Am mai auzit una ba hades!

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
jake
Posts: 338

Re: Am mai auzit una ba hades!

Post by jake » Wed Jun 13, 2018 10:37 am

[VIP]Lexx wrote:Apreciez că ai scris chestii cu doi de i, că pentru restul cuvintelor din propoziția ta mai întâi a trebui să le descifrez...

asa lex nai ce sa mai zici si corectezi bv

User avatar
AriehBaws
Posts: 156

Re: Am mai auzit una ba hades!

Post by AriehBaws » Wed Jun 13, 2018 1:55 pm

ala2123456789 wrote:
[VIP]Lexx wrote:Calmați-vă copii... dacă pe un joc ați ajuns să vă furați între voi pentru niște pixeli...
unde i furt handicapatule ala i o dat itm asa de buna voie asta nici no cerut. daca asta nu vr sa i mai dea inapoi asta e, nu trbea sa i dea accept. greseala lui. nu se pedespseste. asa cv abuz de comenzi din partea lui hades ar trebui pedepsit
a. Membrii STAFF NU răspund de itemele pierdute/imprumutate/furate !
b. Nu va împărţiţi conturile cu: iubita/sora/cel mai bun prieten/vecinu/etc. !
c. Nu va împrumutaţi iteme mod cu: iubita/sora/cel mai bun prieten/vecinu /etc. !
Indiferent că aveţi cont de player sau cu grad, deoarece nu le mai puteti recupera nici itemele nici conturile !
*TOT CE FACETI AFCETI PE RASPUNDEREA VOASTRA !

asta i dbg, eu vad ca hades se implica in cazuri de astea cand nu trebuie. cn pl m va pune sa dati itm, atata timp cat nu le a furat cu hack sau nu alte prostii de genu, si voi le ati dat cu mana voastra ar trebui sa va luati adio, prostia voastra, se plateste. si persoanele care v au ''furat'' n ar trebui sa pateasca nimic.
pe mn cum de nu m a furat nimeni niciodata?
a cerut. Mi-a cersit si pe fb :)
Image
Image

[VIP]Shiroee
Posts: 45

Re: Am mai auzit una ba hades!

Post by [VIP]Shiroee » Thu Jun 14, 2018 10:59 am

am zis pe fb daca mi dai **** prt .. ce imbarligi acolo nu te am obligat :lol: :lol: :lol:

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Am mai auzit una ba hades!

Post by [Diva]Diabla » Thu Jun 14, 2018 11:24 am

jake - warn + edit
[VIP]Shiroee - warn + edit

intreceti masura
T/C!

Locked