (în full rez pgm), iar TU, șaman, dădeai în mine (600-650, pe hit), în doar 50% rez pgm (piatra pe armă, cum avea toată lumea)...

Și mai vorbim de corectitudine, Vali ...
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

ala2123456789
Posts: 275

Re: intrebare

Post by ala2123456789 » Mon May 14, 2018 12:50 pm

[VIP]Lexx wrote:Aici singurul lucru care a dezavantajat este catacomba.
Eu nu consider corect că unii (voi- vali, hiro), aveați catacomba făcută (Catacombele*, după cum tu te lăudai, făcută de vreo 2-3 ori), și alții (și eu și ceilalți -majoritatea- dacă nu chiar toți), nu aveau acel bonus de (50% rez pc/ 50% rez pgm, 50% rez otravă etc)- status în plus timp de 24h de la Catacombă-, care fiind sinceri v-au avantajat!

Adică eu, sura, dădeam MISS- MISS- MISS pe hit (în full rez pgm), iar TU, șaman, dădeai în mine (600-650, pe hit), în doar 50% rez pgm (piatra pe armă, cum avea toată lumea)...

Și mai vorbim de corectitudine, Vali ...
tu, majoritatea, nu puteati face catacombele? cn v a oprit? si boss aveam doar 50 rez pgm ca si tn. dar sa spunem ca nu aveam catacombele, nu pierdeam contra sura? poate nu contra toti ca unii erau cam nabi, dar tu aveai set calumea ne bateai, in schimb daca aveam bratara cu rez pc aveam sanse
Image

Image

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: intrebare

Post by [GM]Lexx » Mon May 14, 2018 1:39 pm

Hai sa ne gandim putin.
Tu zici ca si eu, si ceilalti puteam face catacomba, da?

Pai cum intrii tu in catacomba, un player obisnuit, fara un vip sau cineva care sa te traga acolo?

Catacomba e de la lv 75. Cum ai intrat de la lv 50? :lol:
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

DauMureLaProsti
Posts: 9

Re: intrebare

Post by DauMureLaProsti » Mon May 14, 2018 1:44 pm

ala2123456789 wrote:
[VIP]Lexx wrote:Aici singurul lucru care a dezavantajat este catacomba.
Eu nu consider corect că unii (voi- vali, hiro), aveați catacomba făcută (Catacombele*, după cum tu te lăudai, făcută de vreo 2-3 ori), și alții (și eu și ceilalți -majoritatea- dacă nu chiar toți), nu aveau acel bonus de (50% rez pc/ 50% rez pgm, 50% rez otravă etc)- status în plus timp de 24h de la Catacombă-, care fiind sinceri v-au avantajat!

Adică eu, sura, dădeam MISS- MISS- MISS pe hit (în full rez pgm), iar TU, șaman, dădeai în mine (600-650, pe hit), în doar 50% rez pgm (piatra pe armă, cum avea toată lumea)...

Și mai vorbim de corectitudine, Vali ...
tu, majoritatea, nu puteati face catacombele? cn v a oprit? si boss aveam doar 50 rez pgm ca si tn. dar sa spunem ca nu aveam catacombele, nu pierdeam contra sura? poate nu contra toti ca unii erau cam nabi, dar tu aveai set calumea ne bateai, in schimb daca aveam bratara cu rez pc aveam sanse
********************catacombele *****, ba ***** cu diploma. Tu crezi ca un player nou are habar ca acele catacombe iti ofera ceva?
Ai defenit ********************* mie si la tot serveru'. Tu crezi ca toate eventele sunt facute pentru tine si prietenu tau?
Vorbesti de egalitate si corectitudine pisamas pe tine. Tu Ma?
Du-te dracu de*******. Sa imi bag *****in tine daca te mai suport. NIMENI BA NU TE SUPORTA **********. Nu iti ajunge cate ai? Sa vorbim in ****** mea cu Who sa iti dea pagina de modate, sa iti bagi moduri si in cur pana ragai de moduri sa vedem daca esti multumit. ***** proasta ce esti. Hai sictir sa nu te vad cu reply ca te trimit in*******cu bilet low-cost. Rasa voastra de muciosi, infumurati cu cacatul de 2 degete la8***
Va ajuns ***** si aveti pretentii. Dupa ce ca deranjezi evente si faci misto de toti, ii provoci apoi le faci reclamatii. *********************************Tocmai tu ai venit sa vorbesti de corectitudine.**************************************8

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: intrebare

Post by [VIP]Admir » Mon May 14, 2018 1:48 pm

Hai in p*m ca o sa ajungeți sa interziceti tot caracterul. Nu vedeti ca ati luat-o razna :lol:

DauMureLaProsti
Posts: 9

Re: intrebare

Post by DauMureLaProsti » Mon May 14, 2018 2:06 pm

[VIP]Admir wrote:Hai in plm ca o sa ajungeți sa interziceti tot caracterul. Nu vedeti ca ati luat-o razna :lol:
Ii trebe moduri ma,****** modu in gura.
Le trebuie moduri la"king-ii" astia.. I-as da un mod cu 50% sansa de a-si da seama cat de prost e Vali.

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: intrebare

Post by [Diva]Diabla » Mon May 14, 2018 2:11 pm

o discutie cu limbaj adecvat purtati si voi?

DauMureLaProsti
Posts: 9

Re: intrebare

Post by DauMureLaProsti » Mon May 14, 2018 2:33 pm

[MISS]Diabla wrote:o discutie cu limbaj adecvat purtati si voi?
NU probleme? In loc sa faci 1 post in plus. Dai warn si cara-te. Daca eu vreau sa imi bag****** gura, o fac.

jake
Posts: 338

Re: intrebare

Post by jake » Mon May 14, 2018 3:20 pm

[VIP]Lexx wrote:Hai sa ne gandim putin.
Tu zici ca si eu, si ceilalti puteam face catacomba, da?

Pai cum intrii tu in catacomba, un player obisnuit, fara un vip sau cineva care sa te traga acolo?


Catacomba e de la lv 75. Cum ai intrat de la lv 50? :lol:
uite lexx daca insisti dam azi daca ajuns devreme acasa un duel in v3
sa iti arat ca te bat si fara catacombe



poti intra cu cont mare faci scrol mergi v1 cu contu de 50 si apesi pe el

ala2123456789
Posts: 275

Re: intrebare

Post by ala2123456789 » Mon May 14, 2018 3:40 pm

DauMureLaProsti wrote:
[MISS]Diabla wrote:o discutie cu limbaj adecvat purtati si voi?
NU probleme? In loc sa faci 1 post in plus. Dai warn si cara-te. Daca eu vreau sa imi bag pula-n gura, o fac.
denis tu esti fiule ????????? esti supi rau....
imi pare rau
Image

Image

Locked