intrebare intrebatoare

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
DeepInYourMouth
Posts: 204

intrebare intrebatoare

Post by DeepInYourMouth » Fri Jul 13, 2018 12:20 pm

Cand sula mea se iau donatiile?

ala2123456789
Posts: 275

Re: intrebare intrebatoare

Post by ala2123456789 » Fri Jul 13, 2018 2:29 pm

vorbeste frumos in pisda mati
Image

Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: intrebare intrebatoare

Post by [VIP]Kito » Fri Jul 13, 2018 4:44 pm

DeepInYourMouth wrote:Cand sula mea se iau donatiile?
Prostesc playerii de pe o zi pe alta. Asteapta mult si bine, ii doare-n cot.

Eu astept de 3 saptamani dupa un perso care e terminat din data de 24, nu-ti fa sperante prea mari avand in vedere ca Who n-a mai intrat de 2 saptamani.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: intrebare intrebatoare

Post by [VIP]Admir » Fri Jul 13, 2018 11:09 pm

[VIP]Kito wrote:
DeepInYourMouth wrote:Cand sula mea se iau donatiile?
Prostesc playerii de pe o zi pe alta. Asteapta mult si bine, ii doare-n cot.

Eu astept de 3 saptamani dupa un perso care e terminat din data de 24, nu-ti fa sperante prea mari avand in vedere ca Who n-a mai intrat de 2 saptamani.
Ma asteptam sa răspunzi aici. Frustrarea din tine își spune cuvântul. Astia ca tine fac reclama negativă serverului. Si pe urma tot voi va plângeti ca nu se mai apuca nimeni. De ce dracu mai joci daca tot esti asa trist de situația serverului? O fi oare pentru ca in adâncul tau se ascunde o frustrare? Yeah man, la 30 de mii de euro în cont ma mir ca plângi după un costum. Cred ca zilnic îl cauti pe Who. Dar stii de ce nu iti raspunde? Ai inceput sa ne exasperezi si pe noi. Da'mite pe el.
Ba :lol: Tu esti ca aia 6-7 protestatari care striga in fata parlamentului " hua psd'u, n-avem ce mânca, n-aveam ce bea, n-avem bani, n-avem caldura " :lol: :lol: sa imi bag pula baa in asa hal ai casunat pe serverul asta

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: intrebare intrebatoare

Post by [VIP]Kito » Fri Jul 13, 2018 11:19 pm

Ma asteptam sa te vad si pe tine pe aici, cu toate ca n-ai mai fost pe server de cateva luni sa stii ce si cum.
Nu prietene, nu e frustrarea mea, e nesimtirea lor.
Nu e reclama proasta cum zici tu, e adevarul. Daca nu ar fi mintit de la inceput, ca "il bag azi", "il bag maine", nu era nimeni asa. Dar cand te duce cu zaharelul de 3 saptamani, e nesimtire.
Eu zic sa taci, sa-ti vezi de treaba. Ar fi frumos din partea ta daca ai fi asa de activ si pe server cum esti pe forum.
Ma intreb cum nu te-au pus astia SGA daca esti asa "Veteran" si le stii pe toate? In cur pupi, destept pretinzi ca esti, ai toate calitatile care se cer.
Apropo, daca la tine 3x6000 sau 4x6000= 30 mii, meriti sa ramai pe duba si sa distribui crastavetii pe la magazine in continuare.

P.S: Vezi ca subiectul e altu, daca vrei sa discuti cu mine te astept pe server, ca prea te f*te grija de mine din cate vad.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: intrebare intrebatoare

Post by [VIP]Admir » Fri Jul 13, 2018 11:26 pm

[VIP]Kito wrote:Ma asteptam sa te vad si pe tine pe aici, cu toate ca n-ai mai fost pe server de cateva luni sa stii ce si cum.
Nu prietene, nu e frustrarea mea, e nesimtirea lor.
Nu e reclama proasta cum zici tu, e adevarul. Daca nu ar fi mintit de la inceput, ca "il bag azi", "il bag maine", nu era nimeni asa. Dar cand te duce cu zaharelul de 3 saptamani, e nesimtire.
Eu zic sa taci, sa-ti vezi de treaba. Ar fi frumos din partea ta daca ai fi asa de activ si pe server cum esti pe forum.
Ma intreb cum nu te-au pus astia SGA daca esti asa "Veteran" si le stii pe toate? In cur pupi, destept pretinzi ca esti, ai toate calitatile care se cer.
Apropo, daca la tine 3x6000 sau 4x6000= 30 mii, meriti sa ramai pe duba si sa distribui crastavetii pe la magazine in continuare.

P.S: Vezi ca subiectul e altu, daca vrei sa discuti cu mine te astept pe server, ca prea te f*te grija de mine din cate vad.
Ba esti panarama sa imi bag pl :lol: fix asta ti-am spus eu mai devreme. Deci tu ma copiezi în tot ceea ce zic. Ti-am zis sa imi dai numărul de wapp ca sunt curios ce te fute grija de mine si tu imi dai reply-ul asta acum. :lol: ba esti prost rau ma sa imi bag pl, esti terminat ma în plm. Tu n-ai pic de caracter în tine. Tu esti mai rau decat curvele. Tu iti bati joc de tine singur. Esti praf fratele meu uite-te la tine ce răspunsuri dai. Pfoaide plm.

Ps: am vazut 4-5, nu 3-4, în fine 24 de mii. Bogatule sa ii vedem hai.
Da numărul de wapp ca nu mai pot de ras in plm. Sunt curios de unde scoti basinile astea pe gura.

DeepInYourMouth
Posts: 204

Re: intrebare intrebatoare

Post by DeepInYourMouth » Sat Jul 14, 2018 10:20 am

ba in pula mea despre ce e topicul si ce va apucati voi sa povestiti.bai admire,maturule ,uite cum sta trb daca tu nu ai intrat de 1an la ce pla mea pretinzi ca stii totul,ia sa stai sa astepti si tu vreo 16 zile seara de seara ca na poate o intra la donatii si la ce pla mea iti povestesti pe aici viata personala sau crezi ca daca te lauzi ca esti umblat,adica sclav prin tari straine esti smecher?=)) pai hai sa-ti zica tati cum sta treaba daca erai atat de smecher stateai la tine in tara sa muncesti,dar voi astia de plecati prin afara plecati din cauza ca sunteti niste muritori de foame pe aici prin tara,oricum nici pe acolo nu faceti pui multi ca va fata greu mintea.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: intrebare intrebatoare

Post by [VIP]Thor » Sat Jul 14, 2018 11:28 am

Nu mai donați...
Izi pizi lemăn scuizi.

DeepInYourMouth
Posts: 204

Re: intrebare intrebatoare

Post by DeepInYourMouth » Mon Jul 23, 2018 1:27 pm

dati drq t/c ma parazitilor sunteti pusi degeaba ca a intrat la donatii

User avatar
#Infanteriq#
Posts: 83

Re: intrebare intrebatoare

Post by #Infanteriq# » Mon Jul 23, 2018 3:09 pm

:lol: :lol: :lol:
Image
Suge-ma !
Image

Locked