Bataie de joc

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Bataie de joc

Post by [VIP]Kito » Tue Jul 03, 2018 11:07 pm

Astept de doua saptamani un rahat de Costum Personalizat care e terminat din data de 24 si nu a fost bagat nici pana acum. Il intreb pe Who, raspuns "o sa fie bagat azi". Raspunsul asta l-am primit de cateva ori (in zile diferite), dar costumul nu e bagat nici pana acum pe server.

Cand aveam 1 euro un cont, am vrut sa schimb niste bonusuri pe un item si mi s-a zis "din pacate mai trebe un euro". Pai bun frate, dar daca tu nu imi bagi perso ala in 2 saptamani, sa iti zic si eu "din pacate ar mai trebui sa tai din pret"?

In situatia asta se mai afla inca 2 persoane (din cate stiu eu) iar una dintre ele spunea ca nici nu ii mai trebe costumul.

Mi se pare o bataie de joc, atat fata de playeri cat si fata de server. Dupa ce ca da omu` o gramada de bani pe un costum, iar tu nu il bagi in 2 saptamani imediat...nu ma mir de ce se indreapta serverul in directia gresita.

Poate va treziti si voi la realitate, pana nu pleaca toti playerii.

Desyre
Posts: 5

Re: Bataie de joc

Post by Desyre » Thu Jul 05, 2018 2:56 am

Si eu astept inca un raspuns, nu pentru personalizat ci pentru altceva... Astept... Astept...
Prea mult frate.

[VIP]Shiroee
Posts: 45

Re: Bataie de joc

Post by [VIP]Shiroee » Thu Jul 05, 2018 8:29 am

Stii care i problema kito ? :lol: :lol: :lol: Mai baga si tu 20 de lei daca vr sa l ai ca altfel cucu :lol:

claudium98
Posts: 11

Re: Bataie de joc

Post by claudium98 » Thu Jul 05, 2018 11:47 am

Respect Kito !
Get rich or die trying

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Bataie de joc

Post by [VIP]Kito » Thu Jul 05, 2018 1:17 pm

[VIP]Shiroee wrote:Stii care i problema kito ? :lol: :lol: :lol: Mai baga si tu 20 de lei daca vr sa l ai ca altfel cucu :lol:
Mai nou degeaba mai si donezi, ca nu are cine sa-ti mai ridice donatia.
Who nu a mai intrat pe server de luni. Toata lumea il cauta pentru diverse probleme, nimeni nu-l gaseste.

Apropo, Luni seara mi s-a spus (de sus) ca o sa primesc costumul. E joi, costumul nici macar nu e bagat pe server (la fel si ceilalti in situatia mea).

Ieri, (Miercuri) mi-a zis Hades ca o sa faca tot posibilul sa-l primesc in seara aia. E joi, nu l-am primit nici acum :lol: :lol:

jake
Posts: 338

Re: Bataie de joc

Post by jake » Thu Jul 05, 2018 9:05 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Shiroee wrote:Stii care i problema kito ? :lol: :lol: :lol: Mai baga si tu 20 de lei daca vr sa l ai ca altfel cucu :lol:
Mai nou degeaba mai si donezi, ca nu are cine sa-ti mai ridice donatia.
Who nu a mai intrat pe server de luni. Toata lumea il cauta pentru diverse probleme, nimeni nu-l gaseste.

Apropo, Luni seara mi s-a spus (de sus) ca o sa primesc costumul. E joi, costumul nici macar nu e bagat pe server (la fel si ceilalti in situatia mea).

Ieri, (Miercuri) mi-a zis Hades ca o sa faca tot posibilul sa-l primesc in seara aia. E joi, nu l-am primit nici acum :lol: :lol:
hoo disperatule, o sa ti primesti costumu stai calmmmm

Giovany69
Posts: 93

Re: Bataie de joc

Post by Giovany69 » Thu Jul 05, 2018 9:16 pm

:lol: :lol: :lol: apai nu mai donez ..

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Bataie de joc

Post by [VIP]Kito » Thu Jul 26, 2018 5:03 pm

jake wrote:hoo disperatule, o sa ti primesti costumu stai calmmmm
Calm stau, dupa o luna si 2 zile costumul inca nu e pe server :lol: :lol:

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Bataie de joc

Post by [Diva]Diabla » Mon Oct 29, 2018 9:32 am

Acum e
T/C

Locked