intrebare

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
jake
Posts: 338

intrebare

Post by jake » Mon May 14, 2018 8:13 am

de ce evenimentele pvp sunt facute in asa fel sa favorizeze rasa sura?


ganditi si voi putin daca un sura isi pune cel putin 20 pc la 1-5 pe Fms, piatra pc, diamant si topaz blue da undeva la 14-15 k daca isi pune si full int, ce sanse au restu raselor ?

daca era dupa mine ori faceam pvp pe rase ori interziceam de tot leacu si risipa

fara bratara de aia cu 30 rez pc nu prea avem sanse

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: intrebare

Post by [Diva]Diabla » Mon May 14, 2018 8:34 am

de ce nu ai fost si tu sura?

jake
Posts: 338

Re: intrebare

Post by jake » Mon May 14, 2018 9:39 am

[MISS]Diabla wrote:de ce nu ai fost si tu sura?

ho ca eu am fost saman si am si castigat, data viitoare gandeste si tu inainte sa zici cv

de ce nu incercati problema in loc sa comentati mult si prost

eu vreau sa ma duc ninja , daca prostu da 14 15 k cum dracu sa il bat, incep sa cred ca nu te fac astia in toate felurile degeaba

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: intrebare

Post by [Diva]Diabla » Mon May 14, 2018 9:45 am

jake wrote:
[MISS]Diabla wrote:de ce nu ai fost si tu sura?

ho ca eu am fost saman si am si castigat, data viitoare gandeste si tu inainte sa zici cv

de ce nu incercati problema in loc sa comentati mult si prost

eu vreau sa ma duc ninja , daca prostu da 14 15 k cum dracu sa il bat, incep sa cred ca nu te fac astia in toate felurile degeaba
pai hai sa se faca pe rase
cine strange playerii?
incep sa cred ca au dreptate astia...

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: intrebare

Post by [GM]Lexx » Mon May 14, 2018 9:51 am

Dacă e să o luăm așa, ce șansă are sura (risipa) vs șaman (leac) ?
Dacă sura dă 17k risipă cum zici tu, și șamanul își regenerează la loc pv+elimină otrava cu leacul (18k să zicem-deși nu știu cât dă, nu am testat) ???
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

jake
Posts: 338

Re: intrebare

Post by jake » Mon May 14, 2018 10:13 am

[VIP]Lexx wrote:Dacă e să o luăm așa, ce șansă are sura (risipa) vs șaman (leac) ?
Dacă sura dă 17k risipă cum zici tu, și șamanul își regenerează la loc pv+elimină otrava cu leacul (18k să zicem-deși nu știu cât dă, nu am testat) ???

simplu pe hituri fara risipa fara leac

ala2123456789
Posts: 275

Re: intrebare

Post by ala2123456789 » Mon May 14, 2018 10:27 am

[VIP]Lexx wrote:Dacă e să o luăm așa, ce șansă are sura (risipa) vs șaman (leac) ?
Dacă sura dă 17k risipă cum zici tu, și șamanul își regenerează la loc pv+elimină otrava cu leacul (18k să zicem-deși nu știu cât dă, nu am testat) ???
tu cat dadeai 13-14 pe crit? eu cu samanu 7k pe leac si avem cam acelasi cooldown la skill cum reusesc sa te bat. daca nu aveam catacombele pierdeam cred ca. poate daca n lasa cu bratara de aia 30 rez pc era mai echilibrat
Image

Image

ala2123456789
Posts: 275

Re: intrebare

Post by ala2123456789 » Mon May 14, 2018 10:36 am

pai hai sa se faca pe rase
cine strange playerii?
incep sa cred ca au dreptate astia...
pai aia 10 playeri care au participat la pvp poate doresc sa participe si la pvp pe rase. eu zic ca aseara a fost un event ok, destul de organizat chiar daca am fost putini participanti, a fost ok. daca o sa se faca pe rase eu spun ca tot o sa participe la fel de multi multi playeri. si trebuia sa anuntati voi mai des pe global ca e event pvp si poate se inscriau mai multi. eu chiar in ultima ora le am spus la vreo 2 ca e pvp si au spus ca acma nu mai au timp sa faca itm...
Image

Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: intrebare

Post by [Diva]Diabla » Mon May 14, 2018 11:16 am

ala2123456789 wrote:
pai hai sa se faca pe rase
cine strange playerii?
incep sa cred ca au dreptate astia...
pai aia 10 playeri care au participat la pvp poate doresc sa participe si la pvp pe rase. eu zic ca aseara a fost un event ok, destul de organizat chiar daca am fost putini participanti, a fost ok. daca o sa se faca pe rase eu spun ca tot o sa participe la fel de multi multi playeri. si trebuia sa anuntati voi mai des pe global ca e event pvp si poate se inscriau mai multi. eu chiar in ultima ora le am spus la vreo 2 ca e pvp si au spus ca acma nu mai au timp sa faca itm...

si tot nemultumiti sunt unii...

jake
Posts: 338

Re: intrebare

Post by jake » Mon May 14, 2018 11:17 am

ala2123456789 wrote:
pai hai sa se faca pe rase
cine strange playerii?
incep sa cred ca au dreptate astia...
pai aia 10 playeri care au participat la pvp poate doresc sa participe si la pvp pe rase. eu zic ca aseara a fost un event ok, destul de organizat chiar daca am fost putini participanti, a fost ok. daca o sa se faca pe rase eu spun ca tot o sa participe la fel de multi multi playeri. si trebuia sa anuntati voi mai des pe global ca e event pvp si poate se inscriau mai multi. eu chiar in ultima ora le am spus la vreo 2 ca e pvp si au spus ca acma nu mai au timp sa faca itm...

exact sau unii nici nu se obosesc sa vina ca stiu ca ddaca vin nau sanse impotriva sura, ar veni mai multi daca s ar face pe rase

Locked