continuare

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Nimeni
Posts: 6

continuare

Post by Nimeni » Fri Jul 06, 2018 1:11 pm

viewtopic.php?f=15&t=27358
daca nu se pedepseste cand nu iti apare numele: viewtopic.php?f=57&t=27281 ar trebui luata sanctiunea de mute permanent si la cupidon sa fie despagubit (intr-un fel)

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: continuare

Post by [VIP]Kito » Fri Jul 06, 2018 1:41 pm

Pentru primul link, ti-am explicat de ce nu se pedepseste. Nu ai cum sa faci reclama unui server care e "mama" celorlalte. E absurd.

Iar la faza cu [Dn]Florin, Diabla ca de obicei face abuz de "putere".
Fata mea, trezeste-te. Nu ai cum sa dai mut pentru "Alaska". Pentru cultura ta generala, Alaska e un munte, nu neaparat un server de metin.

Si sustin ce am zis in primul link, nu a facut comert gen "dau iteme pe x pe iteme y" si nici reclama serverului. A spus doar ALASKA.
Poate se referea la munte, ce zici de asta?

Dar na, asa-i cand ai putere.

Nimeni
Posts: 6

Re: continuare

Post by Nimeni » Fri Jul 06, 2018 1:59 pm

vorbeaem de un p[erso de pe alaska deci nu vorbea de munte+ ca nu trebuia pusa sanctiune"nu apare numele playerului"

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: continuare

Post by [VIP]Admir » Fri Jul 06, 2018 2:15 pm

Dacă nu scotea vali vrajeala ca e server oficial si nu e reclama sa imi bag pl daca mai ziceati asa acum. Sunteti dusi cu capu, lipsiti de logica. N-aveti habar ce inseamna reclama si de ce se pedepsește. Exact cum n-aveti habar ca diferenta dintre Ro si Steel e doar ca Ro apartine de o firmă si Steel apartine lui Fifty. Dar csf ... oameni ca voi cu logica voastră au schimbat serverul de a ajuns aici. Logica voastră pe care nu sunteti in stare nici verbal sa o dezvoltați. Spuneti doar ca n-ai cum ca e server oficial. Atât! Asta e motivul, dar voi nu stiti ce inseamna asta. Voi vreti sa pareti inteligenti dar nu stiti cum sa o faceti.

ala2123456789
Posts: 275

Re: continuare

Post by ala2123456789 » Fri Jul 06, 2018 2:23 pm

[VIP]Kito wrote:Pentru primul link, ti-am explicat de ce nu se pedepseste. Nu ai cum sa faci reclama unui server care e "mama" celorlalte. E absurd.

Iar la faza cu [Dn]Florin, Diabla ca de obicei face abuz de "putere".
Fata mea, trezeste-te. Nu ai cum sa dai mut pentru "Alaska". Pentru cultura ta generala, Alaska e un munte, nu neaparat un server de metin.

Si sustin ce am zis in primul link, nu a facut comert gen "dau iteme pe x pe iteme y" si nici reclama serverului. A spus doar ALASKA.
Poate se referea la munte, ce zici de asta?

Dar na, asa-i cand ai putere.
prostane macar taci, alaska e un stat nu un munte fmm de prost
Image

Image

Giovany69
Posts: 93

Re: continuare

Post by Giovany69 » Fri Jul 06, 2018 2:24 pm

Man daca tu te crezi asa "inteligent" sau daca chiar esti nu ti ai mai fi petrecut toata ziua facand gura mare la toti in pu*a,ce tot ai ?? Te bate frigideru de foame ? Te au dat afara astia de la Servici ?? Plangi ma in alta parte tu esti copia fidela a lui Denis aka TheRealk sau Vali

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: continuare

Post by [VIP]Kito » Fri Jul 06, 2018 2:27 pm

ala2123456789 wrote:
[VIP]Kito wrote:Pentru primul link, ti-am explicat de ce nu se pedepseste. Nu ai cum sa faci reclama unui server care e "mama" celorlalte. E absurd.

Iar la faza cu [Dn]Florin, Diabla ca de obicei face abuz de "putere".
Fata mea, trezeste-te. Nu ai cum sa dai mut pentru "Alaska". Pentru cultura ta generala, Alaska e un munte, nu neaparat un server de metin.

Si sustin ce am zis in primul link, nu a facut comert gen "dau iteme pe x pe iteme y" si nici reclama serverului. A spus doar ALASKA.
Poate se referea la munte, ce zici de asta?

Dar na, asa-i cand ai putere.
prostane macar taci, alaska e un stat nu un munte fmm de prost
Special pentru tine, prost cu diploma : https://ro.wikipedia.org/wiki/Mun%C8%9Bii_Alaska

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: continuare

Post by [VIP]Admir » Fri Jul 06, 2018 3:10 pm

Alaska e un stat din America. Muntii sunt numiti asa pentru ca sunt in interiorul statului. Ăham

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: continuare

Post by [VIP]Kito » Fri Jul 06, 2018 6:31 pm

[VIP]Admir wrote:Alaska e un stat din America. Muntii sunt numiti asa pentru ca sunt in interiorul statului. Ăham
Esti destept man, oare asta e motivul pentru care esti sofer pe duba?

ala2123456789
Posts: 275

Re: continuare

Post by ala2123456789 » Fri Jul 06, 2018 7:56 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Admir wrote:Alaska e un stat din America. Muntii sunt numiti asa pentru ca sunt in interiorul statului. Ăham
Esti destept man, oare asta e motivul pentru care esti sofer pe duba?
gata frate nu te mai ataca asa... po sa fie si cioban la oi, da putina cultura generala are pe cand tu zici ca alaska e munte ksf du te si da ti glont
kito care i capitala angliei?????
rrrrruuusiaaaaaaaaaaa
Image

Image

Post Reply