Praaaa diabla uita te

Intreaba-ne si noi iti vom raspunde in cel mai scurt timp posibil!
Impartaseste o problema cu noi pentru a incerca sa o rezolvam!
User avatar
[Dn]Anemic
Posts: 161
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [Dn]Anemic » Sun Jul 29, 2018 1:50 pm

Sa fie cum spui u kiteanu , ms 8-)
Key to my life is moduletze
Image
Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [Diva]Diabla » Sun Jul 29, 2018 1:55 pm

[Dn]Anemic wrote:Intrii și tu în seara asta am o treabă cu tine ...
lasa.mi mesaj aici cand esti on pe joc

User avatar
[Dn]Anemic
Posts: 161
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [Dn]Anemic » Sun Jul 29, 2018 1:56 pm

astazi - Duminica 29 07 57 pana la 10 seara
Key to my life is moduletze
Image
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Admir » Sun Jul 29, 2018 3:14 pm

Ba nu vezi cat esti de frustrat ca nu stii sa testezi si tu ceva normal? Iti spui pe aici frustrarile ca e serverul nașpa ca nu se ia-u donațiile si etc. Ba eu stiu ceva, daca nu iti place Serverul de ce plm te mai joci? D-asta nu iti suport figurile. Frate ori accepti Asa cum e si iti vezi de treaba ori du-te în plm ca nu te tine nimeni obligat pe server. Mai lasa-ne în plm cu costumele tale ca nu intereseaza pe nimeni ca nu ti-ai primit tu costumul. S-au luat mii de donații în atatia ani si nu s-a pierdut nicio donație. Acum ca au ei o problemă la server si nu iti pot baga costumul, gata în plm nu sunt seriosi. Nu ii intereseaza. Nu le pasa de donația ta. Nu vezi ce prost esti? Intelege-i si tu în plm ca pana la urma au si alte priorități si nu sunt nici programatori sa rezolve problema imediat. Te crizezi în plm pentru un costum. Vorbeste în morții ma-tii cu Who sa iti dea altceva de banii ăia si cu asta basta. Da vezi ca esti neam prost si nu te duce mintea. O sa mai iei pl in mana cu caracterul tau de cacat. D-aia ii doare si in pl de tine ma, ca nu ratezi nicio ocazie pe forum sa ii faci de rahat. Te-n plm. Si sa care ma-ta banane în pizda la magazine. Vorbeste în morții ma-tii ce e de vorbit si nu mai baga minciuni pe aici. Sau esti cumva handicapat în cărucior suferi de vre-o anomalie? Ca vad ca nuprea esti copt la minte. Stai cumva numai în casa? Ca nu pot sa imi dau seama cum specimenele ca tine au prieteni în realitate.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Kito » Sun Jul 29, 2018 3:37 pm

Pai si daca au probleme la server de ce promit ma? Ca azi, ca maine?
Taci in plm de frustrat, "baiatu" pl mele. Nu tu te laudai ca ai duba? Ce ma-ta cari cu ea? pufuleti?
Sau tu esti tipu` care sta la Dedeman in parcare si pe duba scrie "transport marfa"? Un fel de sclav al fiecarui om?
Realizatu` pl mele, si-a luat taranu` BMW si sufera de smekerie*. Vezi ca-ti ruginesc pistoanele de cand n-ai mai avut bani sa bagi motorina-n el.

Si joc in speranta ca cineva o sa se ocupe de serverul asta, ca e pacat sa se piarda. Dar un ratat ca tine nu are cum sa inteleaga.

Si te intreb ceva, ca ultim reply aici. Daca nu iti place in Romania, de ce mortii ma-tii te mai plimbi cu duba prin Bucuresti? De ce mortii ma-tii nu pleci din Romania?

Au ajuns tiganii la putere, sa-mi manance toata pl tot neamu` tau de negrii.

ala2123456789
Posts: 275

Re: Praaaa diabla uita te

Post by ala2123456789 » Sun Jul 29, 2018 4:04 pm

lumea baga bani, ei nu intra sa dea itm. daca au o problema pot sa faca un anunt pe forum ca nu dureaza nici 5 min ca sa ne tina la curent macar... eu nu ma mir daca peste 2 zile e sv inchis si adio pt totdeauna
va rog sa nu mai fiti pupincuristi
Image

Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Admir » Sun Jul 29, 2018 4:42 pm

[VIP]Kito wrote:Pai si daca au probleme la server de ce promit ma? Ca azi, ca maine?
Taci in plm de frustrat, "baiatu" pl mele. Nu tu te laudai ca ai duba? Ce ma-ta cari cu ea? pufuleti?
Sau tu esti tipu` care sta la Dedeman in parcare si pe duba scrie "transport marfa"? Un fel de sclav al fiecarui om?
Realizatu` pl mele, si-a luat taranu` BMW si sufera de smekerie*. Vezi ca-ti ruginesc pistoanele de cand n-ai mai avut bani sa bagi motorina-n el.

