!

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
[VIP]Shiroee
Posts: 45

!

Post by [VIP]Shiroee » Fri Jun 29, 2018 5:18 pm

:lol: Stiti ca nu exista trade hack pe steel nu? adica nu merge . daca se buguise negotu si am dat acc si el lafel si eu i am luat itm si el nu e furt ? :lol: :lol:

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: !

Post by [VIP]Andru » Fri Jun 29, 2018 7:48 pm

Ba vere :)))))) taci dracu' odata, ce te tot caci atat pe tine ?
Omu' ti-a dat itemele, tu le-ai ciordit = nu i le-ai returnat.

Cum dracu' sa se buguiasca negotul, ca eu joc de 6 ani, am nu stiu cate moduri, am facut peste 3-4000 de afaceri, si NICIODATA nu am patit sa se buguiasca negotu'. Nu mai tot fabula.

p.s. mai taci dracu'
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: !

Post by [VIP]Kito » Fri Jun 29, 2018 7:53 pm

[VIP]Andru wrote:Ba vere :)))))) taci dracu' odata, ce te tot caci atat pe tine ?
Omu' ti-a dat itemele, tu le-ai ciordit = nu i le-ai returnat.

Cum dracu' sa se buguiasca negotul, ca eu joc de 6 ani, am nu stiu cate moduri, am facut peste 3-4000 de afaceri, si NICIODATA nu am patit sa se buguiasca negotu'. Nu mai tot fabula.

p.s. mai taci dracu'
Aseara am avut o discutie cu un player, legat pe tema asta. Am vorbit si cu Red, zicea ca nu e posibil.
Omu` imi zicea, ca a vrut sa faca un negot cu un player (CallOfHell), sa dea 3x pumnale pe o pereche de Rosii 115%.
A zis ca a pus ala Rosiile, a pus si el pumnalele, au dat accept amandoi dar el nu a primit Rosiile in schimb celalalt a primit cele 3 pumnale de la el.

Acum nu stiu, nici eu nu am patit de cand joc.

[VIP]Shiroee
Posts: 45

Re: !

Post by [VIP]Shiroee » Fri Jun 29, 2018 9:55 pm

pai da ma si eu am pus sabia lemn xxl 115 W si ala a pus topor 2 lame 50 si red demon 60 am dat acc amandoi si el nu a primit itm dar eu da si am si ramas cu almeu ! Nu e furt!

jake
Posts: 338

Re: !

Post by jake » Fri Jun 29, 2018 11:17 pm

[VIP]Shiroee wrote:pai da ma si eu am pus sabia lemn xxl 115 W si ala a pus topor 2 lame 50 si red demon 60 am dat acc amandoi si el nu a primit itm dar eu da si am si ramas cu almeu ! Nu e furt!

sa pastrezi ceva ce e nu e al tau e furt

iti dau si un exemplu :

ai vazut ca un om a scapat 50 Lei pe strada, si tu ii iei, ai de luat o decizie ori ii pastrezi ori ii inapoiezi

daca nu sunt ai tai e clar ca e furt

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: !

Post by [GM]Lexx » Sat Jun 30, 2018 12:38 am

Numai fabulati, NU exsta trade hack!
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

[VIP]Shiroee
Posts: 45

Re: !

Post by [VIP]Shiroee » Sat Jun 30, 2018 4:29 pm

pai ms lex !

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: !

Post by [Diva]Diabla » Mon Oct 29, 2018 9:36 am

T/C!

Locked