continuare

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: continuare

Post by [VIP]Kito » Fri Jul 06, 2018 8:07 pm

ala2123456789 wrote:
[VIP]Kito wrote:
[VIP]Admir wrote:Alaska e un stat din America. Muntii sunt numiti asa pentru ca sunt in interiorul statului. Ăham
Esti destept man, oare asta e motivul pentru care esti sofer pe duba?
gata frate nu te mai ataca asa... po sa fie si cioban la oi, da putina cultura generala are pe cand tu zici ca alaska e munte ksf du te si da ti glont
kito care i capitala angliei?????
rrrrruuusiaaaaaaaaaaa
Tu intrebi si tu raspunzi ? Probabil e Moldova, nu te-ai gandit la asta?
Nu se ataca nimeni prietene, sunt si muntii care se numesc "Alaska", asa ca nu te mai da zmeu, nu e gresit nimic in ce am zis mai sus.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: continuare

Post by [VIP]Admir » Fri Jul 06, 2018 11:18 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Admir wrote:Alaska e un stat din America. Muntii sunt numiti asa pentru ca sunt in interiorul statului. Ăham
Esti destept man, oare asta e motivul pentru care esti sofer pe duba?
Asta a vrut să fie o jignire, o caterinca, o bătaie de joc sau ce? Te intreb serios, chiar sunt curios.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: continuare

Post by [VIP]Thor » Sat Jul 07, 2018 12:50 am

Alaska e un munte
Si tu ești Valea
Vali e pe aici... Hm (doar cu vrajeala)
De-ți f*t 2-3 pumni te trec înot marea
Vrei sa pari inteligent?!
Te fumez ca țigara!

Ai grija la vorbe ca te arzi foarte rau
Cu Admir nu te pune ca ți-o da la shtou
Daca ai de comentat
Taci și înghite

Ca de prost, ești prost oricum
Asta pot admite

Cand îmi vine rima, d'apai îmi vine
Si-mi dau drumu'n ma-ta
Apoi in tine

Nu-s fumat, nu-s drogat
Sunt doar un pic turbat
Pot sa te fac sa stai
Zece nopți sub pat

Si apropo bai fraiere
Stai în Banca Ta!
Lasă un pic gura... În p**a mea.

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: continuare

Post by [VIP]Andru » Sat Jul 07, 2018 2:25 pm

Foarte slabe versuri, mai bine apuca-te de scris carti de colorat.
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

Giovany69
Posts: 93

Re: continuare

Post by Giovany69 » Sat Jul 07, 2018 3:00 pm

:lol: :lol: :lol:
[VIP]Andru wrote:Foarte slabe versuri, mai bine apuca-te de scris carti de colorat.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: continuare

Post by [VIP]Admir » Sat Jul 07, 2018 4:53 pm

Ba Kito, slbz la tava ce esti, te simti prost după ce ai cautat pe Google si ai vazut si tu ca Alaska e un stat? Nu are rost sa te simti asa, am vazut ca ai incercat sa te scoti spunând că teoretic nici varianta ta nu era greșită. Asta după ce ne-ai contrazis si ai aratat cat esti de prost. E greu sa n-ai cuvinte după chestia asta, iti dau eu cateva cuvinte de la mine sa mai testezi si tu pe aici.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: continuare

Post by [VIP]Kito » Sat Jul 07, 2018 5:15 pm

[VIP]Admir wrote:Ba Kito, slbz la tava ce esti, te simti prost după ce ai cautat pe Google si ai vazut si tu ca Alaska e un stat? Nu are rost sa te simti asa, am vazut ca ai incercat sa te scoti spunând că teoretic nici varianta ta nu era greșită. Asta după ce ne-ai contrazis si ai aratat cat esti de prost. E greu sa n-ai cuvinte după chestia asta, iti dau eu cateva cuvinte de la mine sa mai testezi si tu pe aici.
Bai Admir(a), nu se simte nimeni prost, stai tu linistit. Am spus clar, Alaska e un munte, ca e si stat, mai putin conteaza. Si nu doar teoretic, si practic varianta mea nu e gresita. Alaska e si un munte pe langa faptul ca e stat. Nu stau sa faci geografie cu tine, esit pe un server de metin. Dar da, am uitat, tu esti omul care le stie pe toate. Probabil de asta imparti marfa la magazine prin bucuresti cu o duba. Dar e ok, ai avansat ! De la vulcanizare la duba e un progres.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: continuare

