Intrebare pentru STAFF-UL STEEL.

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
TheSirius78
Posts: 4

Intrebare pentru STAFF-UL STEEL.

Post by TheSirius78 » Mon Jul 09, 2018 7:30 pm

De ce nu faceti fratilor si promovare la serverul asta ? Ma refer la owner , donatii peste donatii dar nu sunteti in stare sa faceti o promovare la un YT , e un server foarte frumos ar merita o promovare sa fie mai multi jucatori , ajung sa cred ca serverul e facut numai pentru donatii. Diabla te rog sa ii aduci la cunostinta ce am zis eu aici lui [ADM]Who . O zi buna .

jake
Posts: 338

Re: Intrebare pentru STAFF-UL STEEL.

Post by jake » Mon Jul 09, 2018 11:41 pm

TheSirius78 wrote:De ce nu faceti fratilor si promovare la serverul asta ? Ma refer la owner , donatii peste donatii dar nu sunteti in stare sa faceti o promovare la un YT , e un server foarte frumos ar merita o promovare sa fie mai multi jucatori , ajung sa cred ca serverul e facut numai pentru donatii. Diabla te rog sa ii aduci la cunostinta ce am zis eu aici lui [ADM]Who . O zi buna .

mane leam zis ca le platesc du promovarea si ei ma iau cu "navem nevoie de banii tai o sa platim noi o promovare cand apare noul client" si clientu inca no aparut drq
neseriosi
puteam sa platesc si sa vb eu sa faca cnv promovare da eu am vrut sa i dea adminu unu yt ber un cont de lvl 250 cu ordinea evolutiilor informatii server si de astea da na csf nai csf

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Intrebare pentru STAFF-UL STEEL.

Post by [Diva]Diabla » Tue Jul 10, 2018 10:37 am

Așteptăm noul client, vedem după ce și cum..

Beibi stiu ca vrei
Posts: 53

Re: Intrebare pentru STAFF-UL STEEL.

Post by Beibi stiu ca vrei » Thu Jul 26, 2018 1:01 pm

TheSirius78 wrote:De ce nu faceti fratilor si promovare la serverul asta ? Ma refer la owner , donatii peste donatii dar nu sunteti in stare sa faceti o promovare la un YT , e un server foarte frumos ar merita o promovare sa fie mai multi jucatori , ajung sa cred ca serverul e facut numai pentru donatii. Diabla te rog sa ii aduci la cunostinta ce am zis eu aici lui [ADM]Who . O zi buna .

Saracu server....daca n-ar fii avut promovari pe yt dar a avut si degeaba. Nimeni nu intra pe un server ca asta plin de neseriosi, scandalagii, hoti. Putini sunt aia care spun adevarul pe aici: kito, vali, thor si cam atat, la restu le e frica sa deschida ciocu ca le da fifty ban si saracii de ei depind de contul de pe metin la 25 de ani.

Beibi stiu ca vrei
Posts: 53

Re: Intrebare pentru STAFF-UL STEEL.

Post by Beibi stiu ca vrei » Thu Jul 26, 2018 1:07 pm

TheSirius78 wrote:De ce nu faceti fratilor si promovare la serverul asta ? Ma refer la owner , donatii peste donatii dar nu sunteti in stare sa faceti o promovare la un YT , e un server foarte frumos ar merita o promovare sa fie mai multi jucatori , ajung sa cred ca serverul e facut numai pentru donatii. Diabla te rog sa ii aduci la cunostinta ce am zis eu aici lui [ADM]Who . O zi buna .

Saracu server....daca n-ar fii avut promovari pe yt dar a avut si degeaba. Nimeni nu intra pe un server ca asta plin de neseriosi, scandalagii, hoti. Putini sunt aia care spun adevarul pe aici: kito, vali, thor, kito si cam atat, la restu le e frica sa deschida ciocu ca le da fifty ban si saracii de ei depind de contul de pe metin la 25 de ani.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Intrebare pentru STAFF-UL STEEL.