Si joc in speranta ca cineva o sa se ocupe de serverul asta, ca e pacat sa se piarda. Dar un ratat ca tine nu are cum sa inteleaga.

Si te intreb ceva, ca ultim reply aici. Daca nu iti place in Romania, de ce mortii ma-tii te mai plimbi cu duba prin Bucuresti? De ce mortii ma-tii nu pleci din Romania?

Au ajuns tiganii la putere, sa-mi manance toata pl tot neamu` tau de negrii.
Ba saracule tu nici pe aia nu o ai. Tu vezi ca plângi după 100 de lei. Amărăciune care esti tu cred va n-ai văzut una de 100 lei decât de ziua ta. Mai lasa-ne în plm cu talentele astea ca ti-ai strâns banii de sandvis de la scoala ca sa donezi pe metin. Firarar ma-ta a dracu de agramat esti tare în tastatura fututi morții ma-tii ca pe strada esti un martalog. D-aia nici nu iesi din casa ca te bat aia pana te pisi pe tine agariciule. Ce vorbesti ma de tigani ma fututi morții ma-tii ca daca tipa unu pe tine iti tremura mâinile si vocea în plm. Martalogule uite-te la tine în morții ma-tii ca ai ajuns sa stau ca disperatu pe un server de metin cu 15 playeri on. Iesi din casa ca e vara si cald în rasa ma-tii. In septembrie iar pleci la liceu sa te bată băieții aia mari. Numai amenința pe aici cand ti-am cerut numărul de telefon ai dat-o la intors in plm ca n-ai tu ce discuta cu mine. Hai in morții ma-tii sa vedem daca te tine sa înjuri tot asa la telefon. Tupeistu pulii. Ce n-ai cuvintele la tine? Sau nu esti " băiat ". Aaa am uitat nu esti, tu esti un copil prost inchis in casa in plm. Nu vezi in gura ma-tii ca ti-e frică să dai si numărul de telefon. Ce dracu te umfli asa, basina cu picioare ce esti. Te duci cu rata la pizde bagamias pl in ma-ta si in copilăria ta eșuată. Da ce sa te duci tu la pizde ca tu nu esti in stare sa te scoti pe tine afara da sa scoti o pizda. Cand o auzi aia ca te joci metin. Nici nu te mai baga in seama. Aburitu dracu care esti, ai 24 de mii în cont dar n-ai masina ca n-ai bani sa dai de permis. Ce căcat ambulant, nici nu vreau sa cunosc cine esti in realitate în plm ca pe urma mi-e rusine cand ma gandesc cărui prost i-am dat atata atenție. Mars si nu mai raspunde ca umbli cu minciunica. Minciunica, asa iti zic de azi încolo.

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Kito » Sun Jul 29, 2018 5:32 pm

Am terminat de ceva timp cu liceu`, prostule. Deocamdata sunt la facultate.
Nu mai manca atata cacat, permisu` il am de 2 ani, nu cunosti..tine-ti in *****
Iar numaru de telefon nu o sa il impart pe metin, la tot prostu`. Nici n-am ce sa discut cu tine, eventual sa-mi spui cat e kg la banane.

Si iti repet, dar tot degeaba pentru ca prostu` tot prost ramane. Nu plange nimeni pentru aia 100 lei. Cum a zis Hiro mai sus, ar trebui sa se anunte nu sa prosteasca playerii de pe o zi pe alta.

Nu stiu de c*****

User avatar
[Dn]Anemic
Posts: 161
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [Dn]Anemic » Sun Jul 29, 2018 6:29 pm

ala2123456789 wrote:lumea baga bani, ei nu intra sa dea itm. daca au o problema pot sa faca un anunt pe forum ca nu dureaza nici 5 min ca sa ne tina la curent macar... eu nu ma mir daca peste 2 zile e sv inchis si adio pt totdeauna
va rog sa nu mai fiti pupincuristi
SA STII , SPER CA AU AUZIT DE POLITIE :roll: :lol: :lol: :lol:
Key to my life is moduletze
Image
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Praaaa diabla uita te

Post by [VIP]Admir » Sun Jul 29, 2018 7:06 pm

[VIP]Kito wrote:Am terminat de ceva timp cu liceu`, prostule. Deocamdata sunt la facultate.
Nu mai manca atata cacat, permisu` il am de 2 ani, nu cunosti..tine-ti in *****
Iar numaru de telefon nu o sa il impart pe metin, la tot prostu`. Nici n-am ce sa discut cu tine, eventual sa-mi spui cat e kg la banane.

Si iti repet, dar tot degeaba pentru ca prostu` tot prost ramane. Nu plange nimeni pentru aia 100 lei. Cum a zis Hiro mai sus, ar trebui sa se anunte nu sa prosteasca playerii de pe o zi pe alta.

Nu stiu de c*****
Minciunica. Si eu am Ferrari dar nu vreau sa il arat. Intelegi? Cam asa o arzi tu cu mine. Hai mars si plânge după 100 de lei. Ca altii mai vezi la anu de ziua ta.

Locked