Post by [VIP]Admir » Sat Jul 07, 2018 5:37 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Admir wrote:Ba Kito, slbz la tava ce esti, te simti prost după ce ai cautat pe Google si ai vazut si tu ca Alaska e un stat? Nu are rost sa te simti asa, am vazut ca ai incercat sa te scoti spunând că teoretic nici varianta ta nu era greșită. Asta după ce ne-ai contrazis si ai aratat cat esti de prost. E greu sa n-ai cuvinte după chestia asta, iti dau eu cateva cuvinte de la mine sa mai testezi si tu pe aici.
Bai Admir(a), nu se simte nimeni prost, stai tu linistit. Am spus clar, Alaska e un munte, ca e si stat, mai putin conteaza. Si nu doar teoretic, si practic varianta mea nu e gresita. Alaska e si un munte pe langa faptul ca e stat. Nu stau sa faci geografie cu tine, esit pe un server de metin. Dar da, am uitat, tu esti omul care le stie pe toate. Probabil de asta imparti marfa la magazine prin bucuresti cu o duba. Dar e ok, ai avansat ! De la vulcanizare la duba e un progres.
Da ma rog, cine ti-a divulgat secretele astea ca împart marfa cu dubă prin bucuresti si ca am lucrat eu la vulcanizare? Adică deh, am si eu o mândrie, iar acum tu ai spus cel mai mare secret al meu. Pfoaaa, ce rau imi pare. Se vede cat esti ma de deștept, ce matur esti. Sa inventezi chestii d-astea despre o persoană doar pentru ca nu ai ce sa ii reproșezi. E josnic. Deja de acum încolo cand te iau la pl sa te simti mândru că de obicei pe astia ca tine care inventează lucruri nuprea nuprea ii tratez cu interes. Adica hai sa vorbim despre metin si despre ce se intampla aici, ca daca vorbim de viata reala nu vreau sa te fac de căcat pe aici cu ce am eu si ce n-ai tu. Mai ales daca inca iti ma-ta bani de sandvis la scoala chiar n-are rost dracu..

Giovany69
Posts: 93

Re: continuare

Post by Giovany69 » Sat Jul 07, 2018 5:39 pm

[VIP]Admir wrote:Ba Kito, slbz la tava ce esti, te simti prost după ce ai cautat pe Google si ai vazut si tu ca Alaska e un stat? Nu are rost sa te simti asa, am vazut ca ai incercat sa te scoti spunând că teoretic nici varianta ta nu era greșită. Asta după ce ne-ai contrazis si ai aratat cat esti de prost. E greu sa n-ai cuvinte după chestia asta, iti dau eu cateva cuvinte de la mine sa mai testezi si tu pe aici.
Cum a spus si kito , te crezi prea superior man .... nu fi prost ca Deniz si Vali vor fi modelele tale

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: continuare

Post by [VIP]Admir » Sat Jul 07, 2018 6:06 pm

Giovany69 wrote:
[VIP]Admir wrote:Ba Kito, slbz la tava ce esti, te simti prost după ce ai cautat pe Google si ai vazut si tu ca Alaska e un stat? Nu are rost sa te simti asa, am vazut ca ai incercat sa te scoti spunând că teoretic nici varianta ta nu era greșită. Asta după ce ne-ai contrazis si ai aratat cat esti de prost. E greu sa n-ai cuvinte după chestia asta, iti dau eu cateva cuvinte de la mine sa mai testezi si tu pe aici.
Cum a spus si kito , te crezi prea superior man .... nu fi prost ca Deniz si Vali vor fi modelele tale
Ce vorbe ai în tine, păcat ca te trădează comportamentul. Mai Lucrati putin la limbaj pe di pe urma judecati pe altii. Sau voi faceti parte din aia care nu stiu sa se uite întâi la ei însuși, si pe urma la altii?
Giovany69 wrote:si yoooo :lol: :lol: Cine si mai baga pula in fata bubosului asta?? de dany ?

Post Reply