Post by [VIP]Admir » Thu Jul 26, 2018 1:08 pm

Tu mănânci căcatu pe care l-au făcut ei după ce au mâncat căcat.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Intrebare pentru STAFF-UL STEEL.

Post by [VIP]Kito » Thu Jul 26, 2018 5:16 pm

Saracu server....daca n-ar fii avut promovari pe yt dar a avut si degeaba. Nimeni nu intra pe un server ca asta plin de neseriosi, scandalagii, hoti.
Degeaba faci promovare pe YT. La felul cum arata ACUM serverul nu o sa intre nici dracu`. Daca vrea sa il promoveze ar trebui sa se faca niste schimbari majore, atat la server (Iteme noi, ajutor de inceput pentru cei noi, evolutii noi, etc) cat si la STAFF. Ba n-au mai intrat de luni de zile ( [SGA]aLdreaQ, [SGA]HWK, [SGA]Kujer, [SGA]Senzor, [MISS]Ioana, [MISS]Nadysa ), ba intra si fac misto de playerii iar cand le zici sa faca un event isi dau logout ( [SGA]Dream ).

E o comunitate parasita, atat pe forum cat si pe server. Iar cei care au de gand sa comenteze, sa arunce un ochi aici: viewforum.php?f=9

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Intrebare pentru STAFF-UL STEEL.

Post by [VIP]Admir » Thu Jul 26, 2018 8:02 pm

[VIP]Kito wrote:
Saracu server....daca n-ar fii avut promovari pe yt dar a avut si degeaba. Nimeni nu intra pe un server ca asta plin de neseriosi, scandalagii, hoti.
Degeaba faci promovare pe YT. La felul cum arata ACUM serverul nu o sa intre nici dracu`. Daca vrea sa il promoveze ar trebui sa se faca niste schimbari majore, atat la server (Iteme noi, ajutor de inceput pentru cei noi, evolutii noi, etc) cat si la STAFF. Ba n-au mai intrat de luni de zile ( [SGA]aLdreaQ, [SGA]HWK, [SGA]Kujer, [SGA]Senzor, [MISS]Ioana, [MISS]Nadysa ), ba intra si fac misto de playerii iar cand le zici sa faca un event isi dau logout ( [SGA]Dream ).

E o comunitate parasita, atat pe forum cat si pe server. Iar cei care au de gand sa comenteze, sa arunce un ochi aici: viewforum.php?f=9
Normal ca au plecat toti. Cine plm crezi ca mai vrea sa se joace cu playeri ca tine? Nu vezi cat esti de frustrat ca stii numai sa judeci si sa vezi greșelile altora. Crezi ca membri aia buni aveau de gând să stea o viata lângă niste nerecunoscatori ca voi? S-au tu excluzi cumva din acele cauze care duc serverul în jos? Sunt prea buni ei cu voi, ca daca eram eu in staff nici frustrarile astea nu ti le permiteam. Ca ăștia ca tine strica imaginea serverului. Nu aia care posteaza la jocuri la discuții libere. Ci tu asta care 99% dintre reply-urile/topicurile tale sunt numai despre cat de nașpa e serverul, ce staff de rahat si etc. Gândește logic bo$$ ca daca eram nou si iti vedeam tie reply-urile nu aveam cum sa am o impresie buna despre server.
Pan atunci ia o lămâie și stoarce-ti-o în ochi sa vezi ce se intampla. Crede-ma o sa iti dai seama ca tu esti prostu aici.
Si nu ca mi-ar pasa de ce se mai intampla cu serverul. Ce a fost frumos s-a dus. A rămas doar căcat (daca te-ai prins). Comentez si eu pe aici asa ca nuprea imi plac Influențarii ăștia care au grija sa spuna tuturor cat nașpa e serverul si pe urma tot ei se plâng că nu sunt playeri.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Intrebare pentru STAFF-UL STEEL.

