Se poate ?!

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
Locked
User avatar
#Infanteriq#
Posts: 83

Se poate ?!

Post by #Infanteriq# » Sun Jul 22, 2018 2:07 pm

Se poate arata ca eu nu sunt acea [VIP]Haylin ? :lol: :lol: dupa ip ?
Image
Suge-ma !
Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Se poate ?!

Post by [VIP]Kito » Sun Jul 22, 2018 2:39 pm

#Infanteriq# wrote:Se poate arata ca eu nu sunt acea [VIP]Haylin ? :lol: :lol: dupa ip ?
Da, se poate verifica.

User avatar
#Infanteriq#
Posts: 83

Re: Se poate ?!

Post by #Infanteriq# » Sun Jul 22, 2018 5:29 pm

k
Image
Suge-ma !
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Se poate ?!

Post by [VIP]Thor » Sun Jul 22, 2018 6:49 pm

S-a ma pis eu pe boschetu ala care e pe contul lui Hailyn, stiu eu de ce fgm de infect care esti. Aflu eu într-un fel.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Se poate ?!

Post by [VIP]Admir » Sun Jul 22, 2018 6:53 pm

#Infanteriq# wrote:Se poate arata ca eu nu sunt acea [VIP]Haylin ? :lol: :lol: dupa ip ?
Încearcă să fii la fel de retardat ca ea daca vrei sa nu te depisteze. Dar nu cred ca o sa iti reușească.

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: Se poate ?!

Post by [VIP]Andru » Sun Jul 22, 2018 7:03 pm

Contul cu caracterul [VIP]Haylin a fost vandut de catre detinatoare pe niste iteme pe alt server.

Am vorbit cu ea la telefon, am intrebat-o daca s-a gandit ca inainte sa dea vipu' sa-si anunte prietenii si cunoscutii sa nu ii dea iteme, ca l-a instrainat. A zis ca n-o prea intereseaza.

Fifty stie de situatie, si sper ca va lua masurile potrivite [recuperarea itemelor - slabe sanse, dupa cum il stim, dar macar sa il baneze]

Cat despre tine, Infanteriq, esti hot oricum, indiferent ca esti Haylin sau sCatalin sau p*la mea, care esti.
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
#Infanteriq#
Posts: 83

Re: Se poate ?!

Post by #Infanteriq# » Sun Jul 22, 2018 8:20 pm

hot a? spui tu , parerea ta
Image
Suge-ma !
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Se poate ?!

Post by [VIP]Thor » Sun Jul 22, 2018 10:09 pm

#Infanteriq# wrote:hot a? spui tu , parerea ta
Vezi ca știu cine ești, și nu îmi place ce aud. Și vezi de la cine furi. Just take fucking care. Chiar dacă nu joc, tot știu ce învârteli se fac pe server.

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: Se poate ?!

Post by [VIP]Andru » Mon Jul 23, 2018 2:25 am

E [VIP]Shiroe [instrainat de fostul proprietar]/Diem/Thadiem/3241 [sau cum era, nu mai stiu cifrele], si [VIP]Haylin

Facebook : Andrei Baltag din Bacau.

Na la p*la na.
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Se poate ?!

Post by [Diva]Diabla » Mon Jul 23, 2018 9:36 am

[VIP]Andru wrote:E [VIP]Shiroe [instrainat de fostul proprietar]/Diem/Thadiem/3241 [sau cum era, nu mai stiu cifrele], si [VIP]Haylin

Facebook : Andrei Baltag din Bacau.

Na la p*la na.
T/C!

Locked