fetelor le pace soia

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
jake
Posts: 338

fetelor le pace soia

Post by jake » Thu Jun 28, 2018 8:39 pm

cand apare noul client gmurilor?! neati mintit ca intro luna cel putin2 treabi sa apara si acuma o ardeti asa ca niste zdrente ca fifty decide davas de la etaj clanta

fara tc va rog

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: fetelor le pace soia

Post by [VIP]Kito » Fri Jun 29, 2018 1:00 am

Azi e o saptamana de cand am donat pentru un Costum Personalizat si 5 zile de cand e gata costumul. Nici pana acum nu e bagat pe server.
Daca un fisier nu esti in stare sa-l bagi intr-o saptamana, cat crezi ca dureaza la client?
Eu zic sa stai linistit, o sa mai dureze ceva. Prea multa durere-n ... .
Daca-i scri la Who, nu iti raspunde. Daca ii donezi, iti da el PM in secunda 2 dupa ce a intrat.

[VIP]Shiroee
Posts: 45

Re: fetelor le pace soia

Post by [VIP]Shiroee » Fri Jun 29, 2018 11:30 am

;))) kito sv asa o sa ramana => sv pt donatii !

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: fetelor le pace soia

Post by [VIP]Kito » Sun Jul 01, 2018 12:40 am

[SGM]Hades wrote:
jake wrote:cand apare noul client gmurilor?! neati mintit ca intro luna cel putin2 treabi sa apara si acuma o ardeti asa ca niste zdrente ca fifty decide davas de la etaj clanta

fara tc va rog
faza ca nu hotarasc eu sau mistic cand se baga, noi ne-am facut treaba noastra fifty decide cand il baga
Lasa man aburelile, v40 apare cand imi vad eu ceafa.
Prostiti playerii de pe o luna pe alta....pai daca nu stiti exact mai bine nu mai ziceti nimic si va vedeti de treaba.

User avatar
[S]Red
Posts: 459

Re: fetelor le pace soia

Post by [S]Red » Sun Jul 01, 2018 8:46 pm

jake wrote:cand apare noul client gmurilor?! neati mintit ca intro luna cel putin2 treabi sa apara si acuma o ardeti asa ca niste zdrente ca fifty decide davas de la etaj clanta

fara tc va rog
Deci, cand o sa apara noul Client , Fifty o sa ne anunte pe toti , asa ca numai zi ca te-am mintit, ca nustiu ce.. ca nu e dupa noi aici. Asa ca ai rabdare ca se va anunta.

Locked