Post by [VIP]Kito » Thu Jul 26, 2018 8:46 pm

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Kito wrote:
Saracu server....daca n-ar fii avut promovari pe yt dar a avut si degeaba. Nimeni nu intra pe un server ca asta plin de neseriosi, scandalagii, hoti.
Degeaba faci promovare pe YT. La felul cum arata ACUM serverul nu o sa intre nici dracu`. Daca vrea sa il promoveze ar trebui sa se faca niste schimbari majore, atat la server (Iteme noi, ajutor de inceput pentru cei noi, evolutii noi, etc) cat si la STAFF. Ba n-au mai intrat de luni de zile ( [SGA]aLdreaQ, [SGA]HWK, [SGA]Kujer, [SGA]Senzor, [MISS]Ioana, [MISS]Nadysa ), ba intra si fac misto de playerii iar cand le zici sa faca un event isi dau logout ( [SGA]Dream ).

E o comunitate parasita, atat pe forum cat si pe server. Iar cei care au de gand sa comenteze, sa arunce un ochi aici: viewforum.php?f=9
Normal ca au plecat toti. Cine plm crezi ca mai vrea sa se joace cu playeri ca tine? Nu vezi cat esti de frustrat ca stii numai sa judeci si sa vezi greșelile altora. Crezi ca membri aia buni aveau de gând să stea o viata lângă niste nerecunoscatori ca voi? S-au tu excluzi cumva din acele cauze care duc serverul în jos? Sunt prea buni ei cu voi, ca daca eram eu in staff nici frustrarile astea nu ti le permiteam. Ca ăștia ca tine strica imaginea serverului. Nu aia care posteaza la jocuri la discuții libere. Ci tu asta care 99% dintre reply-urile/topicurile tale sunt numai despre cat de nașpa e serverul, ce staff de rahat si etc. Gândește logic bo$$ ca daca eram nou si iti vedeam tie reply-urile nu aveam cum sa am o impresie buna despre server.
Pan atunci ia o lămâie și stoarce-ti-o în ochi sa vezi ce se intampla. Crede-ma o sa iti dai seama ca tu esti prostu aici.
Si nu ca mi-ar pasa de ce se mai intampla cu serverul. Ce a fost frumos s-a dus. A rămas doar căcat (daca te-ai prins). Comentez si eu pe aici asa ca nuprea imi plac Influențarii ăștia care au grija sa spuna tuturor cat nașpa e serverul si pe urma tot ei se plâng că nu sunt playeri.
Pai asta e realitatea ma, frustratule. Hai sa pacalim playerii ca totul e roz, ca serverul are iteme 2018, ca are o gramada de evolutii, ca toti playerii sunt misto (ca tine), ca staff de treaba etc. Iar cand intra pe server? SURPRIZA. Total opus.
Nu stiu de ce iti mai spui frustrarile pe aici, nu mai esti pe server sa stii ce si cum, sa vezi situatia actuala. Asta e realitatea, ma doare-n sula de unu ca tine si de parerile tale. Atat timp cat nu stii care e situatia nu stiu de ce pupi in dos.
Daca cei din conducere si-ar da interesul 10% doar, serverul ar fi mult mai bine acum. Nu ar fi reclamatii nerezolvate de 4 luni imediat, nu ai sta dupa o donatie 2 saptamani, dupa un costum personalizat o luna, etc.

Si reclama proasta nu o fac eu, nici tu si nimeni altcineva de pe forum. O fac cei din Staff.

Nici nu aveam pretentii din partea ta.

Beibi stiu ca vrei
Posts: 53

Re: Intrebare pentru STAFF-UL STEEL.

Post by Beibi stiu ca vrei » Sat Jul 28, 2018 11:53 am

Sa moara ma-ta Admir! Tot prost? Tot prost? Ai uitat inainte cand incercai sa faci pe duru si nu iti iesea? Acum incerci sa o faci pe-a desteptu si tot prost esti. Te cam iau baietii la 11 metri, cumetre. De ce mai suferi pe aici degeaba? Singuru frustrat esti tu, nu ala sau celalalt. O arzi aparatoru serverului, speri la un grad moka pentru limbi in partile întunecate

Post